Za vse gimnazijce
1
gimnazijka
hojjj
kok se vo zdej ucite k je tok dost testu pa ful baporno pa kok stbari mate na tedn pa kok sploh lah greste tok na use pac js ce mam 3 teste nemorm pa se sprasvanja pacc ka nardite pa pac jz ze tok mal spim pa voznja na bus pa ucenje celp nocc in je groznnn ka naj nardimm prevec je usgaaa helpp meee
kok se vo zdej ucite k je tok dost testu pa ful baporno pa kok stbari mate na tedn pa kok sploh lah greste tok na use pac js ce mam 3 teste nemorm pa se sprasvanja pacc ka nardite pa pac jz ze tok mal spim pa voznja na bus pa ucenje celp nocc in je groznnn ka naj nardimm prevec je usgaaa helpp meee
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jst sm tut mela isto p sm rekla mami in sva sli cez moj urnik in zdej mam prov urnik ucenja sam mors s nekkak speot ucir najprej j tezko priznam sprot s pa navads
vrjem d ti b uspel:kissing_heart:
vrjem d ti b uspel:kissing_heart:
0
hanci
Oo ful dobrr sm kok casa prej pa se ucis
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz sem na gimnaziji in mi imamo 2 testa na teden (se nikoli se ni zgodilo, da bi imela 3 teste na teden). vseh sprasevanj sem se ze aprila resla. jaz si vsaki dan vzamem 1-2urci za ucenje med vikendom pa vec. pa delam si flashcarde in tut na glas veliko ponavljam, cisto iz glave, ker tako si najvec zapomnim. probam se izogniti ucenju ponoci ampak ce je res nujno se ucim do 2 zjutraj max. in zjutraj pred testom grem se skozi parkrat cez flashcarde (tut na busu lahko)
1
Omajgad giell kok si pametna da use nardis v 1 do 2 urcaj js mam pa se ful sprasvanj in usga in me bo sam kaaap ahaha
poslusam pri pouku pa si probam cim vec zapomnit. pa pred testom pa med vikendi se ucim vec kot 2 uri, zberem se pa se brez motenj ucim tut do 6ur ce je treba. btw ti flashcardsi pa druge active recall metode res pomagajo. mas to, verjamem vate, stisnimo zdaj se toti mesec. in vem kak je, jaz sem se tudi prepisala in sem mogla vse nadoknadit + se navadit na novo okolje in junija sem imela se 11 ocen, medtem ko jih je vecina ze koncala z ocenami
Oo pol te cist stekam meni je ful grozn pa slos se sekiram da bodo drugi usi konc in ful sm zgublena in nevem kako bomm pac ress nevem kaj naj nardim strah meje da nebom use ocene dobila do konference a do 23 je? Torj lah se 23 dobim ocene aalll? Hvala ful girlie
ja, 23. je konferenca. ce do takrat ne dobis ocen si potem neocenjena. ce se ti gre za pozitivno se raje bolj uci tiste predmete za katere te je strah da bos dobila 1 se posebej ce je proti koncu. oziroma ce imas bolj stalne ocene pa ves da se ti ne bo ocena spremenila ce dobis nizjo oceno se raje vec uci tiste predmete za katere si bolj na meji. vcasih je pac treba kaj zrtvovati. mas to!
A to pomeni da lah 23 se dobim oceno al un ponedeljek ne morem vec? Nevemm girll js nevem kok nej use te stvarii pac kaj ce use dobim1. In mam popraucaa pac jojj js komj 2 stvari na tedn kaj selw 3 pa imam 3 in vec im joj
23. je konferenca tam nekje do 12.-13. ure ampak ne vem tocno. v teoriji ce bi ress bilo nujno in res ne bi bilo mozno prej bi lahko tudi 23. do okoli 12-13 dobila se oceno ampak nisem ziher. v ponedeljek 22. pa ja, lahko dobis. drugace pa ne vem kako bi ti pomagala glede ocen :( kateri letnik si in kateri predmeti ti delajo tezave?
