Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Family Link, dosti ga imam!!!

Family Link, dosti ga imam!!!

2
Pol sladoleda
Okej, kot že vidte v naslovu ga ne morem več prenašat!! Vs eaplikacije mi štekajo zaradi njega ene skorda ne delajo in more pol use moj tata urejat ce hocem da spet delat nemorm si nalizit robux( real denar na neki igrci pc bi kupla za en euro in bi si nalozla gor AMPAK NEEEE FAMILY LINK UNICI USE KAKO KAKO LEPO) in jst si nebi nalagala nevem kaj ne nobenga tik toka ne insta ne nobenih druzabnih omrezij samo da bi mela svojo zasebnost stara sm 13 in mi je usega dovolj, sama vem kaj je nevarno in kaj ne brezeveze mi je tok me ziucira in zdej hocem to povedat tatu ampakk neeeee on noce sem edina u rzaredu ki ga imam in dobr to me dost ne briga kr ne gledm glih na druge ampk okej.
1.mi daste prosim ksne ideje kak preprict starse imela sm u mislih cel power point zakaj sem dovolj zrela da ga nebi imela kr ocitno z normalnim pogovorom ne gre ker se mzmerqj spremeni v prepir tako da prosim za pomoc
hvala
lp
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz ga tudi nimam, ker mi starša zaupata. Ampak to zaupanje sem mogla prislužit. Z njima sem se zmenila, da lahko kadarkoli pogledata na računalnik/telefon kaj delam. In s tem sta videla, da sem odgovorna in da ne rabim family linka.

Seveda se moraš pa z njima usest in o tem pogovorit. Povej, da si sedaj že dovolj stara, kjer tega nebi rabila. Povej jima, da razumeš kakšne so vse nevarnosti spleta in jima točno povej kaj boš počela na telefonu/računalniku.
Tudi, če maš svojo žepnino in to, jima lahko poveš,da znaš s tem delat.
Povej jima tudi, da ti res vse šteka in ne moraš normalno delat, pa še poudari kokrat je moral tvoj oči popravljat stvari, pa se s tem ukvarjat. Da se mu potem ne bo treba, razen ko bo res kaj narobe.

Je pa tudi varianta, da si narediš svoj gmail, kateri je brez family linka in potem tega uporabljaš, sam ne vem kako se bo to kej dobro izšlo.
1
 
Pol sladoleda
Imam svoj mail.. Hvala za odgovor!❤
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Family link lahko imaš do 13 leta, saj potem te ščiti zakon, da ga nerabiš več!
0
 
mmmm
O maj gad dejansko😂
 
V sloveniji do 16. 😭 V ameriki mislim da je do 13. V evropi je pa za skoraj vsako državo drugače. 😐
 
Zakaj je do 16? 😭 ni fer
 
Ne no
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz ga imam in tudi jaz tatu ne morem prepricat da ga ne rabim vec pa sem enalo stara kot ti. pac ne stekam ker jst sm mu 100000 povedala da si nebom nalagala
nekih bedarij. :triumph:
0
 
Povej mu kar je mmmm napisu (dejansko je res, pogugli) pa pokaž atiju.
 
Oke
 
v Sloveniji je do 16 let če že
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
0
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 42 Odgovorov: 1
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 41 Odgovorov: 2
 
0
#prijavljenapunca
Objava:

Pust(vem, da je se dalec)

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
0
Osmošolka<3
Objava:

Testi

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
2
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...
 
Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...
 
lej, zdej ce je to res in je tvoj oči res ...
 
ej ejj ni nujnoo da te ne maraa:heart: Lej ...
 
Sej bo, te razumem:wink::wink::wink:. Sej ...
 
poglej na sheinu za pirata
 
babe
hehe, jst uporabim idk kot odgovor na osebna ...
 
puncaa44302
torej notri boste šli posebi po 4 pa ta skupina ...
 
Delaj izpiske, išči si vprašanja na to temo ...
 
Mogoče si lahko angelček? pa sta kao nasprotje ...
 
pomoc.si sm bla jz hahh pa se kle pism pc ...
 
Oj, men se podobno dogaja. Že tko vse najmanjše ...
 
Oj! Js sm ga imela predlani. Mel smo najprej ...