Telefon
3
Tija13
Helpp meeeeeeeeee?!#++!-_)#)@-*-)# Js sm cist panicna pa nwm kaj naj nrdim. Pa ful se tresem,jokam.... Helppppppppppppppppppppppppppp..... Men se je prejsn telefon pokvaru.....:( In pred kksnih 4 mescih mi je brt dau njegov telefon (ze star). In pol js pred kksnim mescom ze unicm telefon pa mal sipca poc.... In dons sm js sla neki po stengah dol s telefonom, ampk k sm sla z njemu gor:pensive: Padu mi je (mi mamo take stenge pac da je med stengo in drugo stengo tko "presledk". Joj nwm kk naj to razlozim:cry:. Pac Med stopnico pa stopnico ni nc in loh das tud nogo umes...In men je telefon dol padu (spodi so ble spodnje stopnice... In se mi je razbiu:(:tired_face::persevere::weary::pensive: Zdj sm pa u piz*i. Pocu mi ke levo zgori kksnih 2,5 cm. Res ni velik ampk mene bojo ubil,se posebi brat. Kaj naj nardim???? Mela sm sipco ampk mi je se vseen pocl. Kaj bi vi nrdil??? Skrivat ga res nemorm:( Zdj sm pa tok jezna nase da se bi najraj ubila:rage::persevere::weary:. Ahhhh itk zmer vse zaje**m
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
TOREJ, TELEFON SE TI JE RAZBIL?
Najprej se pomiri in globoko vdihni, povej osebi ki ti je blizu. Tega ne boš mogla skrivati, morala boš povedati staršem. Res je da nebodo ravno navdušeni, ampak boš morala sprejeti posledice. LP
Najprej se pomiri in globoko vdihni, povej osebi ki ti je blizu. Tega ne boš mogla skrivati, morala boš povedati staršem. Res je da nebodo ravno navdušeni, ampak boš morala sprejeti posledice. LP
0
Dalmatian girl12
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!:peace:
Torej staršem povej čim prej. Sprosti se:peace::peace:. Začni na lepi način:unicorn:. Npr. "Mama tata rada bi vaju neki povedala. Res mi je žal (pač neki). Telefon mi je padu in se steklo malo (pač kolko se je) razbilo. Vem da bosta jezna. Zeloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mi je žal" Neki podobnega:stuck_out_tongue_closed_eyes:. Upam da sm ti pomagala!!!!:wolf::upside_down::relaxed::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
Lp
Golmanka:stuck_out_tongue_winking_eye: (_WolfQueen_):wolf::peace::peace::peace::peace::peace::peace::peace::peace:
Torej staršem povej čim prej. Sprosti se:peace::peace:. Začni na lepi način:unicorn:. Npr. "Mama tata rada bi vaju neki povedala. Res mi je žal (pač neki). Telefon mi je padu in se steklo malo (pač kolko se je) razbilo. Vem da bosta jezna. Zeloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mi je žal" Neki podobnega:stuck_out_tongue_closed_eyes:. Upam da sm ti pomagala!!!!:wolf::upside_down::relaxed::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
Lp
Golmanka:stuck_out_tongue_winking_eye: (_WolfQueen_):wolf::peace::peace::peace::peace::peace::peace::peace::peace:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Meni je mlajši bratec ugriznil telefon in čez šipico je šlo pa mam zdej ful veliko razbitin ampak mam še srečo
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ups telefon je star 1 ali 2 leti. Bratec pa 6 let
0
Moj odgovor:
Hijoooi
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A se strinjate?
hej! mene sam zanima ce se strinjate s tem.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
ne razumem, a lahko bolj razločno pišeš?


