srednja šola
0
dancerka
Živjo,
jaz se odločam na katero srednjo šolo bi šla. V ožjem izboru sta Gimnazija Želimlje (in zraven Dom Janeza Boska) in SVŠGUGL: umetniška gimnazija-sodobni ples (in Dijaški dom Bežigrad). Želimlje so mi res dobre, le tam se je treba veliko učiti- zahtevna gimnazija. Za Svšgugl pa je tako: ples imam rada, še posebej balet, sodobne plesne tehnike malo manj, a sem vseeno v dvomih. Če ima kdo kakršne koli informacije, izkušnje, zelo vesela bom vsakega komentarja.
jaz se odločam na katero srednjo šolo bi šla. V ožjem izboru sta Gimnazija Želimlje (in zraven Dom Janeza Boska) in SVŠGUGL: umetniška gimnazija-sodobni ples (in Dijaški dom Bežigrad). Želimlje so mi res dobre, le tam se je treba veliko učiti- zahtevna gimnazija. Za Svšgugl pa je tako: ples imam rada, še posebej balet, sodobne plesne tehnike malo manj, a sem vseeno v dvomih. Če ima kdo kakršne koli informacije, izkušnje, zelo vesela bom vsakega komentarja.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
najprej pomisli kaj te bolj veseli mene zelo veseli ples najprej se pozanimaj kakšna je sodobna tehnika poskušaj se vživeti v njo
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala
0
dancerka
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
za vsak slučaj se lahko prijaviš na sprejemne izpite za svšgugl - že teh ne naredijo vsi. če jih uspešno opraviš, se takrat odločaš dalje, če jih ne, greš pa preprosto na gimn. Želimlje. kjerkoli pristaneš, zagotovo bo okej. :)
1
travna.bilka
Moj odgovor:
Dancer 6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
i need help
imam par problemčkov
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej! Lih sem brskala po Pilovi strani, in ...


