Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: He so fine❤️🔥😭

He so fine❤️🔥😭

0
🔥❤️🔥❤️
Hi
uglavnem jz mam en problem (mislim vec)k bi mi mogoc lahk pls pomagal.Uglavnem jz ze ful dolg nism simpala na dobenga in zdej pac en tim na nasi soli mi je ful cute.Pac fora je da je vse to vec ko to uglavnem on je tko pa razredih 2razreda starejsi od mene ampak jz sm sla eno leto kasnej z solo ker mam sele dec. rd pa bi bla mlajsa od vseh(nwm uprasite mojo mamo una je to rihtala)no uglavnem ce gledamo letnc je un 1leto starejsi kar ni tok vlk sam je problem da sm dva razreda manj od njega.Uglavnem tu pride un del ko men ni usec dlih najbol.Ugotovila sm da je to od moje sososolke starejsi brat kar je tko:/ pac una bi me pomojem ubila ce bi zvedla pa se povedala bi zih keri svoji sodolki da sm v njega in pol bi to slo sam tko ko veriga in bi kr narnkrat vsi vedl in pol bi mi blo akward hodit po soli:/
Fora je da vse moje sosolke vejo zato in jz mam dve susolki ko sta tko bolj uglavnem prva je enkrat"popomoti" rekla o lej (moje ime)ga (njegovo ime) uglavnem kau mojga (pa njegovo ime) no in to je slisala od eno moje soslke(ko je bla zravn)sestra ko je njegova sosolka:\ in se njena sestra je povedala eni frendici no uglavne ja druga sosolka je pa vecji problem ker una je zlooooo tko vcasih mean in pac mal rada zajebava una pride do mene pa rece njegovo ime al pa kr tk ucasih pozabi da ceu razred poslusa al pa kej in pol mi je sam tak js sm bolj shy na tej temi kak ji nej dopovem nej bo mal bol tih a se nej delam da ne simpam vec????!!?!??


Poleg vseh problemov ma simpo in to je mogu najdit tipico k jz nimam varjant proti njej pac una ma crne lase jz pa rjave una je tko pupolarna pa to pa hot je pa to pac nosi papuce namest copat pol ma names torbe torbico ma hot postavo oblaci se ful kul tko ful nike uni pa to sraje.......(je pa ena dobra stvar da je una 9.razred kar pomen da gre to leto:wave_tone1::wave_tone1:)
Kak da fak ga nej dobimmmmmmmmmmm
sej nardima ful eye contatov amapk to ubistvu ni fajn kr lahk po ve svoji sestri da ena (jz)buli u njega in pol bo moja sososolka zvedla:|||||||||

BRUH tok problemov pac nwm sam nwm for pa je se ena da jz skoz razmislam u njem sploh se ne morm zbrat skoz sam u njem moje misli majo tko 99%him in my minde 1%ostalo pac in ful nism skoncentrirana naprimer pr slovki kr zaspim in pol sanjam kak bi blo ce bi bla midva skup pa pac dan sm ga sanjala pac bro help pls:heart:
zdej sm napisala celo zgodbo pac keri koli helpi bi pomagal ce se kej zgosi vas ubdatam pa upam da nism kej pozabla
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hey! Lej glede (njegove sestre) pomoje je bolje, da ji ne poveš (pomoje, da ni povedala njemu) najbolje da si pač za zdaj dokler ne bo on vate, da se samo družiš znjim nevem kao, da sta ful dobra frenda tako probi neki naredit, da se bosta dober razumela. Pa glede tiste punce ki mu je všeč ne sekiri se to, da je popularna še nič ne pomeni zagotovo si bo najdla drugega ki bo zanjo "cool" in še važno je, da je punca prijazna če punca ni prijazna ni najbolje za razmerje in noben fant pomoje si ne želi take punce (kokr si opisala mi zveni preveč samovšečna...) no zato pa je pomembno, da sta prijatelja in , da si prijazna do njega ;) upam da sm ti pomagala :wink:
0
 
🔥❤️🔥❤️
Tnx
 
🔥❤️🔥❤️
Sam neki pač on je 8 jz sm 6 in je sam tak nem kak pač nej postane na frenda poleg tega je skoz z svojimi frendi in je akward Nwm no..
 
Ja nvm sej k se recimo družiš z njegovo sestro nvm se boste lahko skupi družil če veš kaj mislim pač nvm mogoče k bosta čakala na busa ali kaj takega se lahko pogovarjate ona te mu predstavi
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zdravo!
Ja mogoče res malo "prekri" zaenkrat dokler je sestra tu. Mogoče ga res bolje spoznaj in si še kaj premisliš.
Lp
0
 
🔥❤️🔥❤️
Hvalaaa❤️
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


dog013
Objava:

nasvet za vas

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
1
dog013
Objava:

hočem psa

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
0
cutiepie
Objava:

upisi v srednje sole

Ogledov: 22 Odgovorov: 0
 
0
...........
Objava:

kaj naj

Ogledov: 27 Odgovorov: 2
 
2
Lemur.si
Objava:

Vodnikovo

Ogledov: 83 Odgovorov: 2
 
1
patricija
Objava:

biologija

Ogledov: 112 Odgovorov: 3
 
1
attached
Objava:

Attachment issues

Ogledov: 102 Odgovorov: 1
 
1
HpFANICA1234567890
Objava:

Deodorant

Ogledov: 128 Odgovorov: 15
 
0
Lemur.si potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vodnikovo

živjo! Ali mogoče kdo ve kako naj se pripravim na vodnikovo tekmovanje oz. kako se vi na vaših šolah pripravljate...in ali bodo samo tiste teme ki so na spletni strani(nepregibne besede, vrstni red) ali še kaj drugega? Hvala za vsak odg!!!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
...........
2
 
3
Gilr1890
4
 
4
love.L.girl
6
 
5
Axiety girl
4
 
8
helpppp
3
 
9
Šestosolka
2
 
10
hej
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hiphop_girl
Če si želiš psa moraš najprej imeti dobre ...
 
Hejj! Te čisto razumem, saj se je tudi ...
 
Boga! Ne zmeni se za njih in bodo mogoče ...
 
hejjj, jz uporablam unga v stiku (mazilo) ...
 
mi sicr nismo mel nobenih priprav (sm 7 sam ...
 
borovnicka
hej hej, js uporablam tistega v spreju ...
 
sloflix iso ko netflix sam v slovenščini ...
 
love.L.girl
Plisss, še odhovorov
 
Tore u šoli smo mel priprave. Pišemo pa vso ...
 
Nezkasnezka
Dobro je, če si vzameš čas za razmislek. ...
 
En moj sosolc je prasu eno in pol mu je rekla ...
 
Nejx_49
Razodeni svoja custva, ce se ti zdi, da si ...
 
Jst gledam na tem: https://kisskh.co/ :heart:
 
ajdhsjksbsj
hej, "strokovni" angleski izraz zato je INTRUSIVE ...
 
NIMAM VZDEVKA
1. Js sm bla stara 11 in ga mam tko že 3 ...