Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Kaj naj naredim?

Kaj naj naredim?

0
@ajk
No brskal sem po spletu in ko sem najdo neko spletno stran sem kliknil nanjo a takoj za tem sem dobil opozorilo da je stran nelegalna.

Kaj naj naredim?
Sem paničen tip človeka in paničarim. :disappointed_relieved::cold_sweat:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ah nimas kej sam pejt vn pa zbris iz zgodovine al kej
0
 
Skr
@ajk
Sem že to naredo. Ampak kot sm napisov sem paničen tip človeka. Drugače povedano strah me je če bo to meli kake posledice.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heyy bom probala pomagat.
1.) Vedno poglej preden odpiraš linke kaj naj bi to bilo. Tudi če ti nekdo pošlje link, da si nekaj poglej vedno preberi link če je res to tisto kar želijo od tebe da prebereš (nikol ne veš kaki idioti se najdejo pa ti pošiljajo stvari).
2.) Če si že izbrisu iz zgodovine je super. Če imaš Family link so mogoče starši kej dobili (ni nujn odvisn kake pogoje maš). Če nimaš Family linka in si zbrisu iz zgodovine pol je mau možnosti, da ugotovijo.
3.) Čee slučajno pride da ugotovijo jim povej po resnici *b* že na začetku *b*. Mogoče bo grozen odziv ampak bo manj če resničo poveš že na začetku (vem težko jo je v večinih primerih samo zato, ker je to resnica in dejstvo).
4.) Nikakor ne paničari. Probaj se zamotiti s čim drugim in ne misliti na to. Konec koncev: bila je samo pomota. Sigurno ne bojo zaradi tega tako velike posledice. To se lahko usakemu zgodi. Če ne moreš misliti o nečem drugem pa se probaj tolažiti (lahko tudi tako kakor sem ti jaz napisala. Npr. to se usakemu zgodi,...).

Čimm bolj se zamoti in skušaj pozabiti.

Upam da sem pomagala in da ti bo uspelo :)

Lp, B&W:yin_yang:
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pozdravljen!

Če se ti je po odprtju pokazalo obvestilo, da je stran nelegalna, to pomeni, da je stran blokirana ali s strani kakšnega programa, ki ga imaš na računalniku/telefonu ali pa zaradi zakona ni dostopna na lokaciji iz katere si jo želel obiskati. Mislim, da ni nobene nevarnosti, da bi se zaradi tega kaj zgodilo. Strani, ki so dejansko nevarne te namreč ne bi opozorile na to.
Drugače pa si v prihodnje lahko malo bolj previden pri klikanju na neznane spletne strani.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hojla!:wave:
ce ti je takoj poslalo opozorilo in si ga uposteval ne bo tezav. :thumbsup:edino kar lahko pilovci sedaj naredijo, da ti pomagajo je, da te pomolirijo.:relieved: nic ne bo. tako kot je bilo ze napisano pri drugih izbrisi iz zgodovine in prepeosto pozabi.:grin: te razumem da te je strah ampak te resnicno ne rabi bit ker se taksne stvari pac dogajajo in to bomo tezko spremenili. lahko samo razmislis ce je bilo na tej strani kaj cudnega :thinking:(poleg opozorila) da naslednjic na taksno stran ne bos naletel.:hugging:
upam da sem ti vsaj malo pomagala:muscle:
bye bye in naj te ne skrbi:wave:
dancelover
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Lemur.si
Objava:

Vodnikovo

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
1
patricija
Objava:

biologija

Ogledov: 105 Odgovorov: 3
 
1
attached
Objava:

Attachment issues

Ogledov: 96 Odgovorov: 1
 
1
HpFANICA1234567890
Objava:

Deodorant

Ogledov: 122 Odgovorov: 14
 
0
idkk
Objava:

kaj je to??

Ogledov: 131 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

FILM

Ogledov: 121 Odgovorov: 10
 
1
Objava:

gimnazije v celju

Ogledov: 146 Odgovorov: 4
 
4
Gilr1890
Objava:

Crush

Ogledov: 184 Odgovorov: 3
 
4
Lemur.si potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vodnikovo

živjo! Ali mogoče kdo ve kako naj se pripravim na vodnikovo tekmovanje oz. kako se vi na vaših šolah pripravljate...in ali bodo samo tiste teme ki so na spletni strani(nepregibne besede, vrstni red) ali še kaj drugega? Hvala za vsak odg!!!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Gilr1890
4
 
3
love.L.girl
6
 
4
Axiety girl
4
 
7
helpppp
3
 
8
Šestosolka
2
 
9
hej
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

mi sicr nismo mel nobenih priprav (sm 7 sam ...
 
borovnicka
hej hej, js uporablam tistega v spreju ...
 
sloflix iso ko netflix sam v slovenščini ...
 
love.L.girl
Plisss, še odhovorov
 
Tore u šoli smo mel priprave. Pišemo pa vso ...
 
Nezkasnezka
Dobro je, če si vzameš čas za razmislek. ...
 
En moj sosolc je prasu eno in pol mu je rekla ...
 
Nejx_49
Razodeni svoja custva, ce se ti zdi, da si ...
 
Jst gledam na tem: https://kisskh.co/ :heart:
 
ajdhsjksbsj
hej, "strokovni" angleski izraz zato je INTRUSIVE ...
 
NIMAM VZDEVKA
1. Js sm bla stara 11 in ga mam tko že 3 ...
 
ojl, v spreju je en od nike pa je tak moder, ...
 
idkkajnejsmnapišem
Js mam tut to, najboljš da ugotoviš zakaj ...
 
Js uporabljam takega ki se namaže, k ga sama ...
 
najbolš da uporabli tistga k ti najbl ustreza, ...