Kosmato telo-depilacija
3
Kosmata punca
Dober dan. Vem da se sliši ful čudno ampak imam zelo kosmate roke in noge. Stara sem 14. In te dlake so zelo temne in dolge. No in jaz se ne bi rada brila ker girl so še temnejše. Torej sm spisnila ateku srebrn salutejp.( https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung-ss&hs=8aEV&sca_esv=a9b5d5be0f5ba2c4&udm=2&fbs=ADc_l-aN91JONtbkp7b3MCOO2E9j0Um8M0zPGx16LuJn-yswlu1EarQXpO0YLmkUL2mgv3qKPao-g0rBN-xk4rUqoBCTZ8_oqfdtWv2XnKz5j59m_2CKcPMcAsQpx5B6lk_dkAd4oYjpO6ZVgd7Pv_Ks_xZDrckZBJye8dV8eT-4Bld0opMzJsHAviIzdg4vtMVwFf4Bld-Y&q=srebrn+lepilni+trak&sa=X&ved=2ahUKEwjOj4G1nb6UAxUy_7sIHQa7IRQQtKgLegQIERAB&biw=384&bih=722&dpr=2.81#sv=CAMSVxoyKhBlLTJEdGFJLU4tN3R1T3ZNMg4yRHRhSS1OLTd0dU92TToOaGdQNDFnd1d6ME84Z00gBCoXCgFzEhBlLTJEdGFJLU4tN3R1T3ZNGAEwAUoECAEQAhgHIJSgqfgFSggQAhgBIAIoAQ )no in si ga pripopala na roke in potegnila dol. No in večina jih je šla.
Imam pa uprašanje. ALI JE TO KAJ NAROBE? ALI BOM IMELA ŠE TEMNEJŠE? DALJŠE?
HVALA ZA POMOČ!
Imam pa uprašanje. ALI JE TO KAJ NAROBE? ALI BOM IMELA ŠE TEMNEJŠE? DALJŠE?
HVALA ZA POMOČ!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oj, pač men se ne zdi narobe da si to nardila sam mogoče ni najprimernejšše "orodje, pripomoček". Rajš si kupi mašinco za vosek pa trakove pa se depiliraj ker se mi zdi bolj varno in manj boleče
0
Ja v DM ju Majo pa je ful poceni pa dobra je kaj mi je šolska povedala lajk daš 20€ pa jo maš za cel lajf
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej :blush:
Predlagam da si kupiš prave depilacijske trake (v dm-u). Kolikor pa se na to spoznam mislim, da dlake niso temnejše ali gostejše, ampak rabijo dlje časa da zrastejo, ker s tem izpuliš tudi koreninco, ki rabi ena 2 do 3 tedne, da spet zraste.
Predlagam da si kupiš prave depilacijske trake (v dm-u). Kolikor pa se na to spoznam mislim, da dlake niso temnejše ali gostejše, ampak rabijo dlje časa da zrastejo, ker s tem izpuliš tudi koreninco, ki rabi ena 2 do 3 tedne, da spet zraste.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tole bo pomagalo: https://www.tiktok.com/@indybindybraids/video/7617928798708845854?is_from_webapp=1&sender_device=pc
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hmmm pac odvisno na telo rs nvm pac idk ampk jst uporablam depilacisko kremo p ucinkuje tko 3-5 dni po p se rabm slet pobrit sm res j da nimam tko tmnih pa dolgih kk si t napisala
n srecno girlyyy:kissing_heart:
n srecno girlyyy:kissing_heart:
1
hanci
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejjj sama se soočam s podobnimi tezavami vendar pri meni ješe huje saj treniram plavanje in zato vsak dan "razkazujem" noge folku zato pa uporabim depilacijsko kremo ki ti dlake odstrani najhitreje.Upam da bo to v pomoč.
0
Boy problems and a K-pop fan
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Po moje ni nič narobe :sob::two_hearts: Veliko punc ima bolj temne ali goste dlake in to je čisto normalno. Pa tudi to, da si jih odstranila s selotejpom, ne pomeni, da bodo zdaj temnejše ali daljše.Samo drugič bi raje vzela vosek.Ko boš velika pa lahk greš tud na laser:sparkles: Samo mogoče te lahko koža malo peče ali razdraži. In btw britje tudi ne naredi dlak temnejših, samo ko zrastejo nazaj, izgledajo bolj ostre :sob::heartpulse:
0
Lovelygirl
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zdravo, js imam podobne probleme kt ti in pac najprej sm bla kinda embarassed kr sm mela kr kosmate noge in je enkrat moja sosolka na to tud komentirala in pac se res nism glih uredu pocutla no in sm se mal pozanimala pr svoji mami in je rekla da je in depiliranje in britje uredu ampak da je depiliranje bolj ucintovito tko da zdej ko je ze skoraj poletje za depilacijo uporabljam te trakove in pa nek sugar vosek za katrega nism cist prepricana iz kod je. Vem da je kinda off theme sam upam da ti je tole kej pomagalo.
0
girlyy
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


