SPANJE
1
Hej!
Zadnje čase full težko zaspim...?
Pač ko grem spat se mi po glavi rojijo različne misli, problemi, skrbi ipd...:weary::sob:
Ima kdo kakšen nasvet kako lažje zaspat?
Hvala:heart:
Sonko:relieved:
Zadnje čase full težko zaspim...?
Pač ko grem spat se mi po glavi rojijo različne misli, problemi, skrbi ipd...:weary::sob:
Ima kdo kakšen nasvet kako lažje zaspat?
Hvala:heart:
Sonko:relieved:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Meni do neke mere pomaga glasba. Vzamem si 15 min za razmišljanje potem pa zaspim. Včasih si začnem predstavljati nek začetek sanj.
Lp. Wise Girl
Lp. Wise Girl
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej! obstajajo tudi naravni čaji da lažje zaspiš. je pa to normalno, ker si punca. punca imajo več skrbi kot fantje in že s tem težke zaspimo. lahko pa tudi poslušaš pomirjajočo glasbo ali pa narediš jogo meditacijo.
lepo bodi in želim ti da hitro mine ta problem! <3
lepo bodi in želim ti da hitro mine ta problem! <3
1
hanaaa829374
Zakaj misliš da imajo ženske več problemov? Ženske večkrat poiščejo pomoč, ker jih družba ne bo označila za šibke če jo. Ženske se vedno delajo žrtve moški v resnici pa so ustvarile okolje v katerem je skoraj nemogoče, da bi moški poiskal strokovno pomoč za svoje težave. Zdaj pa tu 12 lenice pišejo kak so žesnke boljše in d aimajo več problemov. Res je žalostno kam je ta družba prišla. TO KAJ SI NAPISALA JE SEXIZEM NE GLEDE NA TO KAJ SI S TEM MISLILA predvidevam da bo pil zbrisal ta odgovor ker ne prenese kritik in, ker ne more presodit kaj je prav in kaj ne. Če bi to kar sem zdaj napisal napisala ženska proti nekemu moškemu bi jo pil pohvalil, ker pa je to napisal moški proti ženski pa bodo to zbrisali in grozili s policijo
Se strinjam s tabo.... Anpak fantom se ta stvar ne bo nikol zgodila:
DA te je strah, da te bo nekdo posilil, ko hodiš po cesti. Pač nič ne govorim anpak samo punce so prestrašene glede tega, kar pa ne pomeni, da imamo punce več problemov. Fantje in punce imajo isto problemov.
DA te je strah, da te bo nekdo posilil, ko hodiš po cesti. Pač nič ne govorim anpak samo punce so prestrašene glede tega, kar pa ne pomeni, da imamo punce več problemov. Fantje in punce imajo isto problemov.
nisem mislila nic narobe s tem da imajo zenske vec problemov. npr. dam primer: punce ki jih poznam imajo naceloma rade dober uspeh v soli zato jih je avtomatsko npr. strah za ocenjevanje. npr. pri NEKATERIH fantih pa ni tako. jim je bolj vseeno
npr. vecina punc ko pride v puberteto se zacnejo obremenjevati kako izgledajo. niso samozavestne. lahko jih to skrbi. bom dala primer za mamo z 3 otroci: razmislja o tem kako bo lahko zvozila popoldan na vse dejavnosti, kaj bo skuhala, more se skrbeti za poloznice, da otroci ne povzrocajo tezav itd. nisem mislila z tem nic sexualnega napadanja. samo punci sem zelela pomagat ker se to velikokrat dogaja pri zenski. in ja se zmerom drzim s tem da imajo zenske naceloma vec problemov kot moski.
stran pil se mi zdi vredu spletna stran. ce ima kdo kaksno vpr. ali dilemo vprasa njegove sovrstnike ker mogoce vsi nimajo briljantnih odnosov med prijatelji in v druzini.
uzivajte!!
npr. vecina punc ko pride v puberteto se zacnejo obremenjevati kako izgledajo. niso samozavestne. lahko jih to skrbi. bom dala primer za mamo z 3 otroci: razmislja o tem kako bo lahko zvozila popoldan na vse dejavnosti, kaj bo skuhala, more se skrbeti za poloznice, da otroci ne povzrocajo tezav itd. nisem mislila z tem nic sexualnega napadanja. samo punci sem zelela pomagat ker se to velikokrat dogaja pri zenski. in ja se zmerom drzim s tem da imajo zenske naceloma vec problemov kot moski.
stran pil se mi zdi vredu spletna stran. ce ima kdo kaksno vpr. ali dilemo vprasa njegove sovrstnike ker mogoce vsi nimajo briljantnih odnosov med prijatelji in v druzini.
uzivajte!!
To kar si napisala nima smisla. To praviš kot da so samo punce pametne in se trudijo za šolo. Pazakaj si napislaa po tem še nekaterih fantih, saj pri nekaterih puncah tudi ne. Tudi večina fantov se obremenjuje z izgledom in z puncami, teh problemov pač ve nimate, ker ne golede kako zanikaš na splšno je za punco veliko lažje dobiti fanta kot obratno. Ok, za mame ki so same stremi otroki je hudo. Veš kaj je še hujše? ZA SAMEGA OČETA Z 3 OTROKI Vse pogosteje se dogaj, da mame zapustijo svoje otroke same z očetom. Mama ima če je sama z otroki še vedno pravico do tega d aji oče daja dernar (preživnino) V večini primerov mama tega ne rabi. Plus, v družbi se mama z 3 otroki vsem smili oče pa redko katerim. Za mamo je več možnosti. KO ga oče pride kam prijavit vedno vprašajo kje pa je mama, v obratni situaciji pa nikoli po očetu. Jaz se s tabo ne strinjam. Ne rečema da ej blo pred 150 leti lahko za ženske, ampka v današnjem času pa jim je lažje kot moškim. Potem pa še pridejo takšne spletne strani, kjer 10-12 letnice (v to skupino spadaš tudi ti se mi zdi) govorijo kako je ženskam težko, ko pa še same niso okusile oravge življenja niti malo in jih ima veliko tu zelo drugačen pogled sveta kot je realnost.
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Lahko gledaš kak asmr za spanje, umirjeno glasbo ali pa prebereš knjigo.
UPAM DA POMAGA
LP
kiki
Lahko gledaš kak asmr za spanje, umirjeno glasbo ali pa prebereš knjigo.
UPAM DA POMAGA
LP
kiki
1
kiki
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)


