snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Kaj se zgodi na drugem dejtu

Kaj se zgodi na drugem dejtu

5
Mikili
hej sem 08 letnik in pred kratkim sem spoznala čudovitega fanta ki mi je ful ušeč prejšnji tedn sma bla vuni in blo je ful fajn njemu pa tudi.naslednji tedn grema spet vun pa na lučke med počitnicami. je 08 letnik ful je prijeten zlo mi govori lepe stvari pa še objel me je na prvem dejtu kar mi je blo wow. ka mislite da bi se moglo na drugem dejtu kej že več zgodit al pa na tretjem myb?FUL JE VREI FANT IN TEGA SI NOČEM ZASRAT TAK DA HELP ME
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
okej z rezervo jemli moje nasvete kr mam 0 dating experience
pomoj je fora v samzavesti pa iskrenosti. ce si pred tipom to kar si, se bos z nim pocutla bolj tko naravno (nevem kk rect omg) pa pac ja
ce misls za kak kiss d bi se mogu zgodit lej iskren probi mau potipat vzdusje if yk what i mean ce pa on kej hoce pa se ti zdi d se nis prpraulena (tud ce je to sam kiss) mu tkoj povej
okej to je blo mau neuporabno ampk ja hope i helped
2
 
Mikili
Hvala ti:)ful mi je vrei in pač nočem zasrat. On ne je tud prašu če bi kaj mela in sm rekla ja k bi js tud mela neki z njim. In zdle še drugi tedn dobima mogoče bo kakšen move you never know.
 
dej update me ce bo kej zanimiuga zdj sm invested
 
Mikili
Zdle prvič me je on pelu nekam pa povabi tud tk sem ja njega Toto rundo in pač sva iz Celja in grema po šoli samo nevem kam naj ga pelem.nočem ga pelati v neko kavarno k mi je tečno tam sedet.
 
Mogoce gresta loh na ksn sprehod :)
 
Mikili
To je ful dober predlog .ka mislite da je okej da jaz naredim nove npr. Da mu dam lubčka na lička preden grem domu al je preveč čudno. Nočem se že na drugem dejtu žvalit če veste kaj mislim.on je zadnič naredu move da me je objel
 
nah na lice je pomoj cis ured za 2. date
 
Mucica
Lej. Ti sam bot to kar si pa bo. Js sicer nimam izkušenj ampak sm večkrat mogla zbrat pogum da sem mami uprašala kej o babi( kr mi je ona pred 1 letom umrla ), kr pač mi ni lahko kr se zaradi tega včasih zjoka. Bot samozavestna, udihn in izdihn pa bo. Aja. Veš mam sošolca k ma avtizem. To je neka bolezen. In dobiva izpade. Tko fuuuul se razjezi in pol rabno vsaj pol ure da ga učitlca pomiri. In ma tut neke manire za pomirjanje. Ena je taka :
Roke prekrižaš tko da dlani ( tm kjer maš blazinice prstov )obrneš k sebi 👐. In pol ih položiš na prsi in zapreš oči. Prste počas dvigal in spuščaš. Temu se reče Butterfy Hug. Poguglej. Mogoč boš kej našla.
Upam da sm pomagala
 
A.horse
Pa sej ti bo šlo
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nMebem, mogoce si se premlada. Ampak mogoce kako poljub...?
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nvm ampak js sm 011letnik in sm z enim k je isto 011 pac midva ne tiviva u istem mestu in sva mela sam dva dejta do zdj in na drugem sva isto sla na lucke pa me je poljubu na prvem pa objeu tkoda nvm kj bo
1
 
Gajčiiiii
elči
fr
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Helpppppp
Objava:

Karies?🙁😣

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

therian/furry?

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 36 Odgovorov: 2
 
0
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
0
Njokica
Objava:

Poopy situacija

Ogledov: 73 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skavi

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Filmi

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

nvm😭

Ogledov: 114 Odgovorov: 3
 
4
Piskotk potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Uzgojitlska Jesenice

hejj,
js sm se iz gimnazije prepisala na uzgojitlsko na jesenice in me zanima ce je kdo tm in kko je pa ksne tipse ce mate
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hej drgac ne se ozirat na starse kaj ti recejo ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
ko bota plesala ce se da se probej pogovarjat
 
Skrivna gospa božiček🤶
1 je tako ko mala punčka menja ko igračke ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
gcc for sure
 
za to ce te ugrabjo ti predlagam da pogledas ...
 
sva ze dve:wink::smile::sweat_smile:
 
Oj, jz sm januarja dobil zgornji in pred ...
 
ojla, jaz sicer nimam čist navadnih zvezdic ...
 
js po moje v Konjice gimnazija
 
girll sm ne brigej se zanje pa bo
 
D123
watchseries pa sflix
 
hmmm primerjaj ce si jealous tut zard koga ...
 
kyloren
poglej na tinyzone
 
Bellaza2
hi jst mam psa in je fajn. nevem reč mogoč ...
 
lkjefiuehr giuhsveiubtqhau
Js hodm na skavte sam ne v lj mam pa sošolko ...