snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Nevem kaj naj

nevem kaj naj

2
jjjjjjjjjj
živjo, jaz raes nevem kaj naj saj preveč pogrešam bivšiga (stara sm 13) bla sva skupi celo poletje in potek mi je lepo napsiall da je prov da nisva več skupi, pol umes septembra me je pogrešal to so mi govoril njegovi sošolci in pol sm ga js uprašala in jereku da je to res ampak očitno mu nism dala dost jasnega znaka da ga tut js pogrešam in pol iz tega ni blo nč. zdej smo novembra in js ga ful pogrešam. on me tudi v šoli vedno ko me vidi podravi, reče hej,... zadnjič mi je tudi pomahal. snepava si tut še ampak obadva mava soplesalca in soplesalko za valeto že nekoga drugega jaz pa bi šla z njim, včasih si tudi piiševa, ko je bi na nekem turnirju me je klical (večkrat) in pol sm ga uprašala zakaj pa je reku da je fora
js njega ful pogrešam in res nevem kaj nej, rada bi bla spet z nim
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
danes smo druzina brane jedli tedensko kosilo. Najprej smo jedeli špargljevo juho s knedli. Nato smo si poslužili ričet s klobaso. Solata tedna je bil paradižnik. Mislim da me babi ne mara. Za sladico je biu sladoled iz naše kravice Metke. Leta 1992 sem ubil svojega mrzlega bratranca.
1
 
CR96
Hezezr
Vem da ga nisi ubil
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Bogaaaa sočustvujem s tabo. :disappointed_relieved::cry::sweat::sob:
0
 
Išči odgovore

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Diamond
Objava:

Modrc

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
f*ckschool
Objava:

sola pa to

Ogledov: 51 Odgovorov: 1
 
0
Sky lovely
Objava:

Hellp vročina 🔥

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
1
Sistematsk pregled
Objava:

Sistematski v 6 razredu

Ogledov: 56 Odgovorov: 5
 
1
Pikapoka 🐞
Objava:

Zaviti sinusi prosim pomoč.....

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Lasje

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
2
...........
Objava:

.....................

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
1
SadGurl ToT
Objava:

Vročina

Ogledov: 104 Odgovorov: 3
 
0
Avatar annabeth-chase potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Lasje

hej meni se zdi da mam nemogoče lase. pač ravno niso dolgi, niso pa kratki, ene 5 cm čez ramena, pa niso ne ravni ne valoviti. na morju se mi zvalovijo, doma pa če probam da so ravni, se krivijo pa zgleda pol kvadratno, če pa hočem da so valoviti, pa si jih tko mečkam navzgor, ker ress nočem met tistih nenaravnih valov s kitkami, rada bi imela naravne, ampak mi mami ne pusti nobenih izdekov. in če si jih mečkam pa pol ponoč v visok čop dam da ne zgubijo valovitosti, vseen zgubijo valovitost ampak spet ravno toliko jo ohranijo, da so grdi.
skoraj skos imam čop ker mi nikoli ne ratajo lasje, helpppp
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(118)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(52)
Šport me na sploh ne zanima.
(77)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ojla! Jaz iskreno za tipe nimam nekih velikih ...
 
bogaa, upam da se hitro pozdraviš
 
ja tut mene zanima gremo v torek
 
Hejjj, Okrj je pikkiii, moraš si vzet čas ...
 
mogoče še kakšen nasvet prosim ?:sneezing_face::thermometer_face: please ...
 
HORSE LOVER<3
Zaradi tega ne bojo nič močnejše in debelejše:wink:. ...
 
sori itm je pokaz prekomerno telesno težo
 
Ja, pr nas smo mel predavanje kaj sploh je ...
 
oh hvala sam vročine imam 38-40
 
Hejj! ok: zdj vprašanje je, kdaj si dobla ...
 
Jaz imam iste lase. Ne vem. Jaz imam ponavadi ...
 
aint no way. pac js sm zdj 2.letnik gimnazije ...
 
a mogoc probas z inhalatorjem alpa kej fazga? ...
 
ma lahko da boste meli ksno predavanje ma ...