Ugrabljena
13
Živijo pred nami je nov del uživajte!
Peljala sem se naprej in naenkrat mi je pot zaprl nek moški. Nekako sem hotela iti mimo, da ne zamudim pouka... Ampak moški me je samo pogledal in videla sem bes v njegovih očeh. Zato sem se z majhnimi tihimi koraki oddaljila od njega. Ko pa se spet v nekoga zaletim. Mislim resno še koliko ljudi se bo pojavilo?!. Ko pa je v prostor zakorakala ženska. Imela je dolge lase in in bila je vitke postave. Začela hoditi naravnost proti meni. Ko pa sem jo videla na svetlobi... Saj ne more biti... ANJINA MAMA?!.Bila sem v šoku.Šla je govorit z moškim ki mi je zaprl pot. Slišala sem kako omenja Lino Perk in da so jo oni ugrabili. Takrat sem spoznala da je Anjina mama vodja društva ki ugrablja otroke. Začela sem teči po pomoč. Moškemu ki mi je zaprl pot sem zlezla pot nogami. Tekla sem kolikor sem mogla oni pa za mano.
Naslednji del napišem kmalu:wink:
Peljala sem se naprej in naenkrat mi je pot zaprl nek moški. Nekako sem hotela iti mimo, da ne zamudim pouka... Ampak moški me je samo pogledal in videla sem bes v njegovih očeh. Zato sem se z majhnimi tihimi koraki oddaljila od njega. Ko pa se spet v nekoga zaletim. Mislim resno še koliko ljudi se bo pojavilo?!. Ko pa je v prostor zakorakala ženska. Imela je dolge lase in in bila je vitke postave. Začela hoditi naravnost proti meni. Ko pa sem jo videla na svetlobi... Saj ne more biti... ANJINA MAMA?!.Bila sem v šoku.Šla je govorit z moškim ki mi je zaprl pot. Slišala sem kako omenja Lino Perk in da so jo oni ugrabili. Takrat sem spoznala da je Anjina mama vodja društva ki ugrablja otroke. Začela sem teči po pomoč. Moškemu ki mi je zaprl pot sem zlezla pot nogami. Tekla sem kolikor sem mogla oni pa za mano.
Naslednji del napišem kmalu:wink:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Superca! Se grem takoj naročit nate! Samo en popravek : Ni ti treba pisati pik za klicajem ali vprašajem, ker je to že samo končno ločilo.
Lp,
Fs
Lp,
Fs
0
ki je ze nov del !?!?!?😡😡😡😡😡😡
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help



Pisalnica