Dlake....
2
Tija13
Heyy
Spet js haha... Js sm tista k sm napisala objavo par objav nazaj (dlake, brivnik)... Vsem se bi res rada zahvalila za pomoc!
Verjetno sem jaz narobe napisala, ampak se nisem mislila briti noge ampak jih depilirati (z elektricnemu brivnikom)
Zanimajo me pa se vase izkusnje... se vi ze depilirate. In ce se kera bi lhko pls napisala izkusnje
-te je prvic bolelo
-po kolkem casu so se dlake ze pojavile
-po kolkih depiliranjih te ni vec bolelo
-tvoje prvo depiliranje
-pri katerih letih ste se prvic...
(PS. a se napise epilator/depilator)- a je to isto??
Res bi bla vesela za vse odgovore!
Lp
Spet js haha... Js sm tista k sm napisala objavo par objav nazaj (dlake, brivnik)... Vsem se bi res rada zahvalila za pomoc!
Verjetno sem jaz narobe napisala, ampak se nisem mislila briti noge ampak jih depilirati (z elektricnemu brivnikom)
Zanimajo me pa se vase izkusnje... se vi ze depilirate. In ce se kera bi lhko pls napisala izkusnje
-te je prvic bolelo
-po kolkem casu so se dlake ze pojavile
-po kolkih depiliranjih te ni vec bolelo
-tvoje prvo depiliranje
-pri katerih letih ste se prvic...
(PS. a se napise epilator/depilator)- a je to isto??
Res bi bla vesela za vse odgovore!
Lp
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja bolelo je, priporočam depilacijske trakove, učinek enak ampak boli vsaj 10krat manj
uff...1 tednu samo mickene, tiste ta dolge po 3 tednih
ufff vedno malo boli :)
bolelo, priznam, pri 12 letih
uff...1 tednu samo mickene, tiste ta dolge po 3 tednih
ufff vedno malo boli :)
bolelo, priznam, pri 12 letih
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
priporocam ddpilacijsko krsmo... nc ne boli pa js se na 1 mesc...
0
Moj odgovor:
Dfrzffchv
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Britje
hi
tiraj pc v nasem razredu se ze ve punce brijejo in mene je sram k se se ne ane in dm zadnjic vzeka od mami britvico in si mau potegnila po rokah na suho in ja zdej nvm kako dafak naj povem mami
btw stara sem 12
1. kdaj ste se ve zacele brit?
2. a mi oripotocate?
pls odgovorte
tiraj pc v nasem razredu se ze ve punce brijejo in mene je sram k se se ne ane in dm zadnjic vzeka od mami britvico in si mau potegnila po rokah na suho in ja zdej nvm kako dafak naj povem mami
btw stara sem 12
1. kdaj ste se ve zacele brit?
2. a mi oripotocate?
pls odgovorte


