Sad
5
Ogromenoroblem
Oj. js sm stara 12 in sem punca. hodim na tajski box 3 krat tedensko in judo 1-2 krat tedensko.problem je da mam velik misic in da mi nekatere punce govorijo da sem ko fant kr jih mam tok (sixpack,noge in roke) kaj naj nrdim
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
girl imaš vsaj lepo postavo pa body tea. iskreno so ti samo folš ker imaš mišice. ne sekiri se. malo se považi:stuck_out_tongue_winking_eye:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pomoje da so ti sam folž ker mas take misice. Ce si v osmem je to "super za tvvojo kondicijo". Pomoje jih sam ignoriri. Kmal se bojo naveličale, bos vidla.
Smuti:cherries:
Smuti:cherries:
1
V šestem sm
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vredu si, sam fovš so ti <3
pomoje v tem da maš dosti mišic, sploh ni problem., ker ti bo pri športu šlo ful dobr pri vsem I think da sploh v šestem ko se (vsaj u nasi soli) zacnejo vaje ki zahtevajo fizično moč. super si:blush::sparkles:
pomoje v tem da maš dosti mišic, sploh ni problem., ker ti bo pri športu šlo ful dobr pri vsem I think da sploh v šestem ko se (vsaj u nasi soli) zacnejo vaje ki zahtevajo fizično moč. super si:blush::sparkles:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne zmeni se za to,to da imaš nekaj mišič momeni samo to da imaš lepo postavo in dobro prihodnost v športu,nadaljuj s tem kar delaš in bodi ponosna kako fit si:smiley:
1
55201
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
men se to zdi fobr, tko da kr tko naprej:hugging:
0
Brinx
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Srečo maš. Vrjetno so sam zavistne. Kr tko naprej!! :thumbsup_tone1::smiley:
0
@knjigožerkaa@
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oj, js treniram 7× na teden plavanje pa mam zelo velik mišic pa mi včasih punce rečejo da nimam nč špeha in da zarad tega nism punca. pa jih ignoriram
0
Ok1234
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


