nevem kaj naj
0
unknow123
torej jaz mam ubčutek da moj ata kadi. moja mama pa tega ne prenese in je začila sumiti da kadi. enkrst sta se okoli te teme hudo skregala. danes ko je ata prišo v hišo je vse smrdelo moje mame pa ni bilo doma. nevem kaj naj ker mi je vedno bolj hudo
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo, ttudi jaz imam isti problem: oči kadi, mami pa ne ve za to. Meni je bilo nekaj casa grozno ampak zdaj mi je vseeno. On je odrasel in lahko dela kar hoče (odvisnost je pač odvisnost), probaj se ne sekirati zaradi tega, ker nisi ti nič kriva in tudi ne mores nic narediti- Lahko sicer poves mami, a po mojem mnenju bo ze sama ugotovila, ce jo bo motilo in morata to onadva razcistit. Oprosti, da ne znam bolje pomagati, ker tudi sama ne vem, kaj naj.
0
Lissa
hvalllaa ful si mi pomagala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Probaj se pogovoriti z njim ali pa Videti ce res kadi upam da sem pomagala:)!
0
Idk250
hvala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Js bi ga vprašala ampak vem da je to lažje rečit kot nardit
0
Devica3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hey! ne vem zakaj bi tvoj ati na skrivaj kadil,mogoče pa vseen to res počne. kot vidm te to res zelo močno moti.Povej mu da to ni zdravo ne za njega ne za tebe in tvojo družino. vsi starši imajo radi svoje otroke in družino. mogoče te bo poslušal. če ti ni prijetno v njegovi družbi se pogovori z njim, če je to pretežko se pogoviri z starejšo sestro, bratom....najbolje se je pa pogovorit z mami. to je njen mož in se z njim lažje pogovori kot ti z njim. upam da sem ti vsaj majčkeno pomagala in upam da se bo vse rešilo!:wink:
0
vsebo...ok
Moj odgovor:
mackica
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
a je to normalno
sm punca stara 14 let skor 15 in mam brata starga 12 skor 13 in pc zadnic sm se samozadovoljevala tko pod tusm pc bla sm u banji in sm mela tko noge narazn in sm si jo rajcala in nism mela zaklenenih vrat kr mamo pravilo doma da se ne zaklepamo no ja in takrt mi je notr prsu brt i me je vidu in pc ni sou vb ampk je gledu neki casa in pol cez par dni me je zaceu ful neki cudn sprasvt kko to delam pa kolkrat in pol me je cez par dni prasu ce lahko gleda js sm itk cist u soku in seveda sm mu rekla ne sam me je strah da me bo zdj skos neki gledu pa zasledvou...men se ne zdi normalno kj vi mislte


