Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Polž brez hiške

Polž brez hiške

5
Uživajte v zgodbi. Če vam je všeč komentirajte in lajkajte.


Po nekem, ne vem točno katerem drevesu je lezel polž. To ni bil navaden polž, bil je nekaj posebnega. Ta polž ni imel hiške in ni bil lazar. Bil je navaden polž brez hiške. Vas zanima zakaj? Naj vam povem njegovo zgodbo. Bil je čisto naveden polž s hiško, a potem je mimo prišla ptica in ga vzela. Edini način da preživi je bil da ptici pusti hiško in sam pobegne. In to se je tudi zgodilo. Polž je padal in padal in na koncu je pristal v visoki travi. No zdaj ko poznate njegovo zgodbo vam povem kako se nadaljuje. Polž je vsak dan, vsako uro, vsako minuto in vsako sekundo iskal novo hiško, a ni imel sreče. Nekega dne ko je lezel po gozdu je srečal gospo veverico Vesno in jo vprašal če morda ve kje je nova hiška. Vesna pa o tem ni nič vedela. Odšel je naprej in srečal polha Poldeta ter vprašal še njega, a tudi zaman. Končno pa je na svoji desni videl trgovino z napisom: MOJA POLŽEK HIŠKA, in vstopil. Tam je bila soba polna čudovitih in barvnih hišk, a ni vedel za katero se naj odloči. Vse so bile lepe a nobena takšna kot njegova stara, zato je odšel naprej. Naletel je na prav tisto ptico ki mu je ukradla hiško. Prosil jo je naj mu jo vrne. Ptica je privolila, a le pod enim pogojem. Moral ji bo narediti gnezdo. Polžku pa je le uspelo in od takrat naprej se ni nikoli več ločil od svoje hiške.

Še enkrat: Uživajte v zgodbi.
Vaša dg
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepo! Res imaš talent! :heart_exclamation::revolving_hearts::cupid:
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 2
 
2
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 15 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 1. del

Ogledov: 65 Odgovorov: 2
 
7
Objava:

Ko sva le jaz in ti 1. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
en mesec potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

ZOBNI APARAT - RUMENI ZOBJE ~ APARAT ČEZ 1 MESEC

Ojla.:smile: Za zdaj imam aparat samo spodaj, čez 1 mesec ga dobim še zgoraj. 🤭Skratka, zelo imam rumene zobe, kljub umivanju zob zelo redno in dolgo!:sob:Okoli zobov so se mi naredili oranžno - rumenkasti madeži (ne vidi se veliko, ampak ortodont bo opazil) in jih ne gre spravit več dol. :sob::sob:Imam jih skoraj na vsakem zobu.:expressionless: Mi bodo sploh namestili apaprat spodaj?:sob: Pač mislili si bodo, da si jih nisem umivala. Je možnost, da mi aprata ne dajo zgoraj? Kaj lahko naredim, da gredo obloge/madeži dol Pomagajte!!!:heart:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...
 
omg to je tok cute. malo bom hejkala🤟
 
Vaaav!!!:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
 
omg girl ti so tok nadarjenaa
 
prosim da rečete STRAWBERRY COOKIE da sem ...
 
The best, kako ti uspe:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_e
 
Jst rečem B:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_c