snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: SOLVED KINGDOM / Potovanje #4

SOLVED KINGDOM / Potovanje #4

38
Hejhoj! Danes izide še zadnji del iz poglavja Potovanje. Uživaj, komentiraj in se naroči name, saj še ne vem kdaj bom objavila naslednji del, da ga ne zamudiš :wink:! P.S. Nadaljevanje boš našel/a pod naslovom Predori.

»Me lahko prosim odvežeš?« je previdno vprašala in ga pogledala. »Ne moram jesti z zvezanimi rokami na hrbtu,« mu je pojasnila, ko je videla da razmišlja, če bi bila to pametna ideja.

»Zbežala boš,« ji je samo preprosto odgovoril in naprej jedel svoje meso.

POTOVANJE #4

»Ne bom zbežala,« mu je odgovorila in napela ramena, da bi se osvobodila vrvi. »In sploh ne vem kam bi šla, če sem bila slepa pol dneva,« je dodala dovolj prepričljivo, da ji je odvezal roke in nato z spretnim gibom zavezal gležnje.

Zavila je z očmi in se posvetila jagodam. Sladki rdeči sadeži so se ji kar topili v ustih in poskusila je odmisliti ostanke mrtvih zajcev, ki so jih vilini zbirali na kupu ob še prej gorečem ognju.

Ker je bila lačna kot volk, je jagod zmanjkalo kot bi mignil in ne bi se branila še kosa kruha z francoskim sirom, ki ga je tako rada kupovala od ženice na koncu njene ulice. V oči so se ji prikradle solze, ko se je spomnila na brezskrbno življenje, a jih je spretno obrisala, saj ni želela izpasti kot trapasta cmera.

Tisti trenutek se je odločila, da gre naprej in pusti spomine na preteklost za seboj. Če so jo sklenili pripeljati v kraljevo palačo, jim bo pač čim bolj zagrnila življenja in jim povzročala težave dokler jo sovražnik ne bo poslal na vislice ali kamorkoli že, da bi jo ponižal pred drugimi.

Čisto vseeno ji je bilo za svoje življenje, saj je živela dovolj dolgo, da se je Krajina Višav čisto opomogla in premagala vilinsko sodrgo, ki jim je kradla ozemlje. Briga jo za njeno življenje.

»Ne verjamem ti.« Debelo je pogledala vilinskega princa, ki pa je sproščeno zrl v daljave. Je mar razpravljala na glas?

»Ali lahko bereš misli?« ga je s strahom v očeh vprašala in razmišljala, kako bi to narobe hodilo, če bi načrtovala pobeg. Kaj vse je že zvedel?

Odkimal je z glavo. »Ne. Samo tvoja avra oddaja negativno vzdušje in sem sklepal, da se spet potapljaš v samomorilske misli in nagone,« ji je razložil.

»To ni tvoja stvar,« ga je samo odrezala, a vendarle nekoliko olajšano zadihala, on pa je skomignil z rameni.

Kmalu so pospravili stvari, da bi nadaljevali pot, kar pa je pomenilo samo eno: spet črna preveza in čemeren vilin.
Srečala se je z očmi Wyatta, ki ji je nataknil prevezo, ji zavezal roke na hrbtu in jo dvignil na noge.

»Zdaj čez poljane, kajne?« je na njeno presenečenje vprašal ostale, ko je ona še lovila ravnotežje.
»Ne, gremo pod vzhodnim gričevjem,« mu je povedal glas, ki pa ga ni prepoznala.
»Ampak to pomeni, da bomo morali prečkati staro skalovje,« je ugovarjal z nejevoljnim glasom in ostali so mu pritrdili.
»Kar pomeni samo eno,« je nadaljeval, »da bomo morali tudi čez Predore.«
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
FUL HUDO! Res, vedno komaj čakam na nadaljevanje in tole poglavje je bilo reeeeeeees super! ČIM PREJ NADALJEVANJE!!
0
 
Hvala. Sicer je bil ta del malo manj razburljiv, zato pa upam da bodo Predori Auriel pognali strah v kosti :)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Resno? Zaradi tebe bom padla razred!! Zadnjič sredi projekta, zdaj pa sredi zooma za angleščino!
Čimprej nov del! (In komaj čakam na kakšen ljubezenski zaplet....:) Kar bo še zanimivo. Res svetovna pisateljica si in komaj čakam nov del!!!!!!!!
Lp, No Name
0
 
Hehehe, hvala da bi padla razred zaradi zgodbe (čeprav MOČNO odsvetujem :).
Glede ljubezni... nekaj se bo dogajalo zagotovo, ne moram pa reči kdaj ali čez koliko časa ter med kom.
 
Super!
Komaj čakam da vidim:)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super! Kdaj bo prišel naslednji del?
oboževalka
Tista
0
 
100% pride nadaljevanje že ta teden, ne morem pa obljubiti kdaj... Ampak zagotovo pride :)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Carska zgodba! Komaj čakam nov del!:heart_eyes::wink:
0
 
Me
Hvala! <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Omb to je tako dobro! Ne morem vrjeti, da tako dobro pišeš. Si fenomenalna pisateljica:gift_heart::sparkling_heart::gift_heart::sparkling_heart::gift_heart::sparkling_heart::gift_heart:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

noč v stari koči 2. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 10. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Kpop dream 3. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 6
 
7
Objava:

Kpop dream 2. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 5
 
8
Objava:

Kpop dream 1. del

Ogledov: 94 Odgovorov: 3
 
8
Objava:

Samo konji v moji glavi 6. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
0
Avatar MusicLover potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

problem s fanti😲

živjo:hand_splayed:
mam mejhen problem. pač mam crusha na enega eno leto starejšega fanta, ki ni glih moj prijatelj, me pa vsaketok pogleda pa tko ... kar v redu sva se razumela na nekem taboru recimo, hotel me je prestrašit, pogovarju se je z mano. :heart_eyes: pač res je v redu človek. ampak zdaj mi je vse bolj všeč en sošolec, ki me tudi pogosto gleda ... in ne vem :expressionless:... definitivno mi je bolj všeč tisti ta prvi tip, ampak še vseeno se mi pa ta sošolec zdi opcija recimo za valeto ... ne vem.
kaj pa vi mislite?
napište svoje mnenje pa hvala za vso pomoč:slight_smile::slight_smile:
rada vas imam:hugging:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(108)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(128)
Ne preberem Ti&jaz.
(44)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Wowwww lolyyy js nism vedla da ti tko dobr ...
 
1.Eeee.... tk iskreno... niti ne vem kaj ...
 
Love.dogs
jaz pa frizijec bjuti in blisk:horse:
 
spremljam:grin::grin:
 
niceeeeeeeeeeeeeeee
 
prijavim seeee:grinning:
 
Kakšno tekmovanje? O čem
 
Cuteeeeeeeeeeeeeeee Ja ne poslušajte tistih ...