Šola na daljavo
2
Oj grupca!
Jaz imam en problem, ki pa ni majhen kot miš, pa je še vseeno manjši kot slon.:laughing::joy:
Mene računalnik pri delu na domu zelo, zelo moti in delam nalogne običajno do 15:00 (treh popoldan).
Kako naj se bolj posvetim šoli in prej končam, ne pa, da moje delo izgleda tako:
- konferenca
-zajtrk
-dolgo na PILu/YouTubu
- potem spet šola itd...
Pls, pomagejtee!
Jaz imam en problem, ki pa ni majhen kot miš, pa je še vseeno manjši kot slon.:laughing::joy:
Mene računalnik pri delu na domu zelo, zelo moti in delam nalogne običajno do 15:00 (treh popoldan).
Kako naj se bolj posvetim šoli in prej končam, ne pa, da moje delo izgleda tako:
- konferenca
-zajtrk
-dolgo na PILu/YouTubu
- potem spet šola itd...
Pls, pomagejtee!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zbrala se boš tako, da umakneš telefon iz mize in ga neseš v drugi prostor in se čim bolj posvetiš ne imej glazbe na telefonu in jaz si pa tudi pišem v nek zvezek urnik kaj bom delala ob teji uri npr.
8:00začnem delati za šolo
9:00pojem zajtrk
9:30 mam odmor
In tako dalje upam,da sem ti pomagala
8:00začnem delati za šolo
9:00pojem zajtrk
9:30 mam odmor
In tako dalje upam,da sem ti pomagala
1
Dog girl
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Probaj se dela za šolo lotiti čim prej in upaj, da bo steklo če česa ne razumeš uprašaj starše ali prijatelje, če pa se ti ne da delat se lahko s kakim prijateljem dobiš na zoomu in za šolo delata skupaj, mogoče ti bo tako lažje in te bo lahko malo motiverala še ona.
Upam da sem ti pomagala:grinning:
Upam da sem ti pomagala:grinning:
1
Moj odgovor:
Starkica
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Stare objave
hejla,
nekaj let nazaj sem na tej strani pisala kratke zgodbice, ne vem več ali na svetovalnici preden je obstajala pisalnica ali že na pisalnici. Mislim, da je nekaj časa obstajal arhiv, zdaj pa zgodbic več ne najdem... ali bi mi lahko povedali, če je to morda še kje dostopno, ali je izbrisano.
Hvala za odgovor! :)
nekaj let nazaj sem na tej strani pisala kratke zgodbice, ne vem več ali na svetovalnici preden je obstajala pisalnica ali že na pisalnici. Mislim, da je nekaj časa obstajal arhiv, zdaj pa zgodbic več ne najdem... ali bi mi lahko povedali, če je to morda še kje dostopno, ali je izbrisano.
Hvala za odgovor! :)
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(12)
Enako kot prej.
(16)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


