Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Polčlovek 22. del

Polčlovek 22. del

15
Christian je opravil izpit! Za las mu je uspelo dobiti dvojko pri matematiki! Kar takoj sta se z Annabelle odpravila domov pakirat kovčke. A nesreča nikoli ne počiva in Olivia je dva dni pred potovanjem zbolela. »Annabelle, kaj bomo zdaj, izleta ne moremo preložiti!« je bil zaskrbljen Christian. »Ne vem, Edward tudi ne more z nama, ker bo v službi!« je paničarila Annabelle. »Ačihhh« je kihnila Olivia »Poklicala bom Jean, da bo šla z vama!« je še rekla. »Kdo je Jean?« je vprašala Annabelle? »Oh, ne…« je vzklinknil Christian. »Jean je Oliviina najboljša prijateljica in je strašansko zoprna!« Nato ji je pomignil in šla sta ven, da ju Olivia ni slišala. Nato ji je povedal: »Jean ima hčerko Lano, ki je stara toliko kot midva. Ampak ta mala smrklja je strašansko razvajena. Vsakič, ko pridejo na obisk, jo moram poslušati, kako mi ure in ure govori o brezveznih stvareh.« Annabelle se je zasmejala, nato pa rekla: »Šla bova z Jean in Lano, to je bolje, kot da ne sploh greva. Ko bomo enkrat tam, pa se jima bova lahko izognila in delali bomo vsak svoje stvari!« Ker je bila to njuna edina možnost, sta se morala sprijazniti s tem. Že čez dva dni so se dobili na letališču in Annabelle je takoj ugotovila, da Christian ni niti malo pretiraval. Na letalu sta morala skoraj vso pot (ki pa ni bila kratka) poslušati Lano, ki je govorila: »Joj, Annabelle, tvoja frizura je obupna! In tvoje superge so iz mode!« ali »Christian, tvoja majica je grda! In lahko bi se lepše počesal!« Ko je končno zaspala, sta si oba močno oddahnila. Končno so prispeli na otok. Bilo je prekrasno! Svoje stvari so odložili v hotel. Jean in Lana sta šli naravnost v posteljo, čeprav je bila ura komaj tri popoldne. Annabelle pa se je oblekla v kopalke in šla plavat v morje. Do poznega večera je plavala in se potapljala, o Christianu pa ni bilo ne duha ne sluha. Ko se je pozno zvečer končno spravila iz vode, pa jo je na obali pričakal Christian s suho brisačo v eni roki in velikanskim sladoledom v drugi. Annabelle se je zavila v brisačo in začela lizati sladoled, Christian pa jo je nemo opazoval. Ko je polizala še zadnji ostanek sladoleda, pa je odprl usta in začel: »Annabelle, nekaj bi ti rad povedal...« Annabelle je videla, da je živčen in kar naenkrat ni več vedela, kaj naj naredi. Sama sta sedela na toplem pesku in sonce je zahajalo. Srce ji je bilo kot podivjano. »…všeč si mi.«
Annabelle ni vedela, kaj naj naredi, ali kaj naj reče. Nato pa je, kot v sanjah, skočila na noge in stekla stran.
Christian pa je samo gledal za njo in poskušal razumeti, zakaj je zbežala…
_____________________________
Ojla! Kmalu bom napisala naslednji del, do takrat pa poskušajte zdržati! (to govorim predvsem tistim, ki me sprašujete, kdaj bo naslednji del ).
Lp, Nena
Tukaj pa je še nekaj slik:
SONČNI ZAHOD NA PLAŽI: https://www.google.com/search?q=sunset&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjakN-EpL7uAhW9DGMBHSHsCNMQ_AUoAXoECBAQAw#imgrc=e81W4b1NGJKJ8M
ANNABELLINE KOPALKE:
https://www.google.com/search?q=SWIMSUIT+for+teen+girls&tbm=isch&ved=2ahUKEwippPmmpL7uAhVNeRoKHV-JDpsQ2-cCegQIABAA&oq=SWIMSUIT+for+teen+girls&gs_lcp=CgNpbWcQAzoICAAQCBAHEB5QkR5Yuilg-i1oAHAAeACAAe4BiAHoBZIBBTEuMy4xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=sH8SYKmMDM3yad-SutgJ#imgrc=vlE2sZ9Jh4aRLM
HOTELSKA SOBA:
https://www.google.com/search?q=tropical+hotel+room+designs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwivkYDFpL7uAhWOHhQKHQ9aBdEQ_AUoAXoECAkQAw&biw=1280&bih=689#imgrc=9NxXZxg4ldkvWM&imgdii=spLSTjNxghXQuM
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
NORO!!! Drama, fantazija in ljubezen! Kaj bi si še lahko želela?!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ohhh ne!! Zakaj je zbežala stran? Naj se takoj vrne, ker bo Christian umrl od sramu in če bo umrl se ne bota mogla poročiti in imeti kup volkcev!!!! Ahh daj nooo!!!
Drugače super zgodba in komaj čakam nov del! ne bom ti rekla kdaj pride in te fore, ker sem tudi sama prijateljica in so ti komentarji malo neprijetni, še posebej če si do nosu potopljen v šolskem delu. Ampak resno, neverjetno pišeš in po moje bom umrla od neučakanosti za naslednji del (kar ne bo pametno, saj ga potem ne bom mogla prebrati).
Res super zgodba (z neko drugo si deli prvo mesto na lestvici mojih najljubših).
Lp, No Name
P.S.: Čestitke če si preživela goro mojega nakladanja do tule sem.
0
 
NN, ne skrbi, v bistvu me veseli, da mi "težiš", ker tako vem, da je zgodba dobra in zanimiva 😊
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Končnoo nov deeel!!! Res sem se ga razveselila!!!
0
 
Oooo,in zakaj je mogla zbezat!!???
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER!
Nov del!
0
 
R.A.B
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Bi lahko dala še sliki od Lane in Jean.:heart_eyes:
Super si!
Sonja
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:blush::blush::blush:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 3
 
3
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 1. del

Ogledov: 68 Odgovorov: 3
 
8
Objava:

Ko sva le jaz in ti 1. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
Hana123 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

😢

Hej!
Stara sem 16 in sem zalublena v enga. 2 dni nazaj sem ga dodala na snepu in sva si ves cas snepala. Tak med solo sma si skos in pol uciri je sam odpru moj snep in mi ni odsnepu. Torej zej me ma tak 1 dan na opened.
Men je hudo. Vem da ga ne morem prisiliti, da mi snepa oz. da je zaljubljen v mene, ampak mi je ful tezko to sprejet. Ce mu ni mar zame, mu ne morem tega zameriti...
Ampak ni mi jasno kaj je fora da me ima na opened ce sma si skos snepala.
Jokam se za nekom, ki ga nikoli nisem imela...
Hvala za karkoli:cry:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit:
 
jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...