HITRO ODGOVORITI
0
Oj. Pač kratka bom. Upam. No, skratka, jaz sem jutri vprašana družbo. Sem 5. razred, če ne veste;. Jutri sem vprašana pa ta zemljevid. Zadnjič smo vadili, pa nam je šlo kar dobro, sploh mojemu sošolcu, kki je tudi tukaj gor, pa je učiteljica rekla, da danes nihče ni vedel za 5! Jaz ne vem, kako se naj naučim vse, do jutri! Plis, pomagajte! V sredo sem se javila, pa potem v sredo nisem mela časa se učit, včeraj sem se učila naravoslovje, ker smo danes pisali, pa mi je že žal, da sem se javila! Plis, pomagajte! Aja, zemljevid in to imam vse doma. Sam nevem, kako naj se naučim za 5. Saj vem že precej stvari, samo... Enaga kraja nisem znala najti, pa mislim, da sem se zmotila tam, ko je uč. rekla, da naj pokažem na zemljevidu hribovja pa sem pokazala mislim, da kotline, ali nekaj takega. Pomagajte, plis! Zelo vam bom hvaležna.
Lp, Lučka 2708
#hitropomagajteinbomveselavsakegaodgovora
Lp, Lučka 2708
#hitropomagajteinbomveselavsakegaodgovora
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hoiii,
ja tole se je mal butast učit ampak mislim da bi ti pomagal to da si vzameš prazen zemljevid in pač sama sebi kažeš kje so kraji ali pa jih označiš potem pa pokaži svojim staršem da ti pregledajo ali pa pač tistemu ki ima čas tako sem se jaz učila drugače pa je kulsska ideja da to kažeš na googlovem zemljevidu ker lahko potem dpreš street vieew (če neveš kaj je to to je pač da klikneš tistega malega človečka udspodaj in se ti potem pokažejo modre črte in če človečka spustiš na to zgleda kot, da si tam) meni je to kar veliko pomagalo ker sem si zapomnila pokrajne in ko sem bila vprašana sem si jih predstavljala ampak je itak odvisno od vsakega človeka pa mogoče če še neznaš se javi kakšen drugi dan ker te bo tista petka tm počakala:heart::blue_heart:
ja tole se je mal butast učit ampak mislim da bi ti pomagal to da si vzameš prazen zemljevid in pač sama sebi kažeš kje so kraji ali pa jih označiš potem pa pokaži svojim staršem da ti pregledajo ali pa pač tistemu ki ima čas tako sem se jaz učila drugače pa je kulsska ideja da to kažeš na googlovem zemljevidu ker lahko potem dpreš street vieew (če neveš kaj je to to je pač da klikneš tistega malega človečka udspodaj in se ti potem pokažejo modre črte in če človečka spustiš na to zgleda kot, da si tam) meni je to kar veliko pomagalo ker sem si zapomnila pokrajne in ko sem bila vprašana sem si jih predstavljala ampak je itak odvisno od vsakega človeka pa mogoče če še neznaš se javi kakšen drugi dan ker te bo tista petka tm počakala:heart::blue_heart:
1
Pipi
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živijo! Vem da sem malce pozna in da boš tole videla prepozno, ampak poskusi z ucimse.com , tam so super vaje (ampak se moraš registrirati) ki ti pomagajo pri vsakem predmetu.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
tudi mi smo se učili o tem saj sem 5.razred imela sem občutek da bom dobila slabo oceno ampak sem dobila 4-ko
poskušaj ponoviti da si posnameš snov na telefon in pol tisto večkrat predvajaš
SREČNO!!
poskušaj ponoviti da si posnameš snov na telefon in pol tisto večkrat predvajaš
SREČNO!!
0
Abc123
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)


