Imam problem.
0
No pač starši se ves čas derejo na mene in mami mi je celo rekla da jo sramotim. Ker se tudi morem zelo učit in starši niso zadovolni z 4 zelo redko lahko sploh grem ven. Igram violino in sem 6r in ker bi naj šla pod prisilo na državno tekmovanje sem cela živčna. Pogosto se jokam in sošolci mi pravojo da sem depresiva. To mi seveda ni všeč, ker bi naj to bila bolezen. Od moje naj prijateljice fant me cel čas tepe, brca... saj verjamem da je samo hec ampak je šlo že predaleč.Zadnjič mi je vregel palico v roko minil je že 1 mesec pa se še vedno pozna.Nevem kaj naj naredim. Hvala za pomoč :)
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To kar počne tale fant, je pravo nasilje in ga je treba prijavit. Oprosti, ampak da te tepe in brca in ne vem kaj še vse, to ne pelje nikamor. Upam, da si tvoji prijateljici povedala kaj počne. Če si in se za to ne zmeni, NI TVOJA PRIJATELJICA. Pojdi od nje stran.
Kar ti je rekla mati, je grdo. Zelo ZELO grdo. Ni čudno, da si potem pod takšnim stresom. Kam pa to pelje. Si morda že bila pri šolski psihologinji? Mogoče pa povej njej kaj te teži, ker ti bo lahko velik bl pomagala kukr pa mi tuki na forumu. Ja lahko ti damo nasvete, pa rečemo, sej bo boljše. Ampak resnično gledano, moraš it do odrasle osebe, katera lahko naprej ukrepa.
Si poskusila tudi se usest s tvojimi starši in jih vprašat, zakaj jih sramotiš? Ker nimaš vsega zaključeno 5? Jaz tudi nimam. Mam celo nekaj 3, ker sem nisem dovolj učila. Ampak me starša zato nimata nič manj rada. Ko boš prišla v želeno gimnazijo (al pa sredno šolo, lej ne vem kam češ it), te noben ne bo vprašu a si mela skos vse 5...
Ful dobr, da igraš violino (če si seveda si to sama želela). Na tekmovanju pa pokaž, da si tanajboljša, pa se ti naj potem vsi klanjajo. Vzemi to bl kot izziv (tudi, če je to prisila... sej vem, grozn je to).
Upam, da bo kmal bolš.
Kar ti je rekla mati, je grdo. Zelo ZELO grdo. Ni čudno, da si potem pod takšnim stresom. Kam pa to pelje. Si morda že bila pri šolski psihologinji? Mogoče pa povej njej kaj te teži, ker ti bo lahko velik bl pomagala kukr pa mi tuki na forumu. Ja lahko ti damo nasvete, pa rečemo, sej bo boljše. Ampak resnično gledano, moraš it do odrasle osebe, katera lahko naprej ukrepa.
Si poskusila tudi se usest s tvojimi starši in jih vprašat, zakaj jih sramotiš? Ker nimaš vsega zaključeno 5? Jaz tudi nimam. Mam celo nekaj 3, ker sem nisem dovolj učila. Ampak me starša zato nimata nič manj rada. Ko boš prišla v želeno gimnazijo (al pa sredno šolo, lej ne vem kam češ it), te noben ne bo vprašu a si mela skos vse 5...
Ful dobr, da igraš violino (če si seveda si to sama želela). Na tekmovanju pa pokaž, da si tanajboljša, pa se ti naj potem vsi klanjajo. Vzemi to bl kot izziv (tudi, če je to prisila... sej vem, grozn je to).
Upam, da bo kmal bolš.
3
Mantra
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ahhh pri meni je isto.. moja mama se obnaša kot Hitler.
Ves čas se moram sam učit( čeprav se večinokrat ne)
in ukazuje mi kaj in kdaj se naj učim.. noče da hodim na krožke in vsa hrana mora biti nek eko al bio. Sploh mi ne pusti jesti jagod, manga,... in men se meso gabi ampak ona hoče da ga jem ( sej ga ampak ful manj)
Tud meni pravi da sem depresivna in zlobna in bla bla bla,.....
Kr neki komi čakam da bojo počitnice.
Ves čas se moram sam učit( čeprav se večinokrat ne)
in ukazuje mi kaj in kdaj se naj učim.. noče da hodim na krožke in vsa hrana mora biti nek eko al bio. Sploh mi ne pusti jesti jagod, manga,... in men se meso gabi ampak ona hoče da ga jem ( sej ga ampak ful manj)
Tud meni pravi da sem depresivna in zlobna in bla bla bla,.....
Kr neki komi čakam da bojo počitnice.
1
Fgwicivu8w
Moj odgovor:
Vfzfds
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
😥😭
Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
help kok sm stupid
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


