Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: ZOBNI APARAT

ZOBNI APARAT

4
Elči<3
Hejjj!! No uglavnm js bom dubila fiksni zobni aparat. In me zanima katero barvo zvezdic naj izberem, razmišljala sem srebrno. Pol so pa še gumice nekje sm brala, da ti jih ortodont zamenja na dva tedna drugot pa da si jih moraš menjati vsak dan zjutraj in zvečer. Zdaj nevem kaj je res. Ter kakšne barve gumic priporočate. Hvalaa za odgovore:heart:.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej aparata še nimam ampak ga kmalu dobim tako da tudi mene zanima
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej. Jaz priporočam roza, modro ali vijolično barvo. Ni nujno, da boš dobila gumice, jaz sem jih dobila šele kakšno leto in pol po tem ko sem dobila aparat in sem jih nosila le ponoči, menjaš pa jih vsak dan.
0
 
☆☆☆
Elči<3
okejj hvalaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
zvezdice so kovinski del na katerega pritrdijo žico. Potem so te gumice, ki imajo barvo, jaz priporočam eno ki je lepo kontrastna beli, npr. črna, vijolična, temno modra, turkizna rdeča, vsekakor pa ne kakšne zelene ali rumene saj potem zobje izgledajo umazani.
Te barvne gumice menjajo na vsakem ortodontskem pregledu (torej pribl. na 3 mesce)
Potem pa a veš ko majo eni zgornjo al pa spodno čeljust ful bolj naprej kot drugo', takrat se na aparat dajo ,,gumice,, ki čeljust vlečejo nazaj, jaz jih pe nisem dobila, tako da ne vem kako pogosto se menjujejo... mislim da zjutraj in zvečer,
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Daj tisto barvo, ki ti je najbolj všeč:heart_eyes:
0
 
🥰🥰
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej hoj!
js mam že tko kmal 2 let že ta aparat. bejsikli ti ne izbiraš barvo zvezdic ampak izbiraš barvo elestik k ti jih dajo ukoli teh zvezdic. izbereš lahko katero koli barvo od rdeče modre roze črne sive aka srebrne vijolcne itd. priporocam da si ne izbereš zele bele al pa plozorne k bo poj zgledal k da mas rumene zube al pa da se ti je neki zelenga zataknil.
no js mam tud te gumice za popravo ugriza. gumic, ji so okoli zvezdic ti nikol je menjajo na dva tedna temveč na 2-3 mesce max.
no ja poj so pa še ne ki power chaini k ti da jo zube k so bol narazn bol skp. ta power chain ponavad dobiš po enem letu aparata. kasneje pa če imaš tud napačen ugriz oz postavitev čeljusti dobiš tiste gumice. to ti pa pr ortodontu povejo. bejsikli ti tud povejo ko jih morš nost pa NIKOL jih ne smeš dajt gor tko k drugi sam tko k ti ortodont reku. dobiš pa tudi 1 vrecko gumic za domov in si jih npr. usak večer menaš. u vrecki je pa ponavadi 100 teh gumic. morš pa tud jih djt vn poj k ješ si umivas zube. sj za te gumice ti vec povejo tm k jih dobiš.
baii
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
predlagam svetle barve ker zgleda kot da maš čiste zobe
0
 
dog lovin
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej jst mam sive/srebrne in so ful ok pač tko ful "normalno" zgleda men je všeč, ampak prelagat ti tut svetlo roza
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
0
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 26 Odgovorov: 0
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 57 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 44 Odgovorov: 2
 
0
#prijavljenapunca
Objava:

Pust(vem, da je se dalec)

Ogledov: 79 Odgovorov: 2
 
0
Osmošolka<3
Objava:

Testi

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
2
Soncica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

darilo za fanta za bozic

torej rabim ideje za darilo za fanta za bozic. Imam ze v mislih ker si je zelel pulover z odtisi mojih ustnic inn to bom tudi naredila, ker pa ne bi samo tega dala me zanima ce ima kdo kaksen predlog. Zelela bi si da je uporabno in ne nekaj kar bi se lahko nabiral prah. Darilni seti so mi malce brezveze, ker nevem a mu bi bil vsec... parfum sem mu pa kupila za rojstni dan.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...
 
Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...
 
lej, zdej ce je to res in je tvoj oči res ...
 
ej ejj ni nujnoo da te ne maraa:heart: Lej ...
 
Sej bo, te razumem:wink::wink::wink:. Sej ...
 
poglej na sheinu za pirata
 
babe
hehe, jst uporabim idk kot odgovor na osebna ...
 
puncaa44302
torej notri boste šli posebi po 4 pa ta skupina ...
 
Delaj izpiske, išči si vprašanja na to temo ...
 
Mogoče si lahko angelček? pa sta kao nasprotje ...
 
pomoc.si sm bla jz hahh pa se kle pism pc ...
 
Oj, men se podobno dogaja. Že tko vse najmanjše ...
 
Oj! Js sm ga imela predlani. Mel smo najprej ...