snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: En fant

En fant

0
Bambi bumm
hej
jst sm fulllll fullll fulll v enga pa tut moja prjatlca je (pač obedve sva v istiga ) in ta fnt je tut vame sam on ne ve da sm jst vanga in nevem kako nej mu povem da sm vanga ker ne morm pridt pa sam rečt vate sm
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Najbol glasnemu sošolcu/ki povej pac sam ne direktno ko vreš mimo naglas povej da si van dam da kao prijatel i in ces 5 minut bojo vedli vsi, ce pa nočeš da vsi izvejo pa ko gres mimo njega povej sošolki sam tak da se pretvarjaš da ga ni....
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ej živjo, če si sigurna da je vate kar pojdi do njega in mu reči. Drugače pa o tem ne vem veliko saj v našem razredu si punce druga drugi povemo v koga smo. In potem ostale nekako poskrbijo da on to izve.
Upam da sem vsaj malo pomagala
lp
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej
se strinjam z obema puncama ampak tu je se moj predlog. no ubistvu par predlogov.

torej kako mu povedt da si v njega:
- napisi mu na snep, viber, mail, sms karkoli. u bistvu je tko ful lazje kr ti ga ni treba met pred sabo in mu v faco povedat. sam pol neves takoj ka si bo mislu ce ti dplg cajta ne bo odpisu.

- ce nimas njegove telefonske mu napis na listek in mu ga probi dat u torbo al pa u omarco.sam se mors nujno podpisat in ga dat na vidno mesto k drgac ga bo sele cez par mescou najdu.

-pac rec ce se greste s frendi resnico/izziv in pros eno frendico nej te vprasa u koga si in pac povej po resnici.

-pros kako frendico da mu pove.

Ja upam da sem s tem kej pomagala. glede tvoje frendice je pa odvisno kolk mocno je ona zaljubljena v njega. pac a ji je uno vsec vsec al se ji sam zdi lep.

sam neki si zapomni ce sta res dobre frendice bo prebolela ce bos skupi s tistim fantom ampak loh te bo pa pol neki cajta ful sovrazla ampak lej. bo kar bo . odlocitev je tvoja

upam da sem ti pomagala
fajn se mej
tvoja #marelca710
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Helpppppp
Objava:

Karies?🙁😣

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

therian/furry?

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
0
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
0
Njokica
Objava:

Poopy situacija

Ogledov: 74 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skavi

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Filmi

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

nvm😭

Ogledov: 114 Odgovorov: 3
 
4
gimnazijka 011 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

gim

zivjoo
js sm ze vec let(4) odlocena da grem na gim kranj in mam u soli ubistvu vecino petk pac do zj mam sam dva predmeta 4 zaklucen ostalo use 5 pa sm 9r in letos bom najverjetneje mela en al pa max dva predmeta 4.
vseeno baje moras na tist list ko se vpises napisat tko 3 sole in js nimam pojma kaj nj nrdim. ful me je strah da ne bom zdelala gimkr se posebej matematke k mi ne gre lih (zj mam ocene 4,4,2) in tud moja mami je tko ful kokr da kako bom matematko zdelala pa tko celo sredno. in v okolici blizu mam samo gim skofja loka k mi ful ni usec, gfp tud ne k ma itak vecjo omejitev k kranska in pol je to to. in zj morm za deuga mesta kej v Ljubljani izbrat.
Mislnla sm mogoče gimanzijo Šentvid? A je kdo bil tam in kaj svetuje ce je ok? sj verjetno grem na info sam vsen ne vem k je cist mozn da bom npzje ful slabo pisala in pol me bojo dal na 2.izbrano solo. na poljane tud tko k gpf ne bom mogla pridt ce niti na kransko nam mogla slucajn. a kdo predlaga se kaksno solo? pa gledam samo gimnazije..mogoce kaj v Lj ce kaksno svetujete k nima ful omejitve? ce mi smucajn na gimkr ne rata..
sj hkrat mi prjatlce govorijo da bom itk prsla pa to sam doma je drgac.moj brt je tm sam on je itk ful pametn pa se ne uci tok pa ma lepe ocene pa stipendijo pa use(js je nam mela k nimam nc priznanj pa ce se tok trudm pa mi nc ne rata).

pocutm se k najvecj failure ob bratu in ze cel lajf se sam prkmerjam z njim k je res uspesn in nikol nism dovolj. k me nobrn za skor nc ne more pohvalt al pa bit ponosn name. pac bolse ocene mam k on u osnovki ampak to je sam obsedenost k mislm da se morm dokazat pa na konc je usen isto se zmer nam nikol dost doma..
pomoc prosim hvalaa<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hej drgac ne se ozirat na starse kaj ti recejo ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
ko bota plesala ce se da se probej pogovarjat
 
Skrivna gospa božiček🤶
1 je tako ko mala punčka menja ko igračke ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
gcc for sure
 
za to ce te ugrabjo ti predlagam da pogledas ...
 
sva ze dve:wink::smile::sweat_smile:
 
Oj, jz sm januarja dobil zgornji in pred ...
 
ojla, jaz sicer nimam čist navadnih zvezdic ...
 
js po moje v Konjice gimnazija
 
girll sm ne brigej se zanje pa bo
 
D123
watchseries pa sflix
 
hmmm primerjaj ce si jealous tut zard koga ...
 
kyloren
poglej na tinyzone
 
Bellaza2
hi jst mam psa in je fajn. nevem reč mogoč ...
 
lkjefiuehr giuhsveiubtqhau
Js hodm na skavte sam ne v lj mam pa sošolko ...