Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: A sem LGBTQ+???

A sem LGBTQ+???

5
Oj!
Torej jaz imam en problem. V bistvu nism zih če sem lesbian, bi ali Straight. Bom razložila. V 5 razredu (zdaj sem 7) sem imela crusha na enega mojega sošolca. Zdaj nimam več. Sem pa letos dobila crusha na enega oskarja, ki je dost cute. Ampak to je trajalo približno 1/ 2 meseca, a proti koncu je bila moja “ljubezen” že prisiljena. Sama sebe sem se prepričevala, da mi je všeč. Že nekje od lani pa imam en čisto majhen crush na mojo prijateljio. S tem mislim, da se v njeni družbi normalno obnašam (ne zardevam, jecljeam). Si pa v mislih predstavljam kako mi pove da sem ji všeč in potem sva skupi itd itd.
Me je pa tudi strah da če bi ugotovila da sem LGBT+ (nič nimam proti njim) kako bi me ljudje sprejeli. Vsaj 3 četrtine našega klasa so homofobi in glede tega včasih Dirty-minded.
Upam da imate kakšne nasvete kako bi ugotovila če sem res LGBT+ in kako bi se sprejela.
Bye :wave:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nisem LGBTQ+ tko da ne znam najboljše sbetovat ampak se mi zdi da to boš ugotovila s časom ko poš odraščala,če boš začela imet crushe samo na punce si lesbian,če boš mela crushe na punce in fante si bi,če boš mela crushe na punce in fante ampak so ti eni bolj ušeč kt drugi si pan (se mi zdi nisem prepričana),če pa boš imela samo crushe na fante pa si straight.
upam da sem pomagala usaj malo:smile:
2
 
Ello
Res hvala🙏💕🙏💕🙏💕
 
To drgac ni nujno. Lah mam sm na zenske crushe pa sm se useen bi al pa pan al pa kej druzga.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lej tako sem jaz ugotovila da sem bi... nekaj casa sem se grozno mucila s tem ali sem bi ali nisem a na koncu sem ugotovila tao da sem pred mojimi prijateljicami ki jim zaupam in bi me suportale rekla ko so me vprasale v koga sem sem pac sam rekla "js sm bi"
da TO JE BIU TKO NAJBOLSI OBCUTK MOJGA LAJFA PRSEZM"
upam da ti rataaa
2
 
Blablaaa
Res hvala 🙏💕🙏💕🙏💕
 
Girl
Kaj pomeni Crushe, bi, pan, LGBT, straight?
Prosim naj negdo odgovori😟
 
Crush je simpatija...
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej se opravičujem zgoraj se mi je pojavila pravopisna napaka; namesto ma enega oskarja, bi moralo pistati na enega osmarja
bye
1
 
Girl
Ok
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Rada bi vedela
Objava:

9.

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
0
Hrnyevica
Objava:

Zanima me nekj

Ogledov: 52 Odgovorov: 0
 
0
Naj
Objava:

Zafrkavanje

Ogledov: 67 Odgovorov: 1
 
1
sem edina?
Objava:

ne morm vec

Ogledov: 209 Odgovorov: 4
 
3
LastSummer2023
Objava:

Last summer

Ogledov: 90 Odgovorov: 3
 
0
RealFrendica
 
1
valeta in nega
Objava:

Punce pomagite!

Ogledov: 94 Odgovorov: 3
 
0
Punce
Objava:

Punce

Ogledov: 171 Odgovorov: 16
 
2
RealFrendica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Kako izveš če so tvoji prijatelji pravi ali lažni?

haj,
imam eno težavco:
js mam sicer ene zelo dobre prijateljice, ampak imam pa tudi ene na tako dobre. No, js pač mam ene stvari,ki so tem ne glih prijatlom všeč, zato imam včasih občutek, da so z mano prijazni samo zato, da bi jim posodlaoziroma dala tist kar želijo. Ta petek sem šla po pouku pisat neko tekmovanje, ko me ni bilo so ti ta drugi ne glih prijatli prišl in moje prave prjatle sprašval kje sem. Ko sem prišla niso nč opazl,da sem pršla. Potem mi je moja besti povedla,da so me pogrešal, potem sem rekla neki ns glas,da so opazl, da sm pršla in me tkoj vprašal če lahka une stvari, js sem bla vesela, da so opazl, da me ni zato sem dovolila, a zdaj se sprašujem če so me pogrešal sam zarad stvari
Prosim pomagte!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kaj bi raje za darilo ob naročnini za Pil?
Beležko, takšno, kot je bila pretekla leta.
(23)
Velik stenski poster s Šnofijem in Pepco, kjer bi bil napisan tudi šolski koledar po dnevih.
(34)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
sem edina?
3
 
2
Ogromenoroblem
4
 
3
zanimanje
5
 
4
Punce
2
 
5
abc123
5
 
10
Lonelygirl33
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

the obsession od nore roberts, je tut prevod ...
 
Rada bi vedela
kako ste se ùčili koliko ste meli ocenjevanj ali ...
 
sonci zahod, kr je kao konc dneva (osnovne ...
 
Srček37
hejj jst pojem za zajtrk ali toast,jajca ...
 
bejsikli sm js (skor oz. cist) taka
 
Srček37
hej, poglej na lookmovie,če je,tam imaš ...
 
ignoriri jih al pa ko te zafrkavajo reč neki ...
 
js uporabljam makeup ko grem vn al pa kam ...
 
Hej ja vem kak ti je tt mene so v šoli precej ...
 
js isto, sam da sm deveti. pac iskreno ja ...
 
mi mamo grajski srednji vek
 
Sej veš kakšni so fntje vprašaš jih v koga ...
 
Športnica123
ja nimam makeupa pa nč od ustalga sam pa ...
 
Brinx
men se to zdi fobr, tko da kr tko naprej