snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Moja prijateljica ima drugo.

Moja prijateljica ima drugo.

0
Tinči
Hej, imam orijateljico s karo se poznava že od kar sva se rodile. vedno se neki kregava, ampak pol se zmiripobotava. Ampak zdej je pa čist drugač. Neki sva se skregale in je rekla da je boljš da nisva BFF. In danes. EN DAN PO TEM KO SVA SE SKREGALE ne na njen dom pripeljala nneno naj prjateljico s katero tudi v šoli skupi sedita SKOZ. IN DANES BO PRESPALA PRI NJEJ!!!!!
A mi da lahko kakšen nasvet kako " bi jo dobila nazaj"
:pray:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mislim da te ni vredna tako da raje najdi boljšega bff.
upam da sem pomagala
lp
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če te je kar tako odpisala te že ni vredna ampak ni pa treba da sta ravno sovražnici probajta se pogovoriti.:innocent:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo,

včasih prijateljstva trajajo od rojstva pa za vse življenje, včasih pa le ni tako "pravljično". Včasih se zgodi, da nekateri prijatelji grejo in pridejo drugi. In prav je tako, saj se ljudje spreminjamo, zato je čisto normalno, da nam enkrat nekateri ljudje ustrezajo, potem pa ne več. Predlagam ti, da se s svojo prijateljico pogovoriš, mogoče bosta lahko vse rešili in bosta spet tako kot prej. Povej ji, da ti ni vseeno, ko se kregata, iskreno ji povej, kaj te moti in ona naj tebi pove enako, Reči, da bi rada, da bi bile zopet najboljše prijateljice. Če pa se zgodi, da kljub vsemu ne želi biti več tvoja najboljša prijateljica, pa se ne obremenjuj preveč. Spoznaj druge sošolke, pojdi kdaj z drugimi na kakšen sladoled, se z njimi pogovarjaj v šoli. Nikoli ni prepozno, da spoznaš svojo novo najboljšo prijateljico.

Lepo bodi,
tvoja Prijateljica
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Help me
Objava:

Dvotaktni motor

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

ocene

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Crush od moje bff

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Crush

Ogledov: 40 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

somethingg😭

Ogledov: 93 Odgovorov: 5
 
3
Objava:

HELPPP

Ogledov: 46 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

kindle (e-bralnik)

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
1
Just a person
Objava:

Neki podobnega family linku?

Ogledov: 83 Odgovorov: 2
 
2
Avatar Chillz fan potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Crush

pač js mam enega sosolca ka mi je všeč ze 1leto in pol.sva dobra frenda in res se dobro razumeva.fulkrat si dopisujeva pa to v petem(pa se v 1,2,4)naju je skup presedla in sva se ful yujela vedno sva se zfrkavala klepetala pa zaupala drug drugmu najine skrivnosti samo dobeden ni drug drugemu nikoli povedal da je vanga.vedno so naju zafrkaval da sva skupi se moja prejsna bff naju je no zdaj v sestem si se vedno ful dopisujeva pa pogovarjava sicer ne sediva skupaj ampak sedi za mano ali pred mano vedno klepetava vedno ko ena od mojih bff sedi zraven mene ko se obrne nazaj ga vprasa zakaj se skos obrača nazaj in zdaj nevem ce sem mu vsec ali ne neupam mu pa napisati ker me je strah kaj bo odpisal.in ko pridem zraven njega se ne odmika stran

hvala za pomoč!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

4
Just a person
2
 
5
Lonelygirl33
3
 
6
🐛 🐾
2
 
7
Kaja005
4
 
9
brunette
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Vem, da je lahko to zelo grozno. Jas sicer ...
 
amm... no js sm mojga dubla ful pocen. Stric ...
 
Hej Emma! Najprej mi je žal, da nisi dobila ...
 
En ne boš pobirala smeti po cesti lol... ...
 
Ojla. Jaz mislim da bi bilo najbolje, da ...
 
fak hitr mores povedat nekomu ka mu zaupas ...
 
pač ce te bolijo ponavadi pomeni da ti bodo ...
 
Ejjj drgač tvoj body je ziher perfekten koker ...
 
nic ni naroce drugace ga tudi jaz nebi smela ...
 
To je normalno in bolj pogosto kot si misliš P.S: ...
 
če imaš njegovo tel ga lahko kdaj pokličeš ...
 
mogoče če se bo kdaj loču s punco ga vprašaš ...
 
nevem kaj bi lahko naredila pri tej situaciji ...
 
ubistvu men se zdi da je vate ker se tako ...
 
mislim da si mu všeč in tudi upam da si mu ...