Hejj. Sm 1. gimnazija. Pac matematike res ne stekam, pa fizike, kemije, anglescina mi je grozna pa pri gefi mamo zdej tok neke kr dost zapletene stvadi kr tud ce gledam ucbenik chat gpt ne stekam sej za mat pa ang bom probala ibstrukcije pac za cimvev sm mene res skrbi da mi nebo ratal nrdit letnika pac sej bi bla drgac pravdobra skor odlicna sm idk ce kje nebom dobila ocene alpa kej
ce imas pri kateremkoli naravoslovnem predmetu kaksno vprasanje oz ce cesa ne znas ti lahko probam razloziti
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jst se pac sam ful ucim in si v glavi nardim plan ucenja da vem ker dan se morm kok cesa naucit drgac pa ja vem ful je naporn ampak mamo to sam se en mesccc
good luckk
good luckk
0
sunn
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jah jaz se max do enih vjutro učim, drugače pa čez vikend lock innam, čez teden po pet ur, pa kak dan si fraj vzamem (v petek sem recimo šla na koncert) drugače spraševanj apa sem se vsa đe ful prej rešla.
0
Okejjj a to pomeni da se ucis od kar prids iz sole do vecera brez teledona pac js nevem kok bom kr mam tok dost in se sprasvanja ke sm se prepisala in je groznnn😭😭
nee, pridem domov, ponavad okol treh pol pa do štirih spim, pol pa mam pomodoro 45 - 10 drugace pa nisem skor nikol vec k dve uri na fonu
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej,
mam enak problem,čeprav zdej ko smo pisal test od zgodovine sm se učila tako da sem en teden prej prebrala snov vsak večer,zadnje dva dni pred testom pa sem se učila z vprašanji,drugače lahko tudi s flash cardsi so ful ok ampak če se ti ne da pisat pa probej npr. komunity sam skeniraš snov pa ti jih naredi(je zastonj razen pro verzija).Jst mam whiteboard tko da si ubistvu gor napisem povzetek s svojimi besedami in zbrisem.Drgac pa zvezek pod pouštr pa spat.Nevem ce pomaga,jst to delam ker nam mi je rekla mama pa ucitca.Sej mamo se en dober mesc sole pol pa POČITNICEEEEEEEE!!!!
Upam da sem ti pomagala,srečno🥰:four_leaf_clover:
mam enak problem,čeprav zdej ko smo pisal test od zgodovine sm se učila tako da sem en teden prej prebrala snov vsak večer,zadnje dva dni pred testom pa sem se učila z vprašanji,drugače lahko tudi s flash cardsi so ful ok ampak če se ti ne da pisat pa probej npr. komunity sam skeniraš snov pa ti jih naredi(je zastonj razen pro verzija).Jst mam whiteboard tko da si ubistvu gor napisem povzetek s svojimi besedami in zbrisem.Drgac pa zvezek pod pouštr pa spat.Nevem ce pomaga,jst to delam ker nam mi je rekla mama pa ucitca.Sej mamo se en dober mesc sole pol pa POČITNICEEEEEEEE!!!!
Upam da sem ti pomagala,srečno🥰:four_leaf_clover:
2
Srček37
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz mam tut trenutno 'krizo', ker je toliko ocen naenkrat. v bistvi nisem tok produktivna kot ostali, ampak mislm da si kar hitro tapomnem stvari. po navadi se za test začnem učiti 2- 3 dni prej (ja vem, da je premal ampak sem bolj zagnan če je vse 'last minute') in takrat res lockam inn. najprej si vedno napišem zapiske (glavne stvari iz zvezka in učbenika) s ključnimi besedami in si jih nato podčrtam z najrazličnejšimi markerji. potem jih parkrat preberem, si naredim flashcards, jih ponavljam, enkrat pa sem se celo posnela ko razlgam snov in to poslušala na busu (vzame ti sicer ful časa ampak deluje). zadnje čase delam tudi po pomodoro method (20 min učenj, 5 min pavze) ker imam slabo koncentracijo. zelo pa pomagajo tut testi iz prejšnjih let, ker nekateri profesorji pogosto dajejo enake naloge, tko da si jih probaj zrihtat.
upam da ti je pomagal in maš tooo
upam da ti je pomagal in maš tooo
1
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


