STRAH+DEPRESIJA+OBSEDENOST
4
pomočiNUJNOpotrebna
RABIM POMOČ.
mislim da sem se znašla v depresiji. nič mi ni prav, hitro se razdražim in postala sem zelo čustvena. včasih sem imela rada šolo, zdraj pa jo nekako osvražim. strah me je ocen, zdi se me, da je preveč vsega, ne da se mi učiti in cela se tresem. mislim, da sem obsedena s telefonom, z družabnimi omrežjimi. ne objavljam vendar spremljam ene moje idole. včasih ko berem comente se vprašam zakaj ljudle hatejo na druge. zakaj jih pač ne pustijo na miru in če jim niso všeč n aj jih ne spremlajjo. potem drugi ''znak'' depresije in obsedenosti, da ponoči bi rada bila na telefonu, saj moji idoli živijo v Ameriki in objavljajo ko je pri nas čas za spanje. zjutraj sem zeloooo utrujena in bi spala do 11-ih. ko gledam po spletu, tik toku ipd. postnem čustvena, ko razmišljam o stvareh in se kar zjokam, dokler nisem tako utrujena, da zaspim. ne morem se osredotočiti na eno stvar. vedno ko npr. delam za šolo, me kar vabi k youtubu. vse mi je beda in rada bi bila sama vendar full pograšam prijatelje. kako je to sploh možno!?+ imam brata, ki me zadnje čase hitro razjezi in ksr ZNORIM. ne vem kaj mi je.....sploh si nisem podobna. vem, da se sliši grozno samo mami opaža moje podočnjake in moje čudno razpoloženje, vendar me je strah povedati da imam težave. včasih me vpraša kaj me teži, pa še sama ne vem....zato se ji tudi zlažem, ko rečem da sem vredu....še sama ne vem kaj čutim...razpoloženje se mi preveč menja. občutek imam, da imam preveč na duši, čeprev včasih sploh ne vem kaj naj bi bilo krivo. ne zmorem več....pomislila sem že na samoumor ampak vem da to ni rešitev. če ima KDORKOLI KAKERŠENKOLI nasvet ali da mi lhako pomaga vas LEPO PROSIMMMMMM
mislim da sem se znašla v depresiji. nič mi ni prav, hitro se razdražim in postala sem zelo čustvena. včasih sem imela rada šolo, zdraj pa jo nekako osvražim. strah me je ocen, zdi se me, da je preveč vsega, ne da se mi učiti in cela se tresem. mislim, da sem obsedena s telefonom, z družabnimi omrežjimi. ne objavljam vendar spremljam ene moje idole. včasih ko berem comente se vprašam zakaj ljudle hatejo na druge. zakaj jih pač ne pustijo na miru in če jim niso všeč n aj jih ne spremlajjo. potem drugi ''znak'' depresije in obsedenosti, da ponoči bi rada bila na telefonu, saj moji idoli živijo v Ameriki in objavljajo ko je pri nas čas za spanje. zjutraj sem zeloooo utrujena in bi spala do 11-ih. ko gledam po spletu, tik toku ipd. postnem čustvena, ko razmišljam o stvareh in se kar zjokam, dokler nisem tako utrujena, da zaspim. ne morem se osredotočiti na eno stvar. vedno ko npr. delam za šolo, me kar vabi k youtubu. vse mi je beda in rada bi bila sama vendar full pograšam prijatelje. kako je to sploh možno!?+ imam brata, ki me zadnje čase hitro razjezi in ksr ZNORIM. ne vem kaj mi je.....sploh si nisem podobna. vem, da se sliši grozno samo mami opaža moje podočnjake in moje čudno razpoloženje, vendar me je strah povedati da imam težave. včasih me vpraša kaj me teži, pa še sama ne vem....zato se ji tudi zlažem, ko rečem da sem vredu....še sama ne vem kaj čutim...razpoloženje se mi preveč menja. občutek imam, da imam preveč na duši, čeprev včasih sploh ne vem kaj naj bi bilo krivo. ne zmorem več....pomislila sem že na samoumor ampak vem da to ni rešitev. če ima KDORKOLI KAKERŠENKOLI nasvet ali da mi lhako pomaga vas LEPO PROSIMMMMMM
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uf nevem ko sem brala tvojo objevo sem v njej spoznala sebe ampak meni se zdi da je to samo eno obdobje (tudi jaz se ne morem koncentrira na šolo zdaj delam za šolo in ti to pišem:face_palm:♀️) nevem meni pomaga če delam kaj povezanega z izdelovanjem npr. izdelovanje z modelirno maso ali risanje kdoj tudi pečenje predlagam ti da si nastaviš določen ča za kakšne aplikacije ali kaj takšnega upam da ti kaj pomaga.
Čavči jaz
Čavči jaz
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bi lahko na pil pisala enako. So to res znaki depresije? Ker se mi dogajajo enake stvari.
0
Lol
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hello!!
Če te skrbi, da imaš depresijo, pobrskaj še malo o simptomih itd. če se izkaže da jo imaš, ti priporočam terapijo!! NI tako grozno kot se sliši in ti lahko pomaga :))
Drugače pa je to čisto normalno, še posebej zdaj med karanteno!!
Rekla si, da se počutiš kot da imaš preveč na duši, priporočam si da si vzameš zvezek ali pa word dokument in napišeš vse kar čutiš!! Lahko pomaga <3
Poskusi si zmanjšati čas na telefonu, torej si daj cilj npr. danes ne bom bila na telefonu ponoči. Poskušaj in poskušaj, ti bo že uspelo!!
Za razdražljivost vedno, ko si razdražena zadihaj malo in razmisli: ali se je res vredno razburjati nad tem?
Še ena stvar ki je meni osebno pomagala (vem da se sliši neumno) je da sem začela gledat healthy lifestyle videe na youtubu, nekako so mi dali inspiracijo, da bi bila manj na telefonu, bolj zdravo jedla itd.
You've got this!! Verjamem vate <3
April
Če te skrbi, da imaš depresijo, pobrskaj še malo o simptomih itd. če se izkaže da jo imaš, ti priporočam terapijo!! NI tako grozno kot se sliši in ti lahko pomaga :))
Drugače pa je to čisto normalno, še posebej zdaj med karanteno!!
Rekla si, da se počutiš kot da imaš preveč na duši, priporočam si da si vzameš zvezek ali pa word dokument in napišeš vse kar čutiš!! Lahko pomaga <3
Poskusi si zmanjšati čas na telefonu, torej si daj cilj npr. danes ne bom bila na telefonu ponoči. Poskušaj in poskušaj, ti bo že uspelo!!
Za razdražljivost vedno, ko si razdražena zadihaj malo in razmisli: ali se je res vredno razburjati nad tem?
Še ena stvar ki je meni osebno pomagala (vem da se sliši neumno) je da sem začela gledat healthy lifestyle videe na youtubu, nekako so mi dali inspiracijo, da bi bila manj na telefonu, bolj zdravo jedla itd.
You've got this!! Verjamem vate <3
April
3
Moj odgovor:
Vfzfds
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
😥😭
Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
help kok sm stupid
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Če veš da jo boš dobila lahko v lekarni kupiš ...
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


