snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Jaz, slavna vnukinja 14.del

Jaz, slavna vnukinja 14.del

7
LL iz HP❤️❤️
Še en del danes:kiss:

DELPHI:
Dopisovala sem si z Percyem. Bilo mu je res všeč na Bradavičarki. Začutila sem čustvo, ki mi je bilo neznano. Ljubezen. Rada sem imela Percya. Mojega Percya, katerega oče je bil naključni neznanec, ki sem mu izbrisala spomin. Saj sem ga želela ubiti, vendar bi hitro opazili. Toda ljubezen ni bila edino čustvo, ki me je preplavljalo ob Percyevih pismih. Tam je bil tudi strah. Njegovega izvora nisem znala določiti.

PHOEBE:
Prišel je ta dan. Dan za preizkuse novih igralcev. S Silvio sva se odpravili na igrišče. Tam je bila Bloom s svojimi prijateljicami in po novem Diano. Bila sem olajšana. Ker se Diana ni več lepila name. Za zasledovalko se je potegovala tudi Reloha Sqem. Baje je prišla iz Norveške ali nekaj takega. S Silvio sva imeli 99% ona pa 1%. Dali sva si petko. Prva je bila Reloha. Zadela je en zadetek, pri petem pa je celo bruhala. Nato je bila Silvia. Zadela je trikrat. Močno sem zaploskala. Nato pa sem bila na vrsti jaz. Zadela sem enkrat, dvakrat, trikrat in.... Štirikrat! Bila sem najboljša! S Silvio sva se kar na metlah objeli. Če ne bova izbrani, potem pa jaz nisem Phoebe Potter!

DAVID:
Držal sem se kar dobro. Človek bi pričakoval, da bom histeričen in bom cel čas kričal. Saj sem a) izvedel, da me nekdo namerava ugrabiti in mučiti, b) izvedel, da je oče od punce, v katero sem bil zaljubljen, da je bratranec od moje mame. Saj sem kričal, a v sebi. Saj sem bil histeričen, a v sebi. Vse te misli sem skril pred Nicom. Ponoči so me tlačile more, vedno so bile povezane z vodo. A zjutraj sem vstal, se nasmehnil Nicu in odšel na zajtrk. A ti nasmehi so bili lažni. Za njimi so se skrivali: bolečina, trpljenje, jeza, žalost.


Upam, da ste uživali. Jutri prideta verjetno dva dela. Komentirajte prosim!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobra zgodba. Šele zdajle sem jo začela brati: In ni mi žal:book::book::book:
3
 
LL iz HP❤️❤️
Hvalaaaaa💋💞
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zakon!
3
 
LL iz HP❤️❤️
Hvalaaa💍💓
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super re supppppppppppppppperrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
 
LL iz HP❤️❤️
Hvalaaaa💗💓
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Super! Super!
3
 
LL iz HP❤️❤️
Hvalaaa💋💍
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Perfect del
1
 
Hvalaaaaaaaaax💍💙
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

jadram v ekstrem 1. del

Ogledov: 2 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Pesem plushie

Ogledov: 31 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

pesmi 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 6
 
1
Objava:

Če bi bilo le res 1. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Vampirji

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Samo preberi pls

Ogledov: 36 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Primeri Scotland Yarda 7. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 3. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
4
lilybloom potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

help

Hi, imam en velik problem in upam, da mi boste znali pomagati. Do 7. razreda sem bila odlična učenka, zdaj pa so mi ocene v 8. in 9. razredu padle na 3 in 2. Ne vem, kaj je narobe.
V šoli imam eno najboljšo prijateljico, s katero se res dobro razumem, z drugimi pa se ne družim veliko. Včasih se sprašujem, ali se jim zdim čudna. Nimam veliko samozavesti in se včasih počutim manjvredno.
Zdaj sem 9. razred in res nočem, da bi bilo v srednji šoli enako. Želim se izboljšati. Za nekaj časa sem si dala dol Snapchat, da si malo spočijem od vsega.
Zanima me, kaj naj naredim – ali naj se v tem mesecu še v 9. razredu potrudim spremeniti stvari ali naj raje naredim “glow up” do srednje šole in se tam bolj izboljšam?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Zelo zanimiva in dobro napisana zgodba! Komaj ...
 
Men se zdi pesem super! Zej, v teh časih ...
 
Pa zakaj jo vsi hejtate? Kaj pa če je sama ...
 
Ahhh ful je lepo! res si se potrudila! Super ...
 
bravoo, ti se tok lepo potruds za vse si ...
 
Ne zaka to je glupo! Če je pa tvoja pesem ...
 
Waw Jagodka ti se vedno tak potrudiš za vse! ...
 
No to pa je skrb po nepotrebnem. Vidiš, vse ...
 
Če hočeš za delo, igre... ti predlagam računalnik. ...