Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek
Ta objava ne obstaja več.

značka Pisalnica: Perrie prioveduje o svojem napornem življenju 1. del

perrie prioveduje o svojem napornem življenju 1. del

1
Nova zgodba!!!!!!!!!! Ne dela mi veliko tipk zato bo veliko napak. Pika je skopirana ker mi tudi ta ne dela. Upam da vam bo všeč moja zgodba.
______________________________________________________________________________________________________
ROJSTVO MOJE SESTRE JADE
Jadino rojstvo sem težko prenesla. Najprej sem mislila da mi bo vzela vse moje stvari poleg njih tudi sobo in POSTELJO!!!! Stara sem bila 1 leto in takrat sem oboževala Pepelko:high_heel:. Mislila sem da se mi bo zgodilo podobno kot Pepelki ampak je bilo drugače. Ko se je ta prelepa srčkana majhna:baby: Jade rodila sem se zelo bala. Nisem je hotela imeti v rokah niti pobožati je nisem hotela. Nekaj meseev je bilo tako potem pa se nisem več bala da mi bo vzela stvari. Pomagala sem očiju delati sobo za Jade in Jade mi je prirasla k sru:sparkling_heart:. Imela sem jo zelo rada. Ko je Jade malo zrasla pa sem mislila da me oči:man: in mami:woman: nebosta več imela rada. Tudi to sem prebolela. Za Jade se je rodila tudi Leigh. za Leigh Rose in Marta:family_mwgg:. Za dvojčiama Bella. Za Bello Evita in tako se je družina večala.
______________________________________________________________________________________________________
Krajši del. Drugi del se bom potrudila napisati daljšega. Upam da vam je bil 1. del všeč.

Lp
Kaja(tista angleška črka mi ne dela):kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ful dobra zgodba. Obveščaj me o novih delih v kotiček.
lp,
BISER
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Skrivnost božičnega večera 3. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
3
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 3
 
6
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(15)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(9)
Šport me na sploh ne zanima.
(11)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Katere znamke barvic in flomastrov pa imaš?
 
so cute:kissing_closed_eyes:
 
men so ful dobri
 
ahh obožujemm:heart_eyes:🥰 Pač res dobrr🩷 Luv ...
 
♡♡♡♡♡♡ ♡ D ♡ ♡♡♡♡♡♡
 
full dohr blog, pikica bom probalaa
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
igrišča ne damo
 
:money_mouth:izberem E:money_mouth:
 
zootropolis btw. zdej je 2. pršla ven
 
fulll dobr
 
Hvala da si objavla par božicnih miksov ka ...