snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Spanje pri bff

Spanje pri bff

2
ZarjaZ
hej jaz bom šla čez 2 tedna prvič spat k moji bff in me zanima kako se naj pripravim in kaj naj vzamem vsabo, kaj običajno delate.... tko da
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
yo
moja besti tut pride prespat čez dva tedna (h meni). js nimam nč posebnega v planu za delat, pač kupila bom piškote, čips pa slane palčke, myb bova gledale outer banks (obe sva fanici) pekli palačinke za večerjo, myb igrali riptide na ukulele pa peli al pa kj podobnega. pač odvisn kj ponavad počneta, midve to, drgač pa bi bla fajn še kkšna flaša resnice al pa kj podobnega. pač veretn je fajn, da se stuširaš doma, pol te pa peljejo do nje, da se pr njej sm u pižamo preoblečeš :) drgač je pa fajn s sabo uzet:
- zobno ščetko
- pliškota (če ga maš <3)
- kkšne karte al pa kkšna fajn igra če maš
- cunje za nasledn dan
- če se zmenita, da vsaka prinese neki prigrizkov loh kkšne kokice, pa tut tok loh, za presenečenje
to je pa pomoje že to. k js pakiram, si predstavlljam svoj dan, npr: zjutri se bom zbudila pa se preoblekla v *i*nove cunje*i*. šla bom zajtrkovat, pol se pa gor *i*počesat (=krtača), se umit (=krema pa čistilni gel) pa umit zobe (=zobna ščetka)*i*...
fajn se mejta :)
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej:)
h meni je prišla prijateljica par dni nazaj in sem preden je prišla pripravila vse prigrizke(kokice,smoki, čips,bonbone....) in pijačo(sok,limonado, vodo, Cocacolo....)
Nato sve šle v bazen in se tam kopali. Če nimaš bazena lahko ustvarjata,delata zapestnice, na belo majico rišeta ali naredita tisti trend ko si pobarvaš roke in potem objameš prijetlja in se roke poznajo. Lahko inata filmski maraton. Zvečer pa se gresta lahko resnico ali izziv, kiss,marry,kill....ipd. Sabo uzemi pa:
-zobno ščetko (lahko daš v toaletni torbico)
-pijamo
-oblačila za naslednji dan
-druge higienske stvari,če potrebuješ(deodorant....)
-pliškota (kot je napisala Twiggy)
To je vse ;)
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
js bi po mojem vzela fon, zobno ščetko, oblačila za nasledn dan, gel za tuširanje/umivanje, krtača za lase, copate, brisačo, pižamo, neki gumic, prigrizke (npr. kokice, čips, neke bombone al pa kej tacga), pliškota. Pač razmisl v ka boš oblečena, ka bi s prijateljico delale, pač ka rabiš pri določeni dejavnosti.
Fajn se mej

Medvedek (krajše:medi/medo)
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej, chill girl! To ne bo nč takega! Ne rabš se pripravlat. Tvoja najboljša prijateljica je!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


girlie15
Objava:

nezadovoljstvo glede sebe

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
0
anaaaaa
Objava:

odbojka

Ogledov: 26 Odgovorov: 0
 
0
zanimanje
Objava:

neki

Ogledov: 50 Odgovorov: 2
 
1
🐛 🐾
Objava:

Therian

Ogledov: 83 Odgovorov: 9
 
2
Objava:

Kgbl

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
0
Lili345
Objava:

Prosim pomagajte

Ogledov: 83 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Zanima me

Ogledov: 116 Odgovorov: 5
 
0
#nevem ka nej
Objava:

sola u naravi

Ogledov: 92 Odgovorov: 2
 
0
#nevem ka nej potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

sola u naravi

oj js sm 7 razred in konc maja na moj rd gremo u solo u naravi.pac prejsn mesc so med roditelskega starsi in so se tk usi prtozva kam nas to pelejo k je tk 20min stran k bomo sam hodl pac nc druzga pa se sami taki ucitli grejo k nam nc nebi pustil in pac tk od ene moje orjatlce mami je rekla da na njenem mestu nebi sla sam da se nej sama odloci in oac sm misnla da ona tut nebo sla in pol me je mami upr ce grem da se nej sama odlocm in sm rrkla da ne pac da bi drgac sla sam da mi ni nekam za it ce se ucitli ne vejo ka bomo tm delal pa btw nas razred si jabke pa use mece po razredu pa fantje se grozn vedejo in pac ze to mi ni fajn da grem s takim razredom zato sm rekla da ne in zej tk edina ne grem in zej k bo konc pocitnic se bojo ze za sobe menl pa to in zih bo ful ucitlov uprasal kdo ne gre in k bojo rekl za mene me bojo usi "napadl" pa se bojo zejbaval da kao zato kr bi pogresala starse pa tut take ucitlce mam da bojo srpasval zaka ne grem in nevem ka nej odg
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
🐛 🐾
2
 
3
Kaja005
3
 
5
K-popgirl
5
 
7
SADGIRL
2
 
9
Resnevem
2
 
10
neki paccc
3
 

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Dwbi448
just rope atp its over
 
Dwbi448
just rope atp its over
 
to nedeljo je lih en pa na viberju je drugace ...
 
js se tut velikrat tko k ti razjezim. derem ...
 
hejjj danci! vrjetn je to res zarad pubertete, ...
 
lololo
hej jaz sem tudi in a mas kej casa sm stara ...
 
Elaa123
ja odvisn pr komu pac ko se mojmu tipu to ...
 
Hej tvoja teža je drgač čist OK, mogoče v ...
 
To obstaja v Sloveniji, zanimivo...
 
Tole lahko pomaga: https://goldentree.si/blog/podocnjaki
 
Hej, priporočam da nosiš dnevne vložke. To ...
 
lololo
ja je v celju
 
bil je zadnjič v Ljubljani, sam sem zamudla. ...
 
Lolita
Ojči, js nism na baletu, ampak sm vzporedno ...
 
hej. nisem therian ampak mislim da je. en ...