kajuh
0
zanimanje
hej vsi ko ste na kajuhu a mi pls povete kok mate ur pa kero smer mate
a je tezko
kok se ucite
keri uctli so najbolj tak zahtevni pac predmet
kake ocene mate
a je tezko
kok se ucite
keri uctli so najbolj tak zahtevni pac predmet
kake ocene mate
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vem za eno ko hodi tja.
Se pravi Kajuh je gimnazija ane.
Pa klasicni program se uci tut latinscino.
Pa baje je pevski zbor the best.
Ocene ma dobre.
Pravi da je kr neki dela.
Pa velik se more ucit.
Za ucitle ne vem...
Se pravi Kajuh je gimnazija ane.
Pa klasicni program se uci tut latinscino.
Pa baje je pevski zbor the best.
Ocene ma dobre.
Pravi da je kr neki dela.
Pa velik se more ucit.
Za ucitle ne vem...
1
a mogoc ves pac kok se rabi ucit za 4
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to bos tezk planirala kolk se ucit za 4 haha
sem na splosni, ni tako bad ampak ja ucit se je pac treba ce hoces neke rezultate
tolk razlicnih profesorjev da jih polovico niti spoznala ne bos
sem na splosni, ni tako bad ampak ja ucit se je pac treba ce hoces neke rezultate
tolk razlicnih profesorjev da jih polovico niti spoznala ne bos
0
Neprij
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)



Svetovalnica