this is not true 6.del
6
hejla hojla
kako smo??
tukaj je 6.del zgodbe **********************************************************************************************************************************************************************************************
Katja:OMG kok sta cutee
Kaja:oh tep so itak vsi cute,no ampak sat res!!!!
Katja:jaa
Kaja:hahah a misls da mata ze punce Lana?
Lana:ne nimata moja sosošolca sta,jaz sem v 9.c onadva pa v 9.a
Katja:cool midve sva tut A
Lana:hahah prav vsojeni ste si
Kaja:ja no meni se zdi da te nekdo gleda (se zareži )
Katja:kaj me??!!!!!!!
Lana:ima jima je matic in nik,katja tebe gleda matic!!
Kaja:Uuuu
Katja:ej to ni smesno....
Kaja:pac je,ooouuu ne ni smesno ce te kdo takole gleda
Lana:HAH
Katja:o poprat se pejte vsi, sm greta !!!!!
Lana:kaksna pa je to beseda hahahah,js bom raje kr sla da vaju ne bom motila,byby
Kaja:by dobr se mej
Lana:bom
Katja:by
MATIC IN NIK PRISPETA DO KAJE IN KATJE KI GLEDATA KOT DA STA RAVNOKAR POPILI ZELO MOCAN LJUBEZENSKI NAPOJ !!!!!!
Matic:oj a sta nove kle?js sm matic
Nik:nikol vaju se nisva vidla.js sm pa Nik
Matic:no?
Katja:ne samo k teti sva prisle za 1 teden
NIk:a col
Kaja:jp
Katja:ja
Matic:lahko vama prestaviva park
Nik:ce zelita
Matic:gresta??
Katja:prav
Kaja:okej
Matic rece Katji:luštna si veš!?
Katja maticu:aa ne em hvala,ti tudi...
Nik:tamle je park,tam je igrisce pa slaščičarna
Kaja:aha okej
KATJA IN KAJA SI Z NJIMA OGLEDUJETA PARK SAMO ZATO KER STA JIMA VSEC,PARK PA POZNATA KOT LASTEN ŽEP
Katja:vesta kaj ko bi sli na sladoled?! saj je poletjee
Matic:ok lahko
Nik:prov
Katja:super js častim
Kaja:ok supr kr zdele nimam dnarja sabo
Matic:no gremo
Sladoledar:dober dan,kaj zelite?
Katja:1 sladoled z mangotom
Kaja:1 z jagoda
Matic:1 cokolada
Nik:1 cokolada
Sladoledar: se kaj?
Katja:ne
Sladoledar: to bo 4eur
Katja:izvolite,nasvidenje
Matic:tamle je klopca
Matic Katji:pridi sem na to klopco
Nik rece Kaji:ti pa na to
Matic Katji.a mi das telefonsko
Katja:jaa
Matic:supr
Katja: 031 103 310
Matic:tx
Nik Kaji:a mi das fonsko al pa kar kol druzga
Kaja:omg ja,021 102 210
Nik:txxx
Matic vsem skupaj:a gremo jutr v kino?
Katja:jp, sam kaj bomo pa gledal?
Nik in Matic: harrya ??
Katja:Ooo cool,nism vedla da vama je vsec
Kaja:col,js tut ne
Matic; še marskej ne vesta o nama
NIk:ja no by se vidmo jutrii
Katja:okej by
Kaja:byby
KATJA IN KAJA SE ZASANJANI ODPRAVITA PROTI TETINI HIŠI,KO VSTOPITA JU TETA GLEDA TAKO ZAĆUDENO DA SE VSTRASITA DA JE KAJ NAROBE!!
Teta:sem slisala da mata ze fanta haha
Teta:vidve sta res tako luštni
Kaja:hihih
Katja:ops
Lana:oh pridita je že vecerja
Teta:ja toast sem vama naredila
Katja:super
Kaja:col
VSE SE NAJEJO IN POTEM GREDO POGLEDAT NADALJEVANKO URA JE 22.00 KAJA IN KATJA SE GRESTA UMIT IN ODIDETA V POSTELJO
lahko noč
MATIC
https://i.pinimg.com/564x/56/02/e5/5602e5ffe304c947185853c8e89a59b5.jpg
NIK
https://i.pinimg.com/originals/3f/3f/28/3f3f28f0c3752b4b977c25d12bd100a1.jpg
tole je bil 6.del najne zgodbe upava da vem je bil vsec
med pisanjem sva se zelo nasmejale hahaha
plis komentirajte in lep dan se naprej
lp hogwarts in zaspanka
kako smo??
tukaj je 6.del zgodbe **********************************************************************************************************************************************************************************************
Katja:OMG kok sta cutee
Kaja:oh tep so itak vsi cute,no ampak sat res!!!!
Katja:jaa
Kaja:hahah a misls da mata ze punce Lana?
Lana:ne nimata moja sosošolca sta,jaz sem v 9.c onadva pa v 9.a
Katja:cool midve sva tut A
Lana:hahah prav vsojeni ste si
Kaja:ja no meni se zdi da te nekdo gleda (se zareži )
Katja:kaj me??!!!!!!!
Lana:ima jima je matic in nik,katja tebe gleda matic!!
Kaja:Uuuu
Katja:ej to ni smesno....
Kaja:pac je,ooouuu ne ni smesno ce te kdo takole gleda
Lana:HAH
Katja:o poprat se pejte vsi, sm greta !!!!!
Lana:kaksna pa je to beseda hahahah,js bom raje kr sla da vaju ne bom motila,byby
Kaja:by dobr se mej
Lana:bom
Katja:by
MATIC IN NIK PRISPETA DO KAJE IN KATJE KI GLEDATA KOT DA STA RAVNOKAR POPILI ZELO MOCAN LJUBEZENSKI NAPOJ !!!!!!
