Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Vsega imam dovolj

Vsega imam dovolj

3
11 letnica z 11imi problemi
Hej vsi! Jaz sem sicer registrirana pilovka, ampak nočem, da veste kdo sem...

Js imam veliko problemov in bolečino, ki nastane zaradi teh problemov dam iz sebe z drugo bolečino in ko je spet bolečina zaradi problemov ponovim to. Včasih si nohte zarijem v roko malo nad zapestjem na levi roki in se ki pojavi rdeč krog na katerega potem pritiskam. Ali pa vzamem olfa nož in si na levi roki delam črte, da na koncu izgleda kot, da je mal izbuljeno. Nikoli se ne do krvi, čeprav si želim. Meni to ni prijetno delat, ker to skrivam pred drugimi. Problemov se želim znebiti. Vam na kratko opišem probleme...

1. Dan ima SAMO 24 ur.
2. Počutim se odrinjeno
3. Preteklost
4. Problem v prijateljstvu.
5. Moja "bff" mi laže
6. Nočem biti bff več z mojo prijateljco, ker mi lažr
7. Zaljubljena sem in občutek imam, da temu fantu ne pomenim veliko.
8. Želim zatreti svoja čustva
9. Po novem me prizadanejo majhne stvari. ne da jočem, ampak ker je preveč vsega in ker me več stavari prizadane skušam zatreti svoja čustva.
10. Zavedam se, da dobro pojem, ampak mislim da mi starši ne bi dovolili postati pevka, ker se bojijo, da bi zapadla v drogo, alkohol ipd.
11. Sama sebi prizadajam bolečino zaradi druge bolečine (tisto z olfa nožem in to)

Nekateri ste me morda prepoznali, ampak upam, da ne. Lahko vam povem le, da sem punca stara 11 let, ki ima 11 problemov. Prosim pomagajte!!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
5. Če ti tvoja ibff laže, to sploh ni "bff" (prijateljica). Lahko ji rečeš, (seveda, če ti je do tega) da pač ne moreta biti več "bff", ker ti laže. To niso prave prijateljice/bff. Upam, da sem ti vsaj malo pomagala in, da razumeš, kaj sem ti hotela povedati.
6. Ja, če ti bff, kakor si rekla laže, ji lahko poveš, da se ne moreš več z njo družiti, ker ti laže. Ne more zi zameriti, ker ti laže in kaj ti bo ona zamerila!

Oprosti, ker sem ti le toliko pomagala, ampak res nimam več pojma o drugih stvareh:sweat_smile: Največ znam pomagati le o prijateljstvu/bff:heart:, ker imam veliko takih problemov:expressionless:
Lp Sladkorček:revolving_hearts:
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pozdravljena!
Grozno je slišati tvoje probleme. Z veseljem ti lahko pomagam!
Če ti tvoja bff laže, potem to ni prava prijateljica. Pravi prijatelji ti zaupajo, pomagajo, potolažijo... Verjamem, da se bo enkrat nekdo našel in bo postal tvoj najboljši prijatelj. Malo še počakaj. Če ne pa se probaj pogovarjati z drugimi. S tvojo BFF pa se temeljito pogovorita. Povej ji kaj te moti, zakaj ti laže... Pogovor je rešitev.
Poglej. Pomisli na družino, prijatelje... Veš kako bi jim bilo težko, če te ne bo več. Zato malo pomisli na njih. Zamoti se s stvarmi, ki te pomirijo, te zabavajo, te razveselijo... Mogoče povabi prijatelje na sprehod. Imaš samo enl življenje, ki pa ga je treba izkoristiti pravilno. Ne smeš končati življenja pri teh letih. Reči si: Bodi vesela oseba. Nehaj biti žalostna.
Glavo gor. Pred tabo je veliko lepih stvari:heart:
Verjamem ta ti bo šlo!
0
 
11 letnica z 11imi problemi
Prijatelji nočejo z mano ven...:(
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ce si probas najdet prijateljico novo bo zivljenje dosti lazje prosim ne rezi se vec!
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
če ti bff ni ok potem ne bodi njena bff
0
 
COOL
COOL
samo ne oddjavljena sem
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Glede 10. točke bi ti rada povedala, da moji starši mislijo enako. Sicer ne želim postati pevka pa vseeno. Res je, da je že veliko ljudi (pevcev) pristalo na alkoholu, mamilih zaradi depresije. Vendar je kljub temu na svetu tudi veliko uspešnih pevcev, ki niso v depresiji. Poskušaj razumeti, da tvoje starše skrbi zate. Lepo, da poješ in kmalu bosta morala dojeti tudi tvoja starša. Mogoče še malo počakaj preden začneš glasbeno kariero glede na to, da si stara šele 11 let.
lp Upaj
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne prizadevanj si bolečine. O tem te razumem ker to delam kadar naredim kaj narobe in to je velikokrat. No pač tvoja BFF ni tvoja BFF samo prekinil prijateljstvo če ti pa je še kaj mar do nje se z njo pogovori. Glede fanta t in ne morem pomagat skor nič ker nimam izkušenj:disappointed:sam predlagam Ti to delaj stvari, ki jih ima on rad, da se vklopiš in, da se imata očem pogovarjati morda pa kakšno stvar vzlhubiš ti ali pa nepričakovano že imata ogromno skupnega. Glede preteklosti nimam pojma ampak to je zdaj za tabo osredotoči se na prihodnost. Staršem povej kaj te moti jim kaj zapoj, da vidijo tvoj talent ali pa se z njimi pogajanj npr. : če bom slaba na prvih 5 nastopih imata prav. Ali kaj podobnega. Ne za tri svojih čustev s tem ne boš nič rešila. Namesto tega jih poskusi rešiti. In zadnje če se počutiš odrinjeni se pač preprosto poskusi vklopiti. Ps. te totalno razumem ker mam tako rekoč enake probleme in tud jst sem stara 11
0
 
The last one

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Cookie 🍪
Objava:

Hej cookie 🍪 tuki

Ogledov: 44 Odgovorov: 1
 
1
Maricaaaa
Objava:

Vprašanje

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
1
Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 58 Odgovorov: 2
 
1
kitka
Objava:

Basic kitka 24/7?? - punce pa tipi plis odgovorte

Ogledov: 101 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Selitev

Ogledov: 90 Odgovorov: 2
 
2
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 87 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 120 Odgovorov: 5
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 83 Odgovorov: 1
 
0
Maricaaaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vprašanje

Hej.
kaksni nacini samozadovoljevanja obstajajo? ali mi jih lahko opisete? pa js ne stekam tisto jahanje poustra. kako to zgleda?
lp, maricaaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(38)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(16)
Šport me na sploh ne zanima.
(22)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

To je hudo ja.Mogoče pa potrebuješ le malo ...
 
Hej, iskreno nimam pojma o samozadovoljevanju. ...
 
Hej, definitivno nisi debela in trije kilogrami ...
 
Hej, lahko mi narediš tako škatlo z vajinimi ...
 
Hej, lahko mi narediš tako škatlo z vajinimi ...
 
Hej, drugače nimam izkušenj, vendar verjetno, ...
 
Men težijo k mam skor usak dan drgačno frizuro ...
 
js hodim na lavo. ko sem sla na informativce ...
 
sj ni vazn kj nosis to je tvlja odlocitev ...
 
zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...