problem
0
T^T
Hey imam problemček.....
Torej šole se bodo odprle... In moja mama in oče sta se šla testirati in je bilo pozitivno. Zdaj me ful skrbi da ne bom mogla pisati Vesele Šole :weary::cold_sweat::cry::sweat:
Torej... ali bom vseeno lahko nekako pisala Veselo Šolo?
Torej šole se bodo odprle... In moja mama in oče sta se šla testirati in je bilo pozitivno. Zdaj me ful skrbi da ne bom mogla pisati Vesele Šole :weary::cold_sweat::cry::sweat:
Torej... ali bom vseeno lahko nekako pisala Veselo Šolo?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uprašej učiteljico po gmailu če jo lahko narediš po spletu ali pozneje
0
lina
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
toje tooo
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vsakemu se to zgodi
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Učiteljica mi je odgovorila:weary:
Ne morem sodelovati :cry::cry::cry::cry::cry:
Ne morem sodelovati :cry::cry::cry::cry::cry:
0
T^T
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pojt še ti na testiranje..
če boš pozitivna navš mogva pisat če pa boš negagivna pa se probi zment da bi šva za tsti cajt v šolo po pa takoj domo pa bi bva dokonca v karanteni.
upam da ti uspe
lp
če boš pozitivna navš mogva pisat če pa boš negagivna pa se probi zment da bi šva za tsti cajt v šolo po pa takoj domo pa bi bva dokonca v karanteni.
upam da ti uspe
lp
0
Kaj naj zdaj
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
okej sori to je pa tak non problem sej lahko ...