Matic:oj a sta nove kle?js sm matic
Nik:nikol vaju se nisva vidla.js sm pa Nik
Matic:no?
Katja:ne samo k teti sva prisle za 1 teden
NIk:a col
Kaja:jp
Katja:ja
Matic:lahko vama prestaviva park
Nik:ce zelita
Matic:gresta??
Katja:prav
Kaja:okej
Matic rece Katji:luštna si veš!?
Katja maticu:aa ne em hvala,ti tudi...
Nik:tamle je park,tam je igrisce pa slaščičarna
Kaja:aha okej
KATJA IN KAJA SI Z NJIMA OGLEDUJETA PARK SAMO ZATO KER STA JIMA VSEC,PARK PA POZNATA KOT LASTEN ŽEP
Katja:vesta kaj ko bi sli na sladoled?! saj je poletjee
Matic:ok lahko
Nik:prov
Katja:super js častim
Kaja:ok supr kr zdele nimam dnarja sabo
Matic:no gremo
Sladoledar:dober dan,kaj zelite?
Katja:1 sladoled z mangotom
Kaja:1 z jagoda
Matic:1 cokolada
Nik:1 cokolada
Sladoledar: se kaj?
Katja:ne
Sladoledar: to bo 4eur
Katja:izvolite,nasvidenje
Matic:tamle je klopca
Matic Katji:pridi sem na to klopco
Nik rece Kaji:ti pa na to
Matic Katji.a mi das telefonsko
Katja:jaa
Matic:supr
Katja: 031 103 310
Matic:tx
Nik Kaji:a mi das fonsko al pa kar kol druzga
Kaja:omg ja,021 102 210
Nik:txxx
Matic vsem skupaj:a gremo jutr v kino?
Katja:jp, sam kaj bomo pa gledal?
Nik in Matic: harrya ??
Katja:Ooo cool,nism vedla da vama je vsec
Kaja:col,js tut ne
Matic; še marskej ne vesta o nama
NIk:ja no by se vidmo jutrii
Katja:okej by
Kaja:byby
KATJA IN KAJA SE ZASANJANI ODPRAVITA PROTI TETINI HIŠI,KO VSTOPITA JU TETA GLEDA TAKO ZAĆUDENO DA SE VSTRASITA DA JE KAJ NAROBE!!
Teta:sem slisala da mata ze fanta haha
Teta:vidve sta res tako luštni
Kaja:hihih
Katja:ops
Lana:oh pridita je že vecerja
Teta:ja toast sem vama naredila
Katja:super
Kaja:col
VSE SE NAJEJO IN POTEM GREDO POGLEDAT NADALJEVANKO URA JE 22.00 KAJA IN KATJA SE GRESTA UMIT IN ODIDETA V POSTELJO
lahko noč
MATIC
https://i.pinimg.com/564x/56/02/e5/5602e5ffe304c947185853c8e89a59b5.jpg
NIK
https://i.pinimg.com/originals/3f/3f/28/3f3f28f0c3752b4b977c25d12bd100a1.jpg
tole je bil 6.del najne zgodbe upava da vem je bil vsec
med pisanjem sva se zelo nasmejale hahaha
plis komentirajte in lep dan se naprej
lp hogwarts in zaspanka
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
dobr sva napislale:stuck_out_tongue_winking_eye:
0
Moj odgovor:
Einstein
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A mam kaj moznosti?
hej, zaljubljena sm u enga iz 1. letnika, js sm 8. razred. vanga sm ze eno leto pa pol, prej je biu na nasi soli. zdej se je to razvedlo in ceu razred ve da sm vanga. no, skup neki trenirava, in se tud pogovarjava. no in zdej me zanima, ce mam kej moznosti pr njem.
1. k smo se enkrat preoblacil, je sou on iz treninga skor zadnji, u garderobi sva ostale sam se js pa ena prjatlca. no in on se je usedu na kolo, gledu u telefon in vrtel pedala u prazno. to se je zgodil dvakrat, k sva pa midve prsle vn, smo pa sli pol skupi do parkirisca
2. ful je sramezljiv, ampak je enkrat prsu do mene in mi relu, da je srecu ena dva fanta iz nase sole. in ceprav je blo na treningu se tko 10 ljudi iz moje paralelke, je on to govoru men. in k sm ga uprasala, ce govori men, je reku, da ju najbrz sam js poznam. in tko je pol se enkrat k so sli usi na malco, prsu do mene in se spomnu neki kar smo se pogovarjal 3 mesce nazaj in me neki u vezi s tem uprasu.
3. ful velik se pogovarjava in velikrat se usede zraven mene.
hvala vm za pomoc, Einstein
1. k smo se enkrat preoblacil, je sou on iz treninga skor zadnji, u garderobi sva ostale sam se js pa ena prjatlca. no in on se je usedu na kolo, gledu u telefon in vrtel pedala u prazno. to se je zgodil dvakrat, k sva pa midve prsle vn, smo pa sli pol skupi do parkirisca
2. ful je sramezljiv, ampak je enkrat prsu do mene in mi relu, da je srecu ena dva fanta iz nase sole. in ceprav je blo na treningu se tko 10 ljudi iz moje paralelke, je on to govoru men. in k sm ga uprasala, ce govori men, je reku, da ju najbrz sam js poznam. in tko je pol se enkrat k so sli usi na malco, prsu do mene in se spomnu neki kar smo se pogovarjal 3 mesce nazaj in me neki u vezi s tem uprasu.
3. ful velik se pogovarjava in velikrat se usede zraven mene.
hvala vm za pomoc, Einstein
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(55)
Enako kot prej.
(58)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(48)



Pisalnica