snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Zgodba iz slik

Zgodba iz slik

4
Lucija22 nočem fejkat,če te moti lahko izbrišem.


Živel je :baby:, po imenu Norko. Imel je :girl: poimenu Norica. Za pustni torek sta se našemila v :cop: in :angel:. :girl: je trenirala:soccer:in njena ekipa je vedno zgubila. Na :soccer: trening se ponavadi pelje z :airplane: odpelje se pa z :ambulance: ker na treningu vedno zaorje po travi. Ko grejo z :family_mwbb: na :ocean: vedno skoraj potone. Ko pada :snowflake: grem vedno naresti :snowman2:. In doma imamo cel živalski vrt. Imamo :dog:, :cat:, :mouse:,:hamster:,:rabbit:,:panda_face:,:koala:,:tiger:,:cow:,:pig:,:octopus:,:monkey_face:,:chicken:,:boar:,:turtle:, :crocodile:,:sheep: in :snake:.Bili smo že v :flag_ac::flag_af::flag_al::flag_dz::flag_ad::flag_ao::flag_ag::flag_ar::flag_am::flag_by::flag_bj::flag_bf::flag_cf::flag_cn::flag_cv::flag_cz::flag_la::flag_pr::flag_kn::flag_ro::flag_lc::flag_pw:. Zaljubljena sem v :boy:. Rada mu kažem moje :nail_care:.


Napišite če hočete nove dele napišite
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nič ni. Me ne moti :sweat_smile:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:joy::joy::joy::joy:ful smešno
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:joy::joy::joy:
0
 
#Sddhfameli
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla, vidim da si si deaktivirala svoj profil, a spletna bradavičarka vseeno bo?, ker jaz imam lekcije pripravljene.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sry sam če mene uprašaš je pisalnca namenjena dejanskim zgodbam, ne pa tem zajebancijam. lej vem d niso usi rojeni pisatli ampk ne morš mi rečt d si se za to dejansk potrudla, že tko manka kvalitetnih zgodb u pisalnci in to sploh ne spada sm. sj nismo dojenčki, znamo brt normalne zgodbe in tut ti nisi dojenčk in (močno upam) znaš napisat normalno zgodbo
shiney<3
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

moje pesmi 2. del

Ogledov: 70 Odgovorov: 5
 
8
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 11. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Moja poezija 18. del

Ogledov: 84 Odgovorov: 4
 
7
Objava:

6.del 2. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 26. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
2
Lemur.si potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Cankar tocke

hellooo...jaz menim da so mi na cankarjevem tekmovanju dali premalo tock(pri tistih temah kjer vemo koliko podelijo) in zato sem napisala ugovor...mogoce kdo ve kdaj bomo lahk vidli odgovore na ugovore?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(41)
Vesela šola me ne zanima.
(66)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(116)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(37)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Ojoj kdo pa je bil to če smem vprašat?
 
pisi pilu mogoce ti bojo oni znal oej vec ...
 
ᴅʀᴜɢᴀᴄ̌ᴇ ᴊᴇ ғᴜʟʟ ᴅᴏʙᴇʀ, ᴍᴏᴊ ᴊᴇ ɴᴀᴊ 1, sᴇ ...
 
ᴜᴜ ᴋᴏᴍɪ ᴄ̌ᴀᴋᴀᴍᴍᴍ. ᴍᴇ ᴘʀᴏᴠ ᴢᴀɴɪᴍᴀ
 
oooo ful kjutiii🩷🩷🩷
 
874 hehhh
 
Rachel Green
ful dobr res globoko.
 
ful kjutt, i love it (tko ka use tvoje druge ...
 
bruh men je za gimnastiko enkrat 2 dal pa ...
 
kok lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!! jst lahko samo ...