snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Fant in njegova bivsa

Fant in njegova bivsa

0
sara.123
hej..
uglaunm rabim vas nasvet..imam fanta (oba sva stara 16) oz. nisva se skupaj ampak se dobivava priblizno en mesec..spoznala sm ze njegove starse ,nikol mi nepusti da jaz karkol placam,usak dan me hoce vidt,nima nobene druge zenske kjerkol dodane razn mene..uglaunm se bi loh nastevala ampak res je uredu oseba in zdi se mi da me ma res rd..je pa en problem..on je meu zensko s kero je biu v vezi 1 let (ki jo poznam oz. poznava se lih tok da veva druga za drugo)...koncala sta aprila torej 5 mescou nazaj..ona je bla njemu prva zenska in use prvo (poljub, spolni odnos..) tud druzine njune sta ble ful povezane..njena sestra ki je stara 22 let tega fanta uci oz ima z njem instrukcije ter druzine se videvajo se vedno..on nima z njegovo bivso nobenih stikov sta pa na isti soli..ona ma zdaj novega fanta ampak se vedno lajka storije njemu, ga followa...on mi velik razlaga o njej in vecinoma slabe stvari o njej in da ga skos gleda..zadnjic ko sva bla zuni sva vidla njo in njenga tipa in je hotu da greva zanalsc mim njiju..nevem zakaj se vedno nekak govori o njej in se na nek nacin ukvarja se z njo..zadnjic k sva bla zuni ga je klicu prjatu in mu reku da je vidu njo z njenim tipom...to me res nervira kr se pocutm k da je sekr ni cis preboleu..nevem a mate mogoc ksn nasvet kaj naj naredim in ali mislte da je to normalno ali da je mogoc res se ni preboleu..
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
seveda ni prebolel, tega ne prebolis cez noc. ampak kaakor si napisala, se mi zdi zelo zvest. mislim, da te ima zelo rad. ce bi bila pa rada z njim, pa lahko ti naredis prvi korak. reci samo: neki bi ti rada povedala.... pol bo pa mogoce ze sam vedu kaj.
mas to!
0
 
Rozica
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla, men se zdi d je najboljs d se probas z njim tko lepo pogovort kr sama bos tezko tocn ugotovila kj on čuti. probej mu sm tko rect d ti je mal bedn k tok govori o njej ti pa ne ves a ga slucajn se vedn zanima... nvm povej mu d je ok ce je se ni cist preboleu ampk nj ti to pove d bo obema lazje
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ja,pomom je še ni glih prebolu,malo se pogovori z nim,samo sm hmal sigurna da ma pač rajši tebe<3
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Objava:

Prijateljica

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
Gshehhahe
Objava:

Ful random

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
0
Deklica
Objava:

Dekliške težave

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

problem

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
2
zanimanje
Objava:

srednja + se neki

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
1
nekdo pac
Objava:

Menstra

Ogledov: 47 Odgovorov: 1
 
0
Težava
Objava:

hmm... mam problem

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
0
elena
Objava:

velika tezava(myb sem noseca)

Ogledov: 170 Odgovorov: 4
 
4
nekdo pac potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Menstra

Oj,
gledala sm objave za nazaj sam nism dobila odgovora.

Pac js sm zj 8. razred in se ful bad pocutm k jo se imam, ker vse moje sosolke jd zr majjo. In oac ne da bi jo hotla met sam pol se avtomatski pocurim mal izloceno sploh ce se kej o tem pogovarjajo(kar je kr veliokrat) js jo pa se niomam. In kaj ko se obomo naslednje leto pr bijologiji ocil o tem? In kajc ce bojo fantje kej spraseval, js jim pa ne biom znala odgovorittt?

Sam poac js ne vem kdaj jo bom dubila ker js mam samo un beli tok al ka je tota stvar. Amoak ne tote sluzi ampk samo uno belo stvar k je mal trda.
Pa js ne vem no... kako se bom na morju kopala? SJ vem da obstajajo tote neke kopalke sam pac js pa moja druzina hodimo na nodisticno plazo nekam v Italijo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

pride ker se tkivo pretrga ampak samo prvič ...
 
VÆBELČI🎀🎀🎀
moje sožalje res ni je zal zate bos prebolela ...
 
Ja to je normalno, tudi če ga že imaš, še ...
 
najprej moraš sploh izvedeti a si noseca ...
 
Jaz mam beli tok 1 leto, pa še vedno ni nič... ...
 
ja piki, to čist normal ne sekirat čez ene ...
 
girl neskrb k bo tvoje telo prpravljeno jo ...
 
sori za prvo nevem ti pa lohka pr drugi pomgam. ...
 
Hoj Okej, totalno naključje, pri meni je ...
 
Jaz nimam lih nekih izkušenj s tem, ampak ...
 
hejj. na žalost/oz. na srečo jaz nisem imela ...
 
HelpGirl
Oj, js sm stara 13 in je še nimam, ampak ...
 
hej 1. a usaj ves a mu je prislo al ne 2. ...
 
Jaz ti REEES priporočam kremo Bepanthen. ...