Pesem
4
Good girl
Oh, ta Korona!
Pojdi že stran!
Dovolj te imamo daj pojdi no!
Vzemi kufre in pojdi PA PA!
Lepo se imej!
Adijo, adijo!
Hej.
Naredila sem svojo kratko pesem! Upam, da vam bo všeč!
:heart_eyes:Lp, Gg
Pojdi že stran!
Dovolj te imamo daj pojdi no!
Vzemi kufre in pojdi PA PA!
Lepo se imej!
Adijo, adijo!
Hej.
Naredila sem svojo kratko pesem! Upam, da vam bo všeč!
:heart_eyes:Lp, Gg
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
U kar zanimiva je:heart_exclamation:
Lepo si to napisala:heart_exclamation:
Lepo se imej:joy: Jaz bi napisala SLABO SE IMEJ:joy::joy::joy::joy::joy:
Ful je dobra:two_hearts::purple_heart::ok_hand:
Lp, Violinka:violin:
:sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
:ok_hand::two_hearts::purple_heart::joy:
Lepo si to napisala:heart_exclamation:
Lepo se imej:joy: Jaz bi napisala SLABO SE IMEJ:joy::joy::joy::joy::joy:
Ful je dobra:two_hearts::purple_heart::ok_hand:
Lp, Violinka:violin:
:sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
:ok_hand::two_hearts::purple_heart::joy:
0
Moj odgovor:
67 hater ❌
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
ne morm več
a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica