Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: V GORAH #2. del

V GORAH #2. del

3
1
2. del pustolovščine z Mijino družino.

Pa so prispeli! Mark je po naporni vožnji z ovinki dvakrat bruhal. Čisto zelen v obraz je pogledal proti vrhu, ki ga bo danes osvojil. Vsi štirje so se podali proti špici Storžiča. Markovo stanje se je hitro izboljšalo in že je tekel pred ostalimi. "Kako da ima toliko energije" se je smejal oče. Takrat se je spremenilo tudi Mijino počutje. Zapodila se je za bratom v breg in ga kmalu prehitela. Ker že pet let trenira košarko je bila dosti hitrejša od bratca ki dve leti obiskuje plezanje.Pogledala je nazaj in se nasmehnila Marku ki je sopel za njo. Skupaj sta se vsedla na skalo ter popila nekaj vode, ki sta jo imela v nahrbtniku. Mark:"Mija a bo tam gor tud sneg?" Mija:" Nevem. Vprašaj starše." "Maaaaaaaaaaaaamiiiiii! Aaaaaaaatiiiiiiiiii!" Mija ga je takoj utišala, saj bi bilo nevarno da bi s svojim krikom prestrašil starše, ki nebi vedeli kaj se dogaja s sinom. Mami in ati sta se prikazala izza ovinka in skupaj so nadaljevali pot. Po poti so stavili ali bo na vrhu sneg. Mija in Mark sta stavila, da bo sneg, starša pa sta menila, da v oktobru na Storžiču še nebo snega oz. da je prva runda že skopnela. Po poti sta Mark in oče s palicami tepla veje, mija pa je plezala po vseh drevesih ki jih je našla, ter metala storže, kot da bi zabijala na koš. Mama pa je nabirala kostanj, no kakšnega je pobral tudi oče. NADALJEVANJE PRIDE KMALU!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zakon!!!:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
2
 
1
Tnx (:
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
fajn zgodba. sam mogoč pišeš daljše dele
0
 
1
Seveda bom nadaljevala. Ampak sem bila nekaj časa nerazpoložena za pisanje, tako da pride nadaljevanje danes ali jutri.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 0 Odgovorov: 0
 
1
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 10 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Skrivnost božičnega večera 1. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
7
Objava:

Ko sva le jaz in ti 1. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

brez naslova 2. del

Ogledov: 88 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 5. del

Ogledov: 113 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Gozdna vasica 2. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 1
 
4
Meme potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

R v easistentu

Hej
A mogoče kdo ve ka pomeni R v easistentu. Ko sm vidla od mene pa parih mamo to zravn imena napisan in nevem zaka je to pri men pa tut nc ne pise
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Jst rečem B:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_c
 
Taylor Swift lover
Upam da vam je všeč saj sem se zanjo potrudila ...
 
Jst izberem A.:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
 
oh pogrešala bom tvojo zgodbo piki
 
691:santa::kissing_heart::heart_eyes::hugging::santa::kissing_heart:
 
iiiiiiiiii, lovammmmmmmmmmmmmmmmmmmm:kissing_heart::heart_eyes::hugging::kissing_heart::he
 
:heart_eyes::hugging::heart_eyes::hugging::heart_eyes::hugging::heart_eyes::hugging::heart
 
ooooooooo!cute:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hea
 
a si jih boš dala gor :rofl:
 
(⁠◔⁠‿⁠◔⁠):⁠^⁠)^⁠_⁠^o⁠:⁠-⁠);⁠):⁠,⁠-⁠):⁠-⁠\:⁠-⁠Dʘ⁠‿⁠
Hahahahahahahahahahahahahahahhaahh
 
lovam supr je, nadarjena si gurl :bouquet: ...
 
iiii ful kjutttt