Menstroacija
7
Ana Girl
Dober dan imela sem včeraj menstroacijo in zdaj danes se zelo čudno počutim ali kdo ve kaj je problem?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne skrbi to je normalno,
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živijo!
No hate, ampak najprej: to je menstruacija. Ne menstroacija. Samo toliko.
Čisto možno je, da se med menstruacijo čudno počutiš. Takrat ti hormoni veliko bolj delajo. Jaz sem se na svoj prvi dan menstruacije počutila tako utrujeno, da sem dejansko zadremala za mizo. V glavnem, vsaka ženska ima svoje 'simptome', in vsi so normalni.
Lp, No Name
No hate, ampak najprej: to je menstruacija. Ne menstroacija. Samo toliko.
Čisto možno je, da se med menstruacijo čudno počutiš. Takrat ti hormoni veliko bolj delajo. Jaz sem se na svoj prvi dan menstruacije počutila tako utrujeno, da sem dejansko zadremala za mizo. V glavnem, vsaka ženska ima svoje 'simptome', in vsi so normalni.
Lp, No Name
4
hvala za odgovore zelo prijazno od tebe
Extra girl, bodi prijazna. Nihče ne ve vsega. In svetovalnica je tukaj zato, da sprašujemo. Je pa ironično, da vedno pametujejo tisti, ki niso prijavljeni...
Extra girl kaj je tvoj problem!!!!! 😒😒😒Boš kdaj nehala!!!? Prosim bodi prijazna!
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Tako kot so že rekle zgoraj je čisto normalno da se med menstro počutiš čudno. Pač hormoni, lahko tudi pričakuješ kakšne krče ali pa kah takšnega.
lp
Noone
Tako kot so že rekle zgoraj je čisto normalno da se med menstro počutiš čudno. Pač hormoni, lahko tudi pričakuješ kakšne krče ali pa kah takšnega.
lp
Noone
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
A mamo je pa težko vprašat take stvari. Verjame da ti bi znala mama vse razložit. Ok no razn če pa živiš naprimer z očetom in ti je nerodno vprašat očeta. Mislim pa da bi tudi oče znal kaj povedat.
0
prosim, brez hejta. tukaj smo zato da pomagamo, če ti kaj ne paše pa ne hodi na svetovalnico.
Mogoče ji je pa mamo nerodno vprašat, meni je bil na začetku fuul nerodno
Prosim ne bodi taka nič ni ona .nkriva. In saj zakaj obstaja pilova spraševalnica če pa nič ne bi smela uprasat?
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hey!
:hugging:
najprej mi je žal kako se je odzvala EXTRA GIRL*** ampak ne skrbi. Jaz nisem imela menstruacije nikoli še v bistvu. Ampak moja sestra, ki ji je mimogrede tudi ime Ana je zdravnica po poklicu. Tako da so vsi ti znaki normalni in vsaka ima svoje simptome. Kmalu boš zagotovo bolje. :blush:
:hugging:
najprej mi je žal kako se je odzvala EXTRA GIRL*** ampak ne skrbi. Jaz nisem imela menstruacije nikoli še v bistvu. Ampak moja sestra, ki ji je mimogrede tudi ime Ana je zdravnica po poklicu. Tako da so vsi ti znaki normalni in vsaka ima svoje simptome. Kmalu boš zagotovo bolje. :blush:
0
Julči 😋
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)


