kaj lahko še naredim?
0
prosim pomoč
sem zelo debela punca in zes nevem kaj lahko še naredim. Zelo telovadim edimo nemorem nehati jesti sladkarij. Zračunala sem svoj itm in ni dober.Kako naj shujšam?
prosim pomagajte!!!!!!!!!!!
prosim pomagajte!!!!!!!!!!!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mors se odvatd cukra.... to ne pomen brez ampak nevem. 1 ali 2 bonbona in ves smutijev, shakov itd....
Upam da sem vsaj malo pomagala:heart:
Upam da sem vsaj malo pomagala:heart:
0
HarryPotter fangirl
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lahko poskusiš, da namesto sladkarij poješ kaj drugega bolj zdravega.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hoj!
najboljši način: vse cukre si nekam skrij. potem boš pozabila nanje in jh ne boš morala jesti. ne priproočam, da takoj nehaš jesti sladkarij (iz enega dneva v drug takoj) ampak, da postopoma, da ne boš dobila kakšne sladkorne (poznam primer, zato za vsak slučaj). poskusi jesti zdravo, išči nove recepti, zdrave jedi, morda boš našla zdrave, a zelo okusne jedi. pri sladkararijah še poskusi postopoma, recimo danes bom pojedla polovico manj kot ponavadi. tega se držiš par dni (kak teden) nato pa za četrtino zmanjšaš dozo. lahko poskušiš jesti tudi zdrave čokolade. postopoma ti bomo postale všeč. upam, da kaj pomaga
najboljši način: vse cukre si nekam skrij. potem boš pozabila nanje in jh ne boš morala jesti. ne priproočam, da takoj nehaš jesti sladkarij (iz enega dneva v drug takoj) ampak, da postopoma, da ne boš dobila kakšne sladkorne (poznam primer, zato za vsak slučaj). poskusi jesti zdravo, išči nove recepti, zdrave jedi, morda boš našla zdrave, a zelo okusne jedi. pri sladkararijah še poskusi postopoma, recimo danes bom pojedla polovico manj kot ponavadi. tega se držiš par dni (kak teden) nato pa za četrtino zmanjšaš dozo. lahko poskušiš jesti tudi zdrave čokolade. postopoma ti bomo postale všeč. upam, da kaj pomaga
0
Moj odgovor:
Vfzfds
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
😥😭
Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
help kok sm stupid
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(12)
Enako kot prej.
(16)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


