Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: En k je vame me je objavu

En k je vame me je objavu

1
✨shy girl✨
Ojlaa
Jst mam en problemcek.
Sem sedmi razred in en moj sosolec (edini temnopolti na soli) je vame in mi tezi oziroma flirta z mano. Ima se kar slabe ocene, zato sem se z njim enkrat ucila matematiko, potem pa da isti dan na tiktok stiri videe o meni z mojimi slikami na javn profil, brez da bi me uprasal. Jst nimam tiktoka, zato mi je to povedal moj prijatelj, vendar zdaj to ve cela sola in me skrbi na me bojo zajebaval, kar so me eni dons tut ze. Skrbi me tudi da bodo izvedeli moji starsi, zanima pa me ce naj to povem mojemu crushu s katerim sva nekako prijatelja.
:sparkles:hvala ze v naprej za use komentarje:sparkles:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
povej temu cloveku da to res ni blo okej. reč mu da če ne da dol ga boste prjavl na polcijo (kar tut naredte) nujno povej staršem k dvomim da bojo vidl sami. ti kle nisi nč kriva zato nebojo jezni nate neskrb. kje je pa dobiu te slike?
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To, kar je naredil tvoj sošolec, je res nesprejemljivo! Mislim, halo? Pomagala si mu pri učenju, on pa ti tako vrne? Ful grdo! Tukaj je, kaj bi jaz naredila na tvojem mestu.

Najprej prosi svoje prijatelje in prijateljice, ki imajo TikTok, naj prijavijo ta video. Jaz bi na tvojem mestu to prosila tudi crusha – to bo še dodatno pokazalo, da s sošolcem nimaš ničesar in da ti res ni všeč. Morda bo tako TikTok zahteval od sošolca, da že sam izbriše video.

Pojdi do učiteljice ali šolske svetovalne službe in jim povej, kaj se je zgodilo. Jasno izrazi, da nisi dala dovoljenja za objavo slik in da ti to povzroča težave. Prosi jih, naj se pogovorijo s fantom in od njega zahtevajo, da TikToke izbriše. Če je mlajši od 12 let, sploh ne bi smel imeti TikToka, kaj šele objavljati vsebine!!

Povej svojim staršem, kaj se je zgodilo. Razloži jim, da na to nisi imela vpliva, in jih prosi za pomoč – lahko tudi oni stopijo v stik s šolo, da bo problem resno obravnavan.

Vedi, da si tukaj žrtev in nisi naredila nič narobe. Če te situacija obremenjuje, se pogovori z nekom, ki mu zaupaš – bodisi s prijateljem, staršem ali svetovalcem.

Vse bo okej! :muscle: Cvetka
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
kitka
 
1
Objava:

Selitev

Ogledov: 50 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 53 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 97 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 69 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 67 Odgovorov: 2
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 104 Odgovorov: 3
 
0
Bonboncek potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gim zelimlje

hejj,
a hodi kdo od vas na gim zelimlje? a mi opise kdo na hitro? sem pa vidla ze nekaj prejsnjih objavic. a je tezka? kako je v 1.letniku? a je ful bl zahtevno kot 9.r?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(19)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(9)
Šport me na sploh ne zanima.
(13)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
 
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kako ...
 
Hej, se strinjam zbLoono. Lahko naročiš ...
 
Drzimoskupaj!
hja dobro vprasanje js sem imela enak problem ...
 
Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...