Kako izveš če so tvoji prijatelji pravi ali lažni?
2
RealFrendica
haj,
imam eno težavco:
js mam sicer ene zelo dobre prijateljice, ampak imam pa tudi ene na tako dobre. No, js pač mam ene stvari,ki so tem ne glih prijatlom všeč, zato imam včasih občutek, da so z mano prijazni samo zato, da bi jim posodlaoziroma dala tist kar želijo. Ta petek sem šla po pouku pisat neko tekmovanje, ko me ni bilo so ti ta drugi ne glih prijatli prišl in moje prave prjatle sprašval kje sem. Ko sem prišla niso nč opazl,da sem pršla. Potem mi je moja besti povedla,da so me pogrešal, potem sem rekla neki ns glas,da so opazl, da sm pršla in me tkoj vprašal če lahka une stvari, js sem bla vesela, da so opazl, da me ni zato sem dovolila, a zdaj se sprašujem če so me pogrešal sam zarad stvari
Prosim pomagte!
imam eno težavco:
js mam sicer ene zelo dobre prijateljice, ampak imam pa tudi ene na tako dobre. No, js pač mam ene stvari,ki so tem ne glih prijatlom všeč, zato imam včasih občutek, da so z mano prijazni samo zato, da bi jim posodlaoziroma dala tist kar želijo. Ta petek sem šla po pouku pisat neko tekmovanje, ko me ni bilo so ti ta drugi ne glih prijatli prišl in moje prave prjatle sprašval kje sem. Ko sem prišla niso nč opazl,da sem pršla. Potem mi je moja besti povedla,da so me pogrešal, potem sem rekla neki ns glas,da so opazl, da sm pršla in me tkoj vprašal če lahka une stvari, js sem bla vesela, da so opazl, da me ni zato sem dovolila, a zdaj se sprašujem če so me pogrešal sam zarad stvari
Prosim pomagte!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zaradi katerih stvari pa?
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oj<33
te čisto razumem. to je res neprijetno:expressionless:
mogoče bi lahko poskusila "pozabiti" te stvari. če bi prijatelji po odgovoru, da si jih pozabila, šli stran, po tem imaš prav. če pa ostanejo v tvoji družbi, so verjetno pravi:green_heart:
Če kaj potrebuješ sem tu<3
pustolovka:green_heart:
te čisto razumem. to je res neprijetno:expressionless:
mogoče bi lahko poskusila "pozabiti" te stvari. če bi prijatelji po odgovoru, da si jih pozabila, šli stran, po tem imaš prav. če pa ostanejo v tvoji družbi, so verjetno pravi:green_heart:
Če kaj potrebuješ sem tu<3
pustolovka:green_heart:
1
pustolovka💚
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz ti predlagam, da na naslednjem izletu s šolo vprašaš a boš sedela z mano in če ti kaj reče a maš to ali uno in reči NE in če odgovori ne bom sedela s tabo so fake.
Upwm da sem ti kaj pomagala:wink:
Upwm da sem ti kaj pomagala:wink:
2
LIKE
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


