Prijateljica
1
:-(
Danes smo šli spet nazaj v šolo in sem končno lahko spet videla svoje prijateljice, s katerimi sem čisto izgubila stik med to karanteno. Moj BFF, s katero sva bili zelo dobri prijateljici pred karanteno, se je med šolo na daljavo zelo zbližala z eno drugo sošolko in zdaj se skos skupaj smejita, jaz pa sem ostala zapuščena nekje v ozadja. Še usedli sta se skupaj, jaz pa sem morala sedeti nekje drugje. Zdaj sem čisto osamljena med urami in tudi odmori, ker se skos družita skupaj. Že po naravi sem taka, da ne maram preveč spoznavati drugih ljudi in se bolj držim zase in svojih tesnih prijateljev, zato se počutim še bolj samo kot med karanteno, ker me zdaj še zelo prizadana, ko ju gledam, kako imata skupne šale in vse. Še ko se družim z njima imam občutek, da sem jima malo v napoto. Seveda me nočeta prizadeti, ampak se vseeno opazi, da jima samo malo sledim v ozadju. Sploh ne morem več, med poukom mi gre kar na jok. Počutim se, kot da me noben ne mara in da sem čisto ne zanimiva. Prosim pomagajte, ker sploh ne vem, kaj naj naredim. Vesela bom vsakega odgovora.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lahko bi se jima pridružila in jima povedala kakšno šalo in ju kaj vprašala. Če bo katera manjkala se lahko ponudiš, da pošlješ kaj ste delali v šoli. Mogoče ti bosta hvaležni in se bosta bolj začeli družiti s tabo, ker se jima boš zdela bolj prijazna. Če to ne bo delovalo, pa si poišči kakšnega drugega prijatelja. Mogoče boš z njim bolj srečna.:grinning:
Upam, da sem ti pomagala in upam, da (če ti nisem) kmalu najdeš kakšno dobro rešitev,
Plezalka:)
Upam, da sem ti pomagala in upam, da (če ti nisem) kmalu najdeš kakšno dobro rešitev,
Plezalka:)
1
Hvala ti
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Moja BFF je zelo občutljiva zato sem že enkrat skušala jo narediti ljubosumno ampak je bilo še slabše. Ostala mi je samo še ena možnost se z njo pogovoriti. Želim ti le najboljše, naj se to med vama razčisti. Upam, da sem ti bila kaj v pomoč:slight_smile:
0
zojakle
Hvala ti zelo.
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Meni se dogaja isto ena v šoli krade naše BFF in ko mi ukrade prijateljico, grem do nje, in rečem da se bi rada z njo pogovorila na samem, in ji povem (v tvojem primeru) da se počutim osamljeno in zanemarjeno
0
Hvalaaa
Moj odgovor:
helpppp
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pravilnik gim
aje res da kao ce ma sdvojno uro in hocm prdobit dve oceni razlicnih snovi nesmes na isti dan ampk lah sam eno pac ce mas eno ustno pa je ena snov pa se eno pisno pa je druga snov in kaaoo nesmes??? od kdajj pac kje to pise ceu pravilnil sm pogledala
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)


