Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Omg tole gre naprej

omg tole gre naprej

15
pač v preteklosti sem na pilu napisala da sva se s prijateljico skregali no nadaljuje se

za nalogo za šolo sem mela da napisem vsem k jih poznam naj ne uporabljajo pirotehnike in sem večina prijateljic se je pozitivno odzvala(no v bistvu vse razen ene)in ona mi je napisala to:nisi moja mami in mi nemoreš mi govorit kaj naj delam.
in sem ji odgovorila s tem:enkrat sem hotla bit prijazna do tebe no sej mi je vseen če bojo glasilke vaših mačkov uničene.
ja in pol mi je ona odgovorila nazaj:nisi prijazna sam tečna si in naši mački se sploh ne bojijo petard.

help kaj naj nardim
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Po moje je najbolš da se nehaš sekirat zarad nje ker če ona ne razume da ji hočeš sam pomagat pol nimas kej
3
 
Noone
Se strinjam.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz se tudi ne bi sekirala, ampak vem, da to ni tako lahko....
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
AHAHAAHAHAH... sry, sam ta stavek je smešen: naši mački se sploh ne bojijo petard... omg vsaka žival se boji petard. In ne sekiraj se glede ene prijateljice, ki ima prevelik ego. Zagotovo s lahko najdeš neko drugo prijateljico:)
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahahaha. Nj se zaleti nekam s takim obnašanjem!!:rage::rage::rage::rage::rage: To ni prava prjatelca! Sm laže se ti, glede njenih POGUMNIH MUCKOV. To je hinavka, ne je met za prjatlco. Lej, jst mam tut eno sošolko, k se sm laže. Najprej je mela cel razred za prjatle, pol smo pa ugotovil, da se sm laže, zdej nima pa nubenga. Lej, jst preden sm našla svoji bestički, sm se družla z napačnimi. Pol sm jih pa spoznala. Lej, zih si najdš druge prjatelce.
Upam, da sm ti pomagala.
LP, Igralka 10
2
 
Igralka 10
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ja hvala vsem :blush::blush::blush:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Objava:

Selitev

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 30 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 55 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 86 Odgovorov: 3
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 88 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 71 Odgovorov: 3
 
0
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(15)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(9)
Šport me na sploh ne zanima.
(11)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
 
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kako ...
 
Hej, se strinjam zbLoono. Lahko naročiš ...
 
Drzimoskupaj!
hja dobro vprasanje js sem imela enak problem ...
 
Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...
 
Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...