Pomoč!!!!!
0
Res velika problema
Torej imam dva problema************************************************************************************************************************%%%%%%%%%%%%_____________%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%€€>$$>?>%^%>%%%%%%%%%%%%%%^^^^
okej upam da je dost
1. Zdi se mi da sem predebela fora je v tem da je blo enkrat neki s tehtnivo in pol je moj brt prišel do tega da sem težka 50 kg. Sicer pa to ni blo res, skratka ful me je žalil da eem težka pa da sem prašič in to se še vedno dogaja pač tko včeri se je to zhodil. No in ker sem kr bliz 50 kg sem milla shujšat. pa da nepozabim težka sem 47 lg visoka 163 in stara 14 let.
2. še vedno gledam risankenin ne v če je okpač tko nickelodeon pa ta fore in mi brt skoz teži da sem dojenčk
to je to
hvala za vse odgovore :kissing_heart:
okej upam da je dost
1. Zdi se mi da sem predebela fora je v tem da je blo enkrat neki s tehtnivo in pol je moj brt prišel do tega da sem težka 50 kg. Sicer pa to ni blo res, skratka ful me je žalil da eem težka pa da sem prašič in to se še vedno dogaja pač tko včeri se je to zhodil. No in ker sem kr bliz 50 kg sem milla shujšat. pa da nepozabim težka sem 47 lg visoka 163 in stara 14 let.
2. še vedno gledam risankenin ne v če je okpač tko nickelodeon pa ta fore in mi brt skoz teži da sem dojenčk
to je to
hvala za vse odgovore :kissing_heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Glede tvoje teže. Je ravno pravšnja, jaz sem visoka 166cm težka pa 55kg.
Glede risank.
Čisto normalno je da jih gledaš jaz jih tudi, sicer sem stara 11 ampak vseeno, če te bo žalil reči naj se briga zase.
L. P.
Nepovem
Glede risank.
Čisto normalno je da jih gledaš jaz jih tudi, sicer sem stara 11 ampak vseeno, če te bo žalil reči naj se briga zase.
L. P.
Nepovem
0
Nepovem
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
1./
2. To je normalno, da gledaš nickelodeon. Jaz sem 10 pa ga tudi gledam. To ni nič takega. Če te pa žali, pa kot je že Nepovem povedala se pa naj briga zase.
Lp, Lučka
2. To je normalno, da gledaš nickelodeon. Jaz sem 10 pa ga tudi gledam. To ni nič takega. Če te pa žali, pa kot je že Nepovem povedala se pa naj briga zase.
Lp, Lučka
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
1. Teža je čist zadovoljiva. ČE mene prašaš si še presuha.
2. Pa kaj pol če jih gledaš. Halo.. Jest jih tut. Pa veš kok folka poznam k so tko like 40+ pa še zmeri gledajo včas risanke.
Tvoj brt je pa sam žlehtnoba kukr bi moja mami rekla. Dolgčas mu je, pa se nate spravla. Kaj se oziraš na njega. Ignoriri ga, al ga pa nazaj začni zezat, da nima nobene kulture, pa da je sam fovš, k se ne more zabavat tko k ti.
2. Pa kaj pol če jih gledaš. Halo.. Jest jih tut. Pa veš kok folka poznam k so tko like 40+ pa še zmeri gledajo včas risanke.
Tvoj brt je pa sam žlehtnoba kukr bi moja mami rekla. Dolgčas mu je, pa se nate spravla. Kaj se oziraš na njega. Ignoriri ga, al ga pa nazaj začni zezat, da nima nobene kulture, pa da je sam fovš, k se ne more zabavat tko k ti.
0
Mantra
Moj odgovor:
lashes
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
umetne trepalnice
Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej! Lih sem brskala po Pilovi strani, in ...


