Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Zakaj sem nenamerno izgubila kg, kako naj dobim kilograme nazaj!!??

zakaj sem nenamerno izgubila kg, kako naj dobim kilograme nazaj!!??

0
športnica.....9853
Stara sem 13 imam 45kg in visoka sem 165. Vem da imam premalo kg in delam na tem, da bi jih dobila a nimam pojma kakoooo tukaj se je pojavila ovira in težava.
Tehtala sem se pred 1 tednom in sem imela 47 kg kot običajno vse ok včeraj sem se tehtala in sem imela 45 kg:sob:kako je to mogoče nič nisem bila na kakršni koli dijeti niti NE NAMERAVAM hujšati itd. vse sem jedla normalno a kako sem lahko izgubila 2 2kg kar naenkrat!!:sob:
Kako naj dobim kilograme nazaj, ker morem imeti več kg in nočem biti suha. Tudi starši me spodbujajo k temu, da več jem in nisem tista trlica ampak, da imam dovolj mase itd. tudi jaz delam na tem a mi preposto ne uspe:scream: MIŠICE SO TEŽJE OD MASE saj to že verjetno veste delam na tem, da telovadim za mišice a me po eni strani skrbi ker se ful potim zraven in izgubljam kalorije in me vse skupaj dela suho. Kako naj dobim mišice ker če imaš mišice dobil tudi kakšen kg zraven nimam pojma kako kakšne vaje naj delam za katere predele telesa ampak najpomembneje je KAKO NAJ DOBIVAM KG GOR NAMESTO DOL:sob:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če želiš dobiti več kilogramov lahko probaš s kakšnim športom s katerim pridobiš nekaj kg. Ti športi so naprimer atletika, plezanje...kar ti je všeč. Jaz naprimer treniram atletiko pa sem v nekem česu dobila nekaj kg več. Če že treniraš pa ne pomaga se o tem s kom pogovori. Upam, da sem ti pomagala. :tennis:
0
 
atletinja
atletinja
S temi športi pridobiš mišice.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jst osebno mislm da 2 kg ni nič. Teža ves čas niha in to je normalno. Ne rabiš se zdej neki posebi redit kr boš če že nisi zdej zaradi tega srečna kasneje. Sploh pa 45kg za tvojo višino ni podhranjeno ali kaj takega (seveda tudi ni pretežko), ko boš rastla boš itak še pridobivala kilograme.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej :)

nisem zdravnica, zato moji nasveti niso "sveti", a vseeno. Se počutiš šibko ali brez moči? Ti je pogosto slabo? Morda je bolje gledati na te stvari kot pokazatelje prenizke teže.
V tem primeru in tudi sedaj se je mogoče prav obrniti na osebno zdravnico ona ti bo lahko bolj točno povedala ali si prelahka oz. če res prehitro in brez nekega tebi znanega razloga izgubljaš na teži.

Zaupaj torej svojim občutkom in po potrebi obišči zdravnico. :blush:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejjj!
Med odraščanjem je popolnoma normalno, da ti teža niha gor in dol, tako da ne skrbi. Zelo je odvisno od tega, ali si se stehtala obakrat na isti del dneva, npr. pred kosilom ali po kosilu (je že mala razlika v teži - presnova).
Veliko naredi tudi menstruacija, teža se spremeni tistih nekaj dni.
Drugače pa je vse v redu s teboj, ne skrbi in se obremenjuj z maso, kmalu boš pridobila na bokih in drugih delih telesa in krivulja teže se ti bo obrnila navzgor.
Poljubček,
alison<3
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo, ne pretiravat z workouti ker lahko hitro izgubiš menstro, slloh če izgubivaš kg.
1
 
See_you_on_the_Moon
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne telovadi preveč. 30minutni sprehod na dan je čisto dovolj. spočij se. Jej več. priporočam ti veliko oreščkov,semen,maslo...pa tudi kakšni piškoti,čokolada, veliko nutele...večja količina vsega. parkrat na dan lahko namesto vode pijes sok ali pa kaj podobnega
0
 
Food

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Cookie 🍪
Objava:

Hej cookie 🍪 tuki

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
1
Maricaaaa
Objava:

Vprašanje

Ogledov: 48 Odgovorov: 1
 
1
Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 59 Odgovorov: 2
 
1
kitka
Objava:

Basic kitka 24/7?? - punce pa tipi plis odgovorte

Ogledov: 107 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Selitev

Ogledov: 91 Odgovorov: 2
 
2
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 87 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 121 Odgovorov: 5
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 87 Odgovorov: 1
 
0
Sončicaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gimnazija

Zanima me kakšne so vaše izkušnje, če hodite da splošno GCC (gimnazijo celje center) al pa splošno gim. Lava? Aja sem tudi glasbenica in me zanima kaksne so vaše izkušnje z vzporednim izobraževanjem (gimnazija+srednja glasbena). vesela bom vsakega odgovora. Pa lep december :)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(39)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(16)
Šport me na sploh ne zanima.
(22)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

To je hudo ja.Mogoče pa potrebuješ le malo ...
 
Hej, iskreno nimam pojma o samozadovoljevanju. ...
 
Hej, definitivno nisi debela in trije kilogrami ...
 
Hej, lahko mi narediš tako škatlo z vajinimi ...
 
Hej, lahko mi narediš tako škatlo z vajinimi ...
 
Hej, drugače nimam izkušenj, vendar verjetno, ...
 
Men težijo k mam skor usak dan drgačno frizuro ...
 
js hodim na lavo. ko sem sla na informativce ...
 
sj ni vazn kj nosis to je tvlja odlocitev ...
 
zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...