snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Pornografija pa to

Pornografija pa to

3
Pornografija
Prosim no hate........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ no mislim da je dovolj.
Potrudila se bom pisati knjižno.
Jst sem se ujela, da grem zelo velikokrat na porn spletne strani. Odvisna sem od tega. Pa si ne želim biti. Res že vem preveč o tem in ne bi smela ker sem stara šele 14. A to lahko že vem? Kako nej se odvadim?
Hvala za odgovore.
Lep dan
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hmmm
14 ni več tako zaskrbljujoče, bilo bi če bi bila stara npr 10 al pa tko
omeji si to, npr polovično manj kot zdej in pol še manj itd

sicer pa ti povem da dandanes (večinoma fantje) vejo takšne stvari že prej in so tudi zasvojeni s tem ;)

lp
3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Sistematsk pregled
Objava:

Sistematski v 6 razredu

Ogledov: 7 Odgovorov: 2
 
1
Pikapoka 🐞
Objava:

Zaviti sinusi prosim pomoč.....

Ogledov: 8 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Lasje

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
1
...........
Objava:

.....................

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
1
SadGurl ToT
Objava:

Vročina

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

dlake na obrzu

Ogledov: 70 Odgovorov: 1
 
0
rendom girl
Objava:

lasi

Ogledov: 73 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Lasje

Ogledov: 73 Odgovorov: 1
 
1
Avatar #that_girl<3 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

dlake na obrzu

Helou helouu.
Js sm u cetrtek nrdila neki kar obžalujem. Šla sem si v voskom odstranit brčice pa mal na licih dlak. Problem je da mam zdej OGROMNO MALIH MOZOLJČKOV NA DELIH OBRAZA KJER SEM SI Z VOSKOM ODSTRANLA DLAKE. Pa grozno kožo mam že nasplošno sam zdej je še slabs. Kaj nej nrdim? Pa a je res da mi bodo zdej zrasle črne pa debele dlake? Hvala za pomoč.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(116)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(49)
Šport me na sploh ne zanima.
(73)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Jaz imam iste lase. Ne vem. Jaz imam ponavadi ...
 
aint no way. pac js sm zdj 2.letnik gimnazije ...
 
a mogoc probas z inhalatorjem alpa kej fazga? ...
 
ma lahko da boste meli ksno predavanje ma ...
 
ja pr nm so mel smo pac predavanje
 
grrr
maske se dobijo u dmju fix se kej najde js ...
 
grrrr
upam da nism pozna loll ugl js sm mela tuji ...
 
heeej girly js sm bla u isti situaciji in ...
 
hejhej glede prepricavanja reci mami da ...
 
mmmmmmmmiiiiiiiiiimmmmmmmmmmiiiiiii
o bogaaaaaaaaaa.
 
jest mam tut dobro idejo, kaj bi še lohk ...
 
Upamdasempomagala
Hej js te ful štekam tut js sm si to nardila ...
 
Js sm mela prejsn tedn 40 vrocino in sm pojedla ...
 
Suhica 13
Uf Uf Uf jaz sem 13 pa mam 47 pa velika sem 160 ...