snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Jutro pa težave

jutro pa težave

0
jutro
no jst mam par težav. torej zjutri sem vedno zlepljena. mam zaspančke pa čutim kako odvraten je moj zadah itd. ko sem bila majhna se mi je to dogajal enkrat na dva tedna zdej pa vsak dan. kaj naj naredim? pa vsakič ko popijem kakav pa recimo čokolino mam ful čuden, nadležen občutek v ustih. kaj je narobe? kaj mi svetuje, se vam tud dogaja? no, pa hvala za odgovire
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
si redno umivaš zobe?
0
 
Nnnnnnnnnnnnnnn
jutro
ja, zakaj?
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Glej to se dogaja tudi meni nej te ne skrbi.Sicer ne jem čokolinota ampak vem kaj misliš. To lahko odpraviš tako da:

Se vsako jutro DOBRO umiješ po obrazu

Si redno umivaš zobe

Se zvečer tuširaš

In ješ več zelenjave če te moti zadah
Če imaš slab zadah pomeni da si pojedla nekaj kar ti ni pasalo
1
 
jutro
aaaa. hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tudi jaz se večkrat zjutraj počutim malce odvratno. Zjutraj ima skoraj večina ljudi grozen zadah. Jaz zjutraj naredim sledeče:
Najprej si umijem obraz z mrzlo vodo. Nato naštimam na mlačno temperaturo in si umijem oči. Nato si temeljito še pred in po zajtrku sepravi dvakrat umijem zobe. Predlagam, da si zjutraj tudi splahneš usta. Plus uporabljaj dobro zobno pasto. Good luck!
0
 
jutro
hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tko k so že drugi rekl ja. Zutri se umi obraz, lahko s toplo al pa hladno vodo. Umivaj si zobe po vsakem obroku. Zdej, če ti še zmeri po tem smrdi iz ust, je možn, da maš kakšen zob gnil ali kej tazga. Sam to moraš pa do zobarja.
Tuširaj se pred spanjem. Zdej ni nujno da vsak dan z milom, lahko se tut sam splakneš na hitro.
Pa glej, da menjaš postelnino vsaj 1x na mesec (boljše je celo vsak tedn, ampak mislm, da tvoji starši ravn ne bodo veseli toliko perila :P )

Pa tut prehrana je pomembna. Čokolino ni ravn najboljš vsak dan jest, ker ma velik sladkorja. Raj mogoče si nared kšno granolo s suhim sadjem. Al pa kej podobnga. Sej čokolino je fajn za sm pa ke. Ampak za vsak dan, pa ne glih. Tut kakv ne. Tko v mejah normale. K to je vse dodatn sladkor, k ga ravn ne rabš :)
0
 
Mantra

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Oli
Objava:

NPZ NAPOMOCCC

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
0
sarrcci
Objava:

krvavitev pri 1. spolnem odnosu

Ogledov: 56 Odgovorov: 0
 
1
NŠ Mura
Objava:

Fant (pliss help)

Ogledov: 50 Odgovorov: 1
 
2
😣😣😣
Objava:

Vesela bi bila čim več komentarjev

Ogledov: 76 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Všeč mi je en fant

Ogledov: 57 Odgovorov: 3
 
1
Diamond
Objava:

Modrc

Ogledov: 92 Odgovorov: 3
 
1
f*ckschool
Objava:

sola pa to

Ogledov: 91 Odgovorov: 1
 
1
Sky lovely
Objava:

Hellp vročina 🔥

Ogledov: 78 Odgovorov: 3
 
2
NŠ Mura potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Fant (pliss help)

heej!! jaz rabim pomoč. no torej meni je všeč en fant iz 8. in jaz sem 7. in midva se glih ne druživa ampak se pa kdaj pogovarjava ko sva sama. in še ena punca iz 6. je v njega. sam on zelo grdo govori o njej. o meni pa še kar lepo. tista ki je še v njega se zelo grdo obnaša do mene in me zmerja. on me celi čas gleda in se mi smeji, ko ga pogledam nazaj se takoj obrne stran z nasmehom in za nalašč se zaletava v mene. in danes sva naenkrat vzela svojo malico v šoli in on je bil takoj pred mano in se za nalašč ustavil da bi se jaz zaletela v njega. ali je v mene? mi plis lahko date še kakšne nasvete kako se lahko pogovarjam z njim še več? aja pa btw on ve da sem jaz v njega in tista iz 6.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(125)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(55)
Šport me na sploh ne zanima.
(84)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

gigihadid
poglej npzje od prejsnjih let pa si jih skopiraj ...
 
Heejjj!:wave: To kar si naštela, so kar ...
 
nvm ampak js sm 011letnik in sm z enim k ...
 
jz sm na gimnaziji vsi učitelji nm govorijo ...
 
Uf ja nvm kako naj ti to razložim haha uglavnem ...
 
Mi smo imeli semizdi da pač nasplošno predavanje ...
 
cak ce si ti 11? pol si kaj 6.r? to je v ...
 
Vse bo še v redu! Tako mot sta rekli cokie ...
 
Vivi
tezenis ima ful dobre pa cheap pa velikrat ...
 
hejj piki vse bo še OK, Tudi če bo imel ...
 
h&m alpa c&a mata take
 
bo že uredu piki. v življenju se bo najdla ...
 
mislm odvisn je od tega kuk sta stara pa ...
 
Hm... Mogoče pa reči njegovi sestrici če ...