snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: KAM V SREDNJO ŠOLO?

KAM V SREDNJO ŠOLO?

3
Živijo!
Jaz sem sicer osmi razred, ampak se že sedaj odločam, kam it naprej v srednjo. Rada bi šla nekje v celju, ker je tam najbližje, in verjetno bom šla na gimnazijo, ker ne vem kaj bi delala v življenju. Ali kdo ve, koliko možnosti še imam glede na ta dva kriterija? Ali so kakšne internetne strani teh šol? Karkoli, kar mi trenutno pomaga?
Hvala že vnaprej za odgovore.
Lp, No Name
P.S.: Če je to kej pomembno: v šoli sem odličnjakinja.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Jaz sem 9. razred in sem že kar veliko teh srednje šolskih strani pregledala, za celje sicer ne vem, ampak mislim, da če si odličnjakinja ne bi smelo biti problema. Internetno stran bi kolikor jaz vem morala imate vsaka šola. Tako, da probaj napisat v google npr. gimnazija celje.
lp
Noone
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej hej!
Dobrodošla v mojem svetu. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Prav tako kot ti prihajam iz okolice Celja, in glede gimnazij imaš precej pestro izbiro. GCC, Kajuh, Lava... Izbirati je precej težko, se strinjam. Skratka, za kaj več pobrskaj po internetu, mi smo imeli na to temo prav dan dejavnosti, in tudi gimnazije se razlikujejo po programih: izberi tako, ki ima poudarek na področjih, ki ti gredo dobro od rok in v njih uživaš.
Predlagam ti še pa eno stvar. Obstaja spletna stran, KAM IN KAKO, ki ti lahko zelo pomaga pri izbiri poklica. Vprašaj učiteljico, če je kje na vaši šoli možno dobiti kodo, preko katere lahko vstopaš v kviz. Tam označuješ, kako zelo všeč so ti ponujene stvari ( te na primer vpraša: Kako všeč ti je delo z ljudmi, ti pa odgovoriš z emojijem, na razpolago jih imaš od sploh mi ni všeč pa do zelo mi je všeč.) Ko rešiš kviz, ti bo ven vrglo poklice, ki bi ti bili najbolj pisani na kožo.
Meni je vrglo poklic, ki je pravzaprav točno to, kar sem iskala.
Upam, da sem ti vsaj malo pomagala! :blush:
Heather
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Škoda, da ne prideš v maribor:pensive: Drugače si lahko na spletni strani: VIRTUALNI KARIERNI SEJEM (tako se imenuje) si lahko šole ogledaš tudi od znotraj...

Tukaj še imeš link:

www.karierni-sejem.si.

Za tehnične težave glede udeležbe pa se obrnite na podpora@karierni-sejem.si.

Upam, da sem ti pomagala :grin:

Lp.

P.S- kdaj se dobimo na klepetalniciiiiii???
3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
heh idk, tud jz idk kam bi še šla naprej...(sem 8.r)
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejj
Napiši na internrt "gimnazije v celju".

Upam da sem ti nekako pomagal

Pozdrav Val:grin:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odlična pisateljica si.Če ne,lahko to delaš vsaj v prostem času
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Ojlaa
Objava:

Srednja sola sodobni ples

Ogledov: 8 Odgovorov: 0
 
0
😕😕😕
Objava:

Dlačice

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
Punca<33
Objava:

Menstruacija

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
0
Pomagite prosim
Objava:

Orgazem

Ogledov: 58 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Toxic soplesalka

Ogledov: 97 Odgovorov: 5
 
4
#Sabrina
Objava:

Test

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
0
Laufey
Objava:

Nova v šoli

Ogledov: 54 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

VPRAŠANJE

Ogledov: 46 Odgovorov: 2
 
1
#Sabrina potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Test

zdravo
js rabim pomoč večina sošolk me sovraži sam zarad ene rečmo da ji je ime Eva. no in ta eva me že itak skoz žali ko komu to povem od staršev rečejo naj jo sam pustim na miru če povem učiteljem rečejo da se bojo pogovoril z njo pa se pol nikol ne. še moja bff pravi da to ni nič takega. moja bff je prijazna ampak včasih je ne razumem. ena druga sošolka rečmo ji sofija pravi da sm se js kr tak začela družit z mojo bff in da sem se ji vsilila (upam da me razumete kr ful ne znam razlagat). no gremo k bistvu letos gremo v šolo v naravi in smo se ful kregal kire bomo skupi v sobi in ta Eva ni želela met v sobi 3 punc in je hotla sobo do konca napolnat da ne bi mogle une tri pridet not. men ni blo všeč da sem z evo in smo se 4 zmenle da gremo v drugo sobo. (med štirimi je tud sofija). js komi čakam drgač na šolo v naravi in zato velik govorim o njej (kakor vidite kar veliko govorim) in to gre sofiji ful na živce. ful velikrat mi reče naj neham ker ji grem na živce s tem ampak js si ne morem pomagat. na srečo vsaj moja bff posluša ampak ji nočem preveč o tem razlagat ker pol se verjetn ona ne bi več družla z mano.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(52)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(68)
Ne preberem Ti&jaz.
(22)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

3
Dreamdate
3
 
4
Ojlaa
5
 
5
#schoolisanticool!!!
2
 
6
Funnygirl12, 5
5
 
7
Moviegirl
3
 
9
KoBiVsajBilaNormalna
6
 
10
Nimi
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hej...zelo žalostno....vem da je od trga ...
 
hej...te razumem...mi smo mele mal drgač ...
 
drgac mam js to sranje v razredu....se sosolke ...
 
pr men bo mal trajalo ker sem vse zbrisala ...
 
Ojoj! Imam take iskušnje. Tisto kar ona ...
 
to je normalno, rjave barve je zato ker se ...
 
ne sekiraj se. ljudje te imajo za “piflarko” ...
 
hej cisto razumljivo je da si jezna. jaz ...
 
Tukaj je nekaj prejšnjih odgovorov na to ...
 
js mam enake sošolke in res ne vem nimam ...
 
Kr nekdo
sleči se pol pa si rob od odeje zroli v obliko ...
 
SexyBoy
1.ja 2.ja 3.skor usak dan 4.nism ga sam ...
 
js tud si to predstavljam pa tud nisem lejzba
 
Kr nekdo
če gre dej s fantom drgac lahko pa probas ...
 
men tud ne dovolijo pri čist nobenmu (niti ...