snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Send Share Snapchat

Send Share Snapchat

0
Oj, bi mi lahko plisssss pomagali? Zanima me kako pač nekomu poslt snep. Ker sm zvedla da če nekomu pošlš snep al neki tazgaa pa če te še ni dodou da vseen dobi sporočilo ko mu pošlš snap.... PLSSSSSSSSSSSSSSSSS pomagite:disappointed_relieved:
tnx, by
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js mislm da ja. Če pa ga nočš met dodanega pejd ga blokirat. greš na njegov profil in so neke 3 pikice v desnem kotu in tam piše block (blokiranje).

upam da sem pomagala. aja še neki a nisi ti rekla da si stara 16 to si rekla na stari spletni strani od pila in na profilu ti piše da si 11 kolk si zdej stara?
0
 
Crazy Girl
mby
kj, 11 mi tle piše.... UJjjjjjj. sorry se opravičujem vsem.... Zgleda sem kj prtisnla. Aja pa 16 sm stara😅 jaj jaj. grem popravit
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


idk
Objava:

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Valeta

Ogledov: 25 Odgovorov: 3
 
2
677
Objava:

Prijateljice in punca

Ogledov: 60 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

materialne stvari

Ogledov: 88 Odgovorov: 4
 
3
javemmm
Objava:

Pomagajteee prosimm

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
0
Jgtttttt
Objava:

Crush depression

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
0
Mili Bobby Brown
Objava:

KAJ PREDLAGATE?

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
 
1
neki paccc
Objava:

strah me je(raka)

Ogledov: 80 Odgovorov: 2
 
3
JagodnaTortica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Awkward

Živjo!
Js mam problem in sicer sem ful awkward. Stara sem skoraj 17 let in sem 2. letnik srednje šole. Imam nekaj close frendic ampak tud z njimi pogosto postanem shy in tiha čeprav se poznamo že več let. Js sploh nevem kaj narest ker mi gre res na živce da kr naenkrat moji možgani zamrznejo in ne morejo tvorit niti ene povedi in res bi rada šla iz svoje cone udobja in spoznala nove ljudi. Zdi se mi da sem tok awkward ker sem bila bullied celo osnovno šolo in sem bila tudi depresivna. Ima kdo kakšen nasvet kako bi lahko to premagala?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hvala, res perfect povedano, PIL
 
hvala, res perfect povedano, PIL
 
Jaz imam isti problem. Večkrat mi mami sicer ...
 
Če še katera punca nima plesalca, jo lahko ...
 
boga... strinjam se da mors to prjavt, ampk ...
 
Hej! Da ti takoj odgovorim na vprašanje: ...
 
Samo katero prijazno ali pa takšno ko ti ...
 
glej, če ti je kaka od tistih, ki so še ostale, ...
 
js je nism prebrala ce bi jo bi ti povedla ...
 
.onerandomtherian
Js sm tudi therian pa nobenega ne poznam ...
 
fr, js se na stvar navežem v petih sekundah ...
 
Okej, razumem kaj misliš.. zdaj za nek "glow ...
 
razumem problem, probaj jo spodbuditi da ...
 
nee, ne skrbi. totalno normalno je, da veliko ...
 
probaj se čimvečkrat z njim začet pogovarjat, ...