Darila
2
Loli
Hejla. Danes je kot veste božični večer (mimogrede - vesel božič vsem) in mi darila že zvečer odpiramo. In bistvo je, da meni moja darila v večini niso všeč. Tega nočem povedati staršem, ker sta se res potrudila.
Recimo reeeees sem se veselila barvic, ampak sem na koncu dobila samo set 12 barvic. Ostale stvari pa so samo neke drobnarije. Potem je še pulover, ki mi je premajhen. Prosim pomagajte mi. Lp
Recimo reeeees sem se veselila barvic, ampak sem na koncu dobila samo set 12 barvic. Ostale stvari pa so samo neke drobnarije. Potem je še pulover, ki mi je premajhen. Prosim pomagajte mi. Lp
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Pač glej, moraš biri zadovoljna s tistim, kar dobiš,...Deugače pa za pulover povej mami da ti je premajhen in ga verjetno lahko zamenjaza.
lp in lepe praznike vsem!
Pač glej, moraš biri zadovoljna s tistim, kar dobiš,...Deugače pa za pulover povej mami da ti je premajhen in ga verjetno lahko zamenjaza.
lp in lepe praznike vsem!
7
Noone
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Razvejena si. Če nisi zadovoljena s darili, si jih kupi sama, ali pa staršem povej, kaj si želiš. To je neumno, ti si neumna.
0
Zaradi tega že ni neumna, mogoče malo razvajena že ja, ampak zaradi tega ne moreš človek žalit, nehaj dajat hate prosim.
Moj odgovor:
nakitt
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Nakit
Hej ali kdo ve kje ti lahko v Celju pomanjsajo/ skrajsajo zapestico? Ali to delajo tudi v Zlatarni Celje in koliko stane?


