Težave z... hrano
5
NevemKajMiJe
Ojla!
Jaz rabim vašo pomoč. Jaz zadnje čase sploh ne morem več z užitkom jesti mesa. Nevem, ko ga dam v usta začnem razmišljeti iz česa vsega je narejem in potem izgubim tek ter se na koncu moram prisiliti da ga pojem... In potem še bratove ogabne pripombe kje je bilo meso preden sem ga dobila na mizo (on je vegeterijanec). Nočem postati vegeterijanka, ampak jaz rada jem z užitkom. Kaj mi svetujete???
Lp, NevemKajMiJe
Jaz rabim vašo pomoč. Jaz zadnje čase sploh ne morem več z užitkom jesti mesa. Nevem, ko ga dam v usta začnem razmišljeti iz česa vsega je narejem in potem izgubim tek ter se na koncu moram prisiliti da ga pojem... In potem še bratove ogabne pripombe kje je bilo meso preden sem ga dobila na mizo (on je vegeterijanec). Nočem postati vegeterijanka, ampak jaz rada jem z užitkom. Kaj mi svetujete???
Lp, NevemKajMiJe
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
imam enak problem!
nevrm kaj bi pomagalao.
nevrm kaj bi pomagalao.
1
Soft girl
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hm...... mogoče nekaj časa ne jej mesa pa boš videla vpliv. če ne gre se poskusi osredotočiti ali misliti na kaj drugega, ko ješ, recimo, da ne ješ v bližini brata, poslušaš umirjeno glasbo. pogovori se s starši in poskusi rešiti problem. morda pa meso mešaj zraven ne vem solate in se počutiš bolje, saj je solata zdrava itd. upam, da kaj pomaga
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz sem vegetarijanka in bi vrjetno razmišljala enako če bi začela sedaj jesti meso...ampak da si vegetarijanec ni nič narobe...pac moraš jesti veliko hrane z beljakovinami kot nadomestek za meso
0
Moj odgovor:
Dancer 6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
i need help
imam par problemčkov
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej! Lih sem brskala po Pilovi strani, in ...